University of Dundee
Profesjonalna praktyka prawnicza (PGDip) PgDip
University of Dundee - University of Dundee

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 105 o kursach Professional Legal Practice (PGDip) PgDip i innych kursach Prawo na University of Dundee dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Prawo.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Prawo

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Prawo na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £20500 - £27000 £18500 - £28500 £24000 - £36000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Prawo (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £20344 - £28558 £17746 - £29609 £20717 - £38496

Diploma in Professional Legal Practice to podyplomowa kwalifikacja zawodowa, której ukończenie pozwoli Ci kontynuować karierę w zawodzie prawnika w Szkocji, jako radca prawny lub adwokat.

Kurs jest prowadzony głównie przez praktykujących prawników i stanowi pomost między akademickimi studiami prawniczymi a wymogami praktyki prawniczej. Nauczymy Cię praktycznej wiedzy i umiejętności potrzebnych w praktyce, a także wprowadzimy w wartości i etykę zawodu prawnika w Szkocji.

Po pomyślnym ukończeniu kursu będziesz uprawniony do odbycia dwuletniego stażu w Szkocji i uzyskania kwalifikacji radcy prawnego. Jeśli chcesz praktykować jako adwokat, musisz ukończyć dodatkowe szkolenie.

Całe nasze nauczanie opiera się na osiąganiu wyników określonych przez Law Society of Scotland. Wyniki te kładą nacisk na rozwój praktycznych umiejętności prawnych w kontekście etycznego i profesjonalnego zachowania.

Skonsolidujesz i rozbudujesz czarną literę prawa oraz umiejętności badawcze i analityczne, które nabyłeś na studiach licencjackich i zastosujesz je w praktycznych sytuacjach poprzez interaktywną naukę.

Kwalifikujący stopień prawniczy jest uznawany przez Solicitors Regulation Authority (SRA) dla celów spełnienia akademickiego etapu szkolenia.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Professional Legal Practice (PGDip) PgDip w University of Dundee

44% Zawody administracyjne
10% Zawody związane ze sportem i fitnessem
6% Zawody wykwalifikowane
6% Specjaliści w dziedzinie nauczania
4% Zawody podstawowe
3% Opiekuńcze usługi osobiste
1% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
1% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
1% Zawody związane ze sprzedażą

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff of Accepted Students for Prawo

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Professional Legal Practice (PGDip), PgDip. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Powinieneś mieć lub oczekiwać, że będziesz mieć LLB z prawa szkockiego, w tym wszystkie przedmioty wymagane przez Law Society of Scotland. Wejście do programu jest ograniczone do około 80 miejsc określonych przez akademickie zasługi kandydatów. Głównym kryterium zasług akademickich jest średnia ocena uzyskana na pierwszym posiedzeniu z przedmiotów wymaganych przez Law Society of Scotland.

Rankingi University of Dundee w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Dundee w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów University of Dundee

O University of Dundee

University of Dundee to instytucja finansowana ze środków publicznych, położona w małym i zróżnicowanym mieście Dundee w Szkocji. Szczególnie znani ze swoich prac badawczych w dziedzinie zdrowia i zmian klimatycznych, studenci-naukowcy czują, że mogą coś zmienić w kraju i za granicą. Studenci odkrywają w Dundee przyjazne, bezpieczne i gościnne miasto, którego mieszkańcy są w stanie dotrzeć do większości swoich zobowiązań na rowerze lub nawet pieszo.

Lista 387 kursów licencjackich i magisterskich University of Dundee - Katalog Kursów

• Student life at the University of Dundee
  • The University of Dundee is...
  • Students from Africa Studying and Living in Dundee | University of Dundee