University of Derby
Architektura wnętrz i projektowanie obiektów BA (Hons)
University of Derby - University of Derby

Interior Architecture and Venue Design BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Derby w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Architektura w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Architektura

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Architektura na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £21000 - £25000 £21000 - £28000 £22000 - £32000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Architektura (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £20700 - £25694 £19794 - £30100 £23742 - £35267

Naucz się tworzyć efektowne trójwymiarowe przestrzenie na tym akredytowanym kierunku architektury wnętrz i projektowania obiektów. Od barów po hotele, od przestrzeni do występów na żywo po muzea - na tym akredytowanym kierunku z praktykami branżowymi i doskonałymi wynikami w zakresie zatrudnienia obejmiesz szeroki zakres projektów miejsc .

• KLUCZOWE CECHY KURSU:**
  • Akredytacja:** Ten kurs jest akredytowany przez Chartered Society of Designers (CSD), dzięki czemu rozwiniesz wiedzę i umiejętności potrzebne do uzyskania profesjonalnych kwalifikacji.
  • SILNE ZWIĄZKI Z PRACODAWCAMI:** Ten kurs został zaprojektowany z pomocą pracodawców, więc koncentruje się na przygotowaniu Cię do rozpoczęcia kariery od pierwszego dnia. Nasze stowarzyszenia obejmują największe firmy, takie jak Akarstudios, Virgin Atlantic, Interserve, Benoy Architects, Jacobs, Bouygues UK, Pick Everard, Lathams, WCAC Group, Maber, Morrisons Design Ltd., CPMG i Akar Studios oraz Millar Management.

Nasze partnerstwa branżowe oznaczają, że będziesz miał okazję zobaczyć rzeczywiste projekty z pierwszej ręki i wybrać się na wycieczki studyjne w Wielkiej Brytanii i Europie. Zainspirują Cię również gościnne wykłady prowadzone przez ekspertów z branży.

• MOŻLIWOŚCI KSZTAŁCENIA:** W trakcie studiów będziesz nieustannie poddawany wyzwaniom związanym z konceptualizacją, badaniem i rozwijaniem projektowania trójwymiarowych przestrzeni. Będziesz pracować nad rzeczywistymi projektami opartymi na rzeczywistych miejscach i wyjeżdżać na wycieczki studyjne. Co więcej, Twoja praca będzie bardzo widoczna, ponieważ zachęcamy Cię do udziału w wystawach - lokalnych i londyńskich.
    • DOŚWIADCZENIE W PRACY: Opcjonalny rok w branży może być niezapomnianym i zmieniającym CV doświadczeniem; poprzedni studenci byli w Los Angeles i Singapurze.
    • EKSPERYMENTALNE NAUCZANIE:** Wspieramy etos, w którym będziesz tworzyć propozycje projektowe dostosowane do potrzeb społecznych, kulturowych i środowiskowych, opierając się na najlepszych praktykach i szerokiej wiedzy naszych zespołów dydaktycznych.
    • CZEGO SIĘ NAUCZYSZ:**
    • W trakcie studiów zdobędziesz dogłębne zrozumienie sposobów, w jakie historia i teorie architektury i projektowania wnętrz, a także istniejące konteksty fizyczne i kulturowe, wpływają na procesy, programy i propozycje projektowe. Na trzecim roku będziesz mógł również przeprowadzić zintegrowany projekt projektowy.
    • JAK JESTEŚ OCENIANY:**
    • Będziesz oceniany na różne sposoby, aby pomóc Ci rozwinąć umiejętności prezentacji i komunikacji, które są niezbędne w praktyce zawodowej.
    • TWOJA KARIERA**
    • Nasz niesamowity rekord zatrudnienia powinien zapewnić Cię o Twoich perspektywach. Istnieje wiele możliwości zatrudnienia dla absolwentów BA (Hons) Interior Architecture and Venue Design, począwszy od ogólnego projektowania architektonicznego lub projektowania wnętrz, a skończywszy na zarządzaniu projektami i doradztwie technicznym. Nasze powiązania z firmami takimi jak Lathams, WCAC Group, Maber i Morrisons Design Ltd. zapewnią Ci dobre połączenia i możliwość wejścia do tej branży.

Akredytowany przez Chartered Society of Designers (CSD), profesjonalną organizację zajmującą się projektowaniem, z bezpłatnym członkostwem studenckim i prowadzącym do członkostwa stowarzyszonego (Assoc. CSD).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Interior Architecture and Venue Design BA (Hons) w University of Derby

20% Zawody podstawowe
10% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
10% Opiekuńcze usługi osobiste

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Interior Architecture and Venue Design, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Architektura wnętrz i projektowanie obiektów BA (Hons)

Rankingi University of Derby w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Derby w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Architektura, budownictwo i planowanie

Architektura

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]
    Architektura

[Opublikowany 09 września, 2023]

Zobacz wszystkie 19 rankingi uniwersytetów University of Derby

O University of Derby

University of Derby jest publicznym uniwersytetem znajdującym się w mieście Derby, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu znajduje się w Allestree, strefie podmiejskiej w samym Derby, i jest położony naprzeciwko popularnego Markeaton Park, gdzie wielu studentów lubi chodzić na spacery w wolnym czasie.

Lista 218 kursów licencjackich i magisterskich University of Derby - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Derby

• A place called home: Living with the University of Derby
  • What inspired me to study Zoology/Biology