University of Dundee
Sztuki piękne (media cyfrowe, rysunek i malarstwo, grafika, rzeźba) BA (Hons)
University of Dundee - University of Dundee

Fine Art (Digital Media, Drawing and Painting, Printmaking, Sculpture) BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 55 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Dundee w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Sztuka w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Sztuki kreatywne i projektowanie

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Sztuka na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £23500 £19000 £23500
Zakres 25-75 percentyla £18000 - £27000 £12500 - £24500 £16500 - £29000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Sztuki kreatywne i projektowanie (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £19948 £16221 £19536
Zakres 25-75 percentyla £17428 - £24000 £11190 - £21313 £13583 - £25698

Ten kurs pomoże Ci odnaleźć własną tożsamość jako artysty poprzez rozwój podstawowych umiejętności i praktycznych technik.

Kurs koncentruje się na tworzeniu i krytycznym myśleniu, a możesz skoncentrować się na jednej dyscyplinie lub pracować w wielu dyscyplinach i mediach. Twoja praktyczna praca będzie wspierać rosnące krytyczne i kontekstowe zrozumienie teorii sztuki i kultury.

Wykładają tu praktykujący artyści o międzynarodowej renomie, a nasi pracownicy akademiccy wystawiają i publikują w kraju i za granicą. W 2015 roku wykładowca sztuk pięknych Graham Fagen reprezentował Szkocję na Biennale w Wenecji (jednej z najbardziej prestiżowych wystaw kulturalnych na świecie).

Korzystając z naszych dużych pracowni, możesz odkrywać rysunek, malarstwo, sztukę opartą na czasie, media cyfrowe, rzeźbę, druk, fotografię, wideo, dźwięk, performance, instalację i książki artystów.

Będziesz mieć również dostęp do wszystkich naszych światowej klasy warsztatów, w których możesz eksperymentować z dowolnymi materiałami, w tym:

odlew z gipsu / brązu / żywicy

obróbka drewna

prezentacja dzieł sztuki

metody i materiały do malowania i malowania powierzchni

druk sitodrukowy

litografia

ząbkowanie

blok drewniany

Druk 3D

programowanie interaktywne

ceramika

dedykowane zestawy do edycji

pomieszczenia dźwiękowe

studio filmowe green screen

cyfrowa i analogowa fotografia ciemniowa

Będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w wymianach z instytucjami partnerskimi na całym świecie.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Fine Art (Digital Media, Drawing and Painting, Printmaking, Sculpture) BA (Hons) w University of Dundee

15% Specjaliści ds. jakości i regulacji
10% Zawody związane ze sprzedażą
10% Zawody administracyjne
10% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
10% Zawody podstawowe
5% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Zawody związane z obsługą klienta
5% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff of Accepted Students for Sztuki kreatywne i projektowanie

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Fine Art (Digital Media, Drawing and Painting, Printmaking, Sculpture), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Sztuki piękne (media cyfrowe, rysunek i malarstwo, grafika, rzeźba) BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1
EU £20900 Rok 1
Międzynarodowa £20900 Rok 1

Czesne pokazane dla studentów z pozostałej części Wielkiej Brytanii i Szkocji / UE dotyczy roku 2022/23. Opłaty za rok 2023/24 nie zostały jeszcze potwierdzone i spodziewamy się ich potwierdzenia w marcu 2023 r.

Przedstawione międzynarodowe czesne zostało potwierdzone na rok 2023/24. Będą one wzrastać o nie więcej niż 5% rocznie przez cały okres trwania Twojego kursu.

Rankingi University of Dundee w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów University of Dundee

O University of Dundee

University of Dundee to instytucja finansowana ze środków publicznych, położona w małym i zróżnicowanym mieście Dundee w Szkocji. Szczególnie znani ze swoich prac badawczych w dziedzinie zdrowia i zmian klimatycznych, studenci-naukowcy czują, że mogą coś zmienić w kraju i za granicą. Studenci odkrywają w Dundee przyjazne, bezpieczne i gościnne miasto, którego mieszkańcy są w stanie dotrzeć do większości swoich zobowiązań na rowerze lub nawet pieszo.

Lista 387 kursów licencjackich i magisterskich University of Dundee - Katalog Kursów

• Student life at the University of Dundee
  • The University of Dundee is...
  • Students from Africa Studying and Living in Dundee | University of Dundee