University of Derby
Produkcja filmowa i ekranowa MA
University of Derby - University of Derby

Ten praktyczny MA ma trzy ścieżki w Film, Documentary i Scriptwriting, więc możesz skupić się na tym, co Cię pasjonuje. Dołączysz do zróżnicowanego grona studentów z ciekawymi historiami do opowiedzenia we wspierającej i kreatywnej społeczności.

Możesz wybrać specjalizację w robieniu filmów, tworzeniu dokumentów lub pisaniu scenariuszy, a pod opieką swoich tutorów będziesz stopniowo budować praktyczne, estetyczne i techniczne umiejętności potrzebne do stworzenia oryginalnego, kreatywnego projektu. Może to być film krótkometrażowy lub dokumentalny, albo scenariusz do pełnometrażowego filmu, serialu telewizyjnego lub sztuki teatralnej.

Ten MA zapewnia również budowanie świadomości handlowej i umiejętności interpersonalnych, których będziesz potrzebować, aby odnieść sukces w tej branży. Na przykład, zajmiemy się techniką pitchingu oraz tym, jak artykułować i sprzedawać swoje pomysły.

Będziesz badać szersze, bardziej złożone problemy związane z produkcją treści i rozwijać teoretyczne zrozumienie, by móc docenić kontekst (historyczny, społeczny, komercyjny, środowiskowy, międzynarodowy) własnej i cudzej pracy twórczej.

Przez cały czas trwania tego MA będziesz miał możliwość zaangażowania się w pracę z profesjonalistami z branży. Twoi wykładowcy są wysoko postawionymi twórcami filmowymi i scenarzystami we własnej osobie, a oni wykorzystują swoje kontakty, aby zapewnić ci możliwość korzystania z kursów mistrzowskich i Q&As z innymi wybitnymi reżyserami, scenarzystami i producentami.

Jeśli twoje zainteresowania są związane z badaniami i środowiskiem akademickim, zamiast projektu twórczego możesz wybrać zaawansowany projekt badawczy. W tym celu przeprowadzisz duży, rozszerzony, dogłębny przegląd krytyczny teoretycznych i historycznych wymiarów swojej praktyki. Może to być dobre przygotowanie do dalszych studiów, takich jak oparte na praktyce badania doktoranckie.

• All Degrees

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Film and Screen Production, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Produkcja filmowa i ekranowa MA

Anglia £7175
Irlandia Północna £7175
Szkocja £7175
Walia £7175
EU £14900
Międzynarodowa £14900

Rankingi University of Derby w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 20 rankingi uniwersytetów University of Derby

O University of Derby

University of Derby jest publicznym uniwersytetem znajdującym się w mieście Derby, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu znajduje się w Allestree, strefie podmiejskiej w samym Derby, i jest położony naprzeciwko popularnego Markeaton Park, gdzie wielu studentów lubi chodzić na spacery w wolnym czasie.

Lista 218 kursów licencjackich i magisterskich University of Derby - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Derby

• A place called home: Living with the University of Derby
  • Derby Uni Vlogger - Tamzin Lena- 10 reasons feedback is important