University of East Anglia
Praktyka i badania edukacyjne MA
University of East Anglia - University of East Anglia

Overview

Jako wychowawca, twoja kariera opiera się na ciągłym procesie uczenia się. Nasz mgr praktyki edukacyjnej i badań jest okazją do rozwijania i odkrywania własnego myślenia, poszerzania swojej wiedzy w taki sam sposób, w jaki pomagasz uczniom poszerzać ich wiedzę.

Niezależnie od tego, czy chcesz rozwijać swoją karierę, zbadać obszar, który Twoim zdaniem wymaga dodatkowych badań, czy po prostu realizować własne zainteresowania akademickie, nasze studia magisterskie w niepełnym wymiarze godzin będą bazować na Twojej dotychczasowej wiedzy zawodowej.

Będziesz nauczany z wykorzystaniem najnowszych badań, przez nauczycieli akademickich, którzy są zarówno liderami w swojej dziedzinie, jak i w pełni zaangażowani w rozwój nowych pomysłów i myślenia. Będziesz także pracować z innymi profesjonalistami, aby aktywnie dzielić się i dyskutować o praktykach edukacyjnych.

Będziesz cieszyć się elastycznymi wzorcami nauki, które uzupełniają Twoje zobowiązania zawodowe, a także ukończysz studia z szerokim zakresem umiejętności, które okażą się bezcenne w Twojej przyszłej karierze.

O tym kursie

Nasz kurs w niepełnym wymiarze godzin Educational Practice and Research MA jest przeznaczony dla nauczycieli szkolnych, wykładowców dalszych i wyższych uczelni oraz innych praktyków pracujących obecnie w środowisku edukacyjnym w Wielkiej Brytanii. Jest to idealny kurs, jeśli chcesz poszerzyć swój rozwój zawodowy poprzez studia na poziomie magisterskim.

Na UEA odkryjesz stymulujące i wymagające środowisko, w którym możesz dyskutować i analizować praktykę klasową dzięki szerokiej gamie opcjonalnych modułów. Będziesz korzystać z wspierającej społeczności uczącej się dzięki naszej zróżnicowanej gamie metod nauczania i oceny oraz elastycznym opcjom nauki.

Będziesz miał również szansę na prowadzenie badań w obszarze, który Cię interesuje, zarówno pod względem osobistym, jak i zawodowym. Jest to szansa na zbadanie i wzbogacenie najnowszej wiedzy w Twojej dziedzinie, jak również na kultywowanie większego zrozumienia i innowacyjności w Twojej własnej praktyce nauczania.

Highlights of the Course

• Elastyczne, zindywidualizowane studia w niepełnym wymiarze godzin, które uzupełnią Twoje zobowiązania zawodowe

• Data rozpoczęcia w styczniu, unikając początku roku akademickiego

• Szeroki wybór modułów, realizowanych wieczorem i/lub w soboty

• Coroczna konferencja magisterska, podczas której spotkasz i wysłuchasz wybitnych prelegentów z dziedziny edukacji oraz dowiesz się o tematach badawczych realizowanych obecnie przez uczestników modułu Dissertation.

• Akredytacja wcześniejszej nauki (APL) dla wszystkich punktów na poziomie magisterskim, które zdobyłeś w trakcie wcześniejszych studiów

• Dostępne są przyspieszone ścieżki studiów

• Zniżki dla absolwentów UEA

• Jeśli nie studiowałeś wcześniej na poziomie Master's, możesz kwalifikować się do otrzymania Postgraduate Loan

Zrzeczenie się odpowiedzialności

Szczegóły kursu mogą ulec zmianie.<MS&&> Zawsze powinieneś potwierdzić szczegóły na stronie internetowej organizatora: <MW&&>www.uea.ac.uk</MW&&></MS&&>.

• All Degrees

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Educational Practice and Research, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Praktyka i badania edukacyjne MA

Rankingi University of East Anglia w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów University of East Anglia

O University of East Anglia

University of East Anglia (UEA) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym znajdującym się w Norwich w Anglii. Uniwersytet działa na terenie jednego kampusu, który obejmuje Norwich Research Park i Bob Champion Research and Education Building, a także całodobową bibliotekę, miejsce koncertów i występów oraz zakwaterowanie na terenie kampusu.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of East Anglia - Katalog Kursów

Skład uczniów University of East Anglia

• Student Life in Norwich | University of East Anglia (UEA)
  • Alumni Stories: Language and Communication Studies MAs | UEA