University of East Anglia
Biochemia z rokiem podstawowym BSc (Hons)
University of East Anglia - University of East Anglia

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 45 o kursach Biochemistry with a Foundation Year BSc (Hons) i innych kursach Nauki o środowisku na University of East Anglia dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Nauki o środowisku.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Nauki o środowisku

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Nauki o środowisku na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £23000 - £29000 £18500 - £28000 £21500 - £34500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Nauki o środowisku (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £21037 - £27771 £16897 - £27576 £20317 - £33339

Przegląd

Nasz kurs biochemii z rokiem podstawowym ma na celu pomóc Ci zdobyć umiejętności, wiedzę i pewność siebie, których potrzebujesz, aby przejść na studia biochemiczne.

Podczas roku podstawowego zostanie Ci przydzielony doradca ze Szkoły Nauk Biologicznych, który poprowadzi Cię przez kurs, aby upewnić się, że jesteś gotowy do przejścia na wybrany przez siebie kierunek studiów.

To idealny wybór, jeśli szukasz solidnych podstaw w podstawowych przedmiotach związanych z badaniem życia oraz procesów i interakcji napędzających życie na Ziemi. Będziesz uczyć się razem ze studentami z innych szkół naukowych, a pod koniec roku podstawowego będziesz wyposażony w podstawowe umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w przyszłych studiach w wybranej dziedzinie biochemii - i uwolnienia swojego potencjału uczenia się.

O tym kursie

Niezależnie od tego, gdzie leżą Twoje zainteresowania w świecie biochemii, Foundation Year rozbudzi Twoją ciekawość i ugasi pragnienie odpowiedzi na ważne pytania naukowe.

Będziesz mieć kontakt z naukowcami i badaczami z całego Wydziału Nauki, z których wielu jest światowymi liderami w wybranych przez siebie obszarach badawczych. Poza zaplanowaną serią wykładów, będziesz mieć możliwość uczestniczenia w wykładach prowadzonych przez zaproszonych wykładowców i prelegentów.

Będziesz zajmować się aktualnymi tematami naukowymi, które mają znaczenie dla społeczeństwa, takimi jak starzenie się i starzenie się komórek, pojawianie się chorób zakaźnych i szybko rozwijająca się dziedzina biotechnologii. Będziesz także zachęcany do rozwijania umiejętności krytycznego myślenia poprzez ocenę źródeł dowodów naukowych i włączanie takich źródeł do własnych prac pisemnych.

Na UEA jesteśmy wyjątkowym partnerem Norwich Research Park, zapewniając Ci dostęp do nauki, która jest dynamiczna i fascynująca - i napędzana badaniami, które odbywają się właśnie tutaj, właśnie teraz.

W zależności od kierunku studiów, na który zdecydujesz się przejść po ukończeniu Foundation Year, School of Biological Sciences oferuje szereg opcji studiów Year Abroad i Placement Year.

Zastrzeżenie

.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Biochemistry with a Foundation Year BSc (Hons) w University of East Anglia

35% Lekarze medycyny
10% Specjaliści ds. zarządzania projektami biznesowymi i finansowymi
10% Zawody administracyjne
10% Zawody związane ze sprzedażą
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Specjaliści do spraw finansów
5% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
5% Specjaliści od mediów
0% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji

Oceny i czas na naukę

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff of Accepted Students for Nauki o środowisku

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6.5

IELTS 65 ogólnie (minimum 5.5 w każdym elemencie)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Biochemistry with a Foundation Year, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Biochemia z rokiem podstawowym BSc (Hons)

Czesne podlega corocznemu przeglądowi i może ulec podwyższeniu. Niektóre opłaty są regulowane przez rząd Wielkiej Brytanii i będą zmieniane zgodnie z ich zaleceniami. Opłaty dla studentów kontynuujących naukę (tj. tych, którzy uczęszczają na kursy trwające dłużej niż rok) będą zwykle wzrastać corocznie. Wzrost ten nie przekroczy 4% lub % wzrostu opłaty regulowanej przez rząd Wielkiej Brytanii, w zależności od tego, która z tych wartości jest wyższa. Wzrost opłaty jest oparty na opłacie za rok, w którym się zarejestrujesz. Aby uzyskać więcej informacji na temat dodatkowych kosztów związanych z kursem i statusu opłat, odwiedź naszą stronę internetową.

• Foundation

Rankingi University of East Anglia w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów University of East Anglia

O University of East Anglia

University of East Anglia (UEA) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym znajdującym się w Norwich w Anglii. Uniwersytet działa na terenie jednego kampusu, który obejmuje Norwich Research Park i Bob Champion Research and Education Building, a także całodobową bibliotekę, miejsce koncertów i występów oraz zakwaterowanie na terenie kampusu.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of East Anglia - Katalog Kursów

Skład uczniów University of East Anglia

• Student Life in Norwich | University of East Anglia (UEA)
  • Alumni Stories: Language and Communication Studies MAs | UEA