BPP University
Kurs prawa LPC
BPP University -

Oferowane formy kursów

Kluczowe informacje o kursie

Opis kursu

Legal Practice Course, znany również jako LPC, jest kursem podyplomowym, który zwykle studiuje się po ukończeniu studiów licencjackich lub kursu konwersji prawa.

Jeśli chcesz zostać prawnikiem, nasz kurs LPC oferuje praktyczną wiedzę i świadomość handlową, które pozwolą Ci odnieść sukces w praktyce. Skupiamy się na umiejętnościach i wiedzy, których potrzebujesz, aby zdobyć kontrakt na szkolenie.

Twoja nauka jest zbudowana wokół symulowanych portfeli klientów, aby zbudować umiejętności prawne, których poszukują pracodawcy i rekruterzy. Ucz się od wykwalifikowanych prawników, którzy mogą pomóc w kształtowaniu Twojej kariery, dzięki powiązaniom z kancelariami prawnymi i zespołami wewnętrznymi na każdym poziomie.

  • Nasze podejście cieszy się zaufaniem największych firm prawniczych w Wielkiej Brytanii

  • Mamy bezkonkurencyjne relacje z ponad 150 najlepszymi kancelariami prawnymi, z których 60 wysyła wszystkich swoich aplikantów na LPC wyłącznie do nas.

  • Należą do nich cztery z pięciu firm Magic Circle oraz City Consortium - grupa wysoce prestiżowych firm prawniczych+.

Więc skoro profesja nam ufa, Ty też możesz.

Dlaczego warto studiować Legal Practice Course (LPC) w BPP?

  • Poznaj obszary praktyki, które odpowiadają Twoim celom zawodowym, dzięki szerokiej gamie przedmiotów do wyboru i najnowocześniejszemu modułowi technologii prawnych.

  • Zdobądź praktyczne doświadczenie w pracy prawniczej doradzając prawdziwym klientom w naszym nagradzanym Centrum Pro Bono

  • Uzupełnij swoje LPC do pełnego stopnia magistra bez dodatkowych kosztów poprzez ukończenie dwóch dodatkowych modułów biznesowych lub jednego projektu zorientowanego na praktykę++

  • Uzyskaj wsparcie ekspertów w aplikacjach na kontrakty szkoleniowe, próbnych rozmowach kwalifikacyjnych i poradach dotyczących CV od naszego wielokrotnie nagradzanego Careers Service.

  • Wyjątkowe możliwości coachingu, mentoringu i stażu dzięki naszemu partnerstwu z Aspiring Solicitors, z pracodawcami takimi jak Reed Smith, American Express i Network Rail+++

  • Z naszą Gwarancją Kariery, zdobądź kontrakt szkoleniowy w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia naszego LPC lub wzbogać swoje prawnicze CV o kolejny, bezpłatny kurs++++

++ As at September 2020. ++ T&Cs apply. +++Z zastrzeżeniem spełnienia kryteriów kwalifikujących do usług Aspiring Solicitors. ++++T&Cs apply.

Będziesz oceniany za pomocą różnych metod, w tym egzaminów pisemnych i ustnych (w formie otwartej książki lub z użyciem określonych dozwolonych materiałów). Na naszych kursach LPC i LLM Legal Practice (Solicitors) nie ma egzaminów z zamkniętą książką.

Wymagania wstępne / Przyjęcia

BPP Law School oferuje szereg ekskluzywnych stypendiów dostępnych dla wszystkich studentów BPP.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Legal Practice Course, LPC. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Wymagania wstępne do studiowania Legal Practice Course (LPC) w BPP University Law School są następujące: - Dyplom ukończenia studiów prawniczych minimum 2.2 lub wyższy - Dyplom ukończenia studiów innych niż prawnicze minimum 2.2 lub wyższy oraz GDL, CPE lub podobne kwalifikacje takie jak CILEx - Jeśli chcesz studiować naszą przyspieszoną ścieżkę LPC, będziesz musiał posiadać 2.1 na poziomie studiów. Wymagania dotyczące języka angielskiego: Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem i nie posiadasz dyplomu z wyróżnieniem, który został przyznany w języku angielskim, będziesz musiał przedstawić poświadczony dowód umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie co najmniej IELTS 6.5 (ogólnie) lub równoważnym. Zwolnienia: Absolwenci BPTC ubiegający się o LPC mogą kwalifikować się do zwolnień i obniżonych opłat, jeśli ubiegają się o to z Accreditation of Prior Learning (APL). Aby uzyskać więcej informacji, porozmawiaj z naszym zespołem ds. przyjęć.

Koszty

Czesne Kurs prawa LPC

Międzynarodowa £13038
EU £13038
Anglia £13038
Irlandia Północna £13038
Szkocja £13038
Walia £13038
Channel Islands £13038

Średnie koszty utrzymania studentów w UK

Czynsz £518
Woda, gaz, prąd, internet (w domu) £50
Zakupy w supermarkecie £81
Ubrania £35
Jedzenie e restauracjach £33
Alkohol £27
Jedzenie na wynos / dostawy jedzenia£30
Wyjście na miasto / rozrywka (bez alkoholu, jedzenia) £24
Wakacje i wyjazdy weekendowe £78
Transport w obrębie miasta £17
Zdrowy tryb życia / sport£20
Artykuły papiernicze/książki £13
Telefon komórkowy/internet £13
Telewizja kablowa / streaming £7
Ubezpieczenie £51
Inne £1092
Średni koszt utrzymania studenta £95

Londyn kosztuje około 34% powyżej średniej, głównie z powodu czynszu, który jest o 67% wyższy niż średnia w innych miastach. Dla studentów mieszkających w akademikach, koszty wody, gazu, elektryczności, wifi są zazwyczaj wliczone w czynsz. Studenci w mniejszych miastach, gdzie zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru/przejażdżki rowerem, koszty transportu są zazwyczaj znacznie niższe.

O

BPP University to prywatnie finansowany uniwersytet, który został założony w 1992 roku w mieście Manchester w Anglii. Centrum studiów BPP w Manchesterze znajduje się w samym centrum miasta, mniej niż 5 minut spacerem od dworca kolejowego Manchester Oxford Road. Studenci prawa mają tu dostęp do symulacyjnych sal sądowych, a także doświadczonego i kompetentnego zespołu ds. obsługi kariery, na którym studenci mogą polegać.

Skład uczniów

Uczniowie według poziomu nauczania Rok akademicki 2020/21 - liczba studentów w pełnym wymiarze godzin opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) 10 lutego 2022 r.
studenci pierwszego stopnia:
2485
studenci podyplomowi:
7470
Razem:
9955
  • BPP Manchester.mp4

Gdzie ten program jest nauczany

BPP London Holborn
map marker Pokaż na mapie
BPP Bristol
map marker Pokaż na mapie
BPP Cambridge
map marker Pokaż na mapie
BPP Birmingham
map marker Pokaż na mapie
BPP Manchester
map marker Pokaż na mapie

Podobne kursy

Program Uniwersytet Saty­sfakcja studentów Bezro­botny Rezy­gnacja Czesne (Między­narodowe) Taryfa UCAS Miasto
Kurs Praktyki Prawniczej (LPC) LPC
(Birmingham City University)
- - - £16300 - Birmingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Kurs prawa LPC
(BPP University)
- - - £17706 - Manchester Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Prawo i Praktyka Prawnicza DipHE
(University of Wales)
- - - £13500 - Cardiff Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Kurs Praktyki Prawniczej (LPC) LPC
(The University of Law)
- - - £14150 - Guildford Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Kurs Praktyki Prawniczej PgDip
(London Metropolitan University)
- - - £16874 - Londyn Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Kurs Praktyki Prawniczej LLM
(City University London)
- - - £15050 - Londyn Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Kurs Praktyki Prawniczej PgDip
(University of Sunderland)
- - - - - Sunderland Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Praktyka Prawnicza PgDip
(Swansea University)
- - - - - Swansea Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Kurs Praktyki Prawniczej LLM
(Northumbria University)
- - - - - Newcastle Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Praktyka prawnicza Grad Dip
(University of South Wales)
- - - - - Pontypridd Oncampus W pełnym wymiarze godzin