University of Cumbria
Średnie wychowanie fizyczne z QTS PGCE
University of Cumbria - University of Cumbria

Jesteś pasjonatem sportu? Szukasz kariery, w której możesz wykorzystać swoje zainteresowania, aby pomóc dzieciom stać się aktywnymi? Możesz dbać o zdrowie i dobre samopoczucie przez całe życie jako nauczyciel w szkole podstawowej ze specjalizacją w wychowaniu fizycznym.

Nasz szanowany kurs PGCE w pełni wspiera Cię w drodze od studenta-nauczyciela do pełnoprawnego profesjonalisty. Co więcej, ponieważ program PGCE obejmuje QTS (Qualified Teacher Status), będziesz ubiegać się o swoje pierwsze stanowisko nauczyciela podczas studiów u nas.

Akredytacja do przyznania QTS odbywa się za pośrednictwem naszego akredytowanego partnera. Wszystkie nagrody akademickie są przyznawane przez University of Cumbria.

• PRZEGLĄD KURSU

Opierając się na nauce naszego uznanego programu PGCE Secondary, ta ścieżka wychowania fizycznego pozwoli Ci rozwinąć umiejętności nauczania w szkole średniej, tworząc i prowadząc angażujące lekcje sportowe. Ta wyjątkowa specjalizacja daje Ci możliwość zainspirowania dzieci, które uczysz, do zamiłowania do sprawności fizycznej na całe życie.

Będziesz uczyć się poprzez połączenie teorii i praktycznego doświadczenia, pracując w ramach krajowego programu nauczania Famework. Poznasz kluczowe koncepcje i tematy programu nauczania PGCE, pewnie opracowując i prowadząc angażujące lekcje dla dzieci i młodzieży w wieku 11-16 lat.

Ponad połowę kursu spędzisz pracując w klasie na ocenianym stażu, z zajęciami wzbogacającymi w szkole obok studiów uniwersyteckich. Odbędziesz dwa staże w różnych szkołach i placówkach, zdobywając bogate doświadczenie, które pomoże Ci rozwinąć przyszłą karierę.

• NA TYM KURSIE BĘDZIESZ...**
  • Zainspirujesz młodych ludzi do aktywności fizycznej.
  • Skorzystaj z wysokiej jakości wsparcia naszych pracowników akademickich i personelu w ramach programu zaprojektowanego wokół Ciebie.
  • Ucz się od doświadczonego, wysoko wykwalifikowanego zespołu programowego, pracującego w czołówce akademickiej.
  • Ciesz się kameralną atmosferą naszego kursu, z małymi klasami i osobistym opiekunem.
  • CZEGO SIĘ NAUCZYSZ

Nasz kurs gwarantuje, że nauczysz się wszystkich umiejętności potrzebnych do skutecznego nauczania, od podstaw strukturyzacji i planowania lekcji po rozwijanie umiejętności osobistych i pewności siebie. Nasz program oparty na szkole jest realizowany poprzez dedykowane sesje ze stażystami i mentorami szkolnymi i pozwala uczyć się od pracy z doświadczonymi kolegami ze szkoły. Pracując z poszczególnymi grupami uczniów w szkole, stopniowo dojdziesz do nauczania całych klas. Dowiesz się, jak organizować pracę praktyczną, a także przeprowadzać wiele praktycznych działań, które są powszechne w szkołach.

MODULES

Kurs obejmuje dwie odrębne fazy nauczania: wrzesień-grudzień i styczeń-czerwiec. W fazie wrzesień-grudzień rozwiniesz swoje rozumienie i wdrażanie kluczowych strategii nauczania. Podczas tej fazy podejmiesz pierwsze kroki w nauczaniu, pracując z poszczególnymi grupami uczniów w szkole, stopniowo przechodząc do nauczania całych klas. Kluczowym celem w tej początkowej fazie jest pomoc uczniom w zrozumieniu potrzeb poszczególnych uczniów. W fazie styczeń-czerwiec będziesz doskonalić swoje doświadczenie w nauczaniu całych klas, wspierając osiągnięcia i zamiłowanie do nauki u uczniów, zgodnie z wymogami standardów dla nauczycieli.

Rok pierwszy

PGSC7011 Badanie nauczania i uczenia się w wychowaniu fizycznym

PGSC7012 Badanie nauczania i uczenia się w ramach programu szkolnego i poza nim

PGSC9011 Rozwijanie umiejętności zawodowych, wiedzy i praktyki

Ocenianie ma dwie formy: sumatywną i formatywną. "Ocena sumatywna" polega na dokonaniu pewnego rodzaju oceny twojej pracy, która jest rejestrowana, na przykład pisanie eseju. "Ocena formatywna" to starannie opracowana informacja zwrotna, która nie liczy się do oceny końcowej, ale pomaga rozwijać twoją profesjonalną naukę.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Secondary Physical Education with QTS, PGCE. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Możesz aplikować, jeśli osiągnąłeś 2:2 lub wyższy stopień w dziedzinie związanej z wychowaniem fizycznym. Dodatkowo, GCSE język angielski i GCSE matematyka na poziomie C/4.

Przed rozpoczęciem kursu musisz pomyślnie przejść rozszerzoną weryfikację DBS (Enhanced Disclosure and Barring Service) oraz kontrolę zdrowia w miejscu pracy.

Zadowalające referencje akademickie (uniwersyteckie) lub zadowalające referencje zawodowe, jeśli od studiów akademickich minęły więcej niż 3 lata.

Czesne Średnie wychowanie fizyczne z QTS PGCE

Rankingi University of Cumbria w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 6 rankingi uniwersytetów University of Cumbria

O University of Cumbria

University of Cumbria jest instytucją, której celem jest rozwijanie talentów i możliwości regionu, a także przyciąganie nowych talentów do regionu. Uniwersytet działa z 7 odrębnych kampusów, z których dwa znajdują się na terenie Światowego Dziedzictwa i jest jedynym uniwersytetem w Wielkiej Brytanii, który znajduje się w parku narodowym. Każdy kampus ma coś wyjątkowego do zaoferowania potencjalnym studentom.

Lista 117 kursów licencjackich i magisterskich University of Cumbria - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Cumbria

• University of Cumbria - Fay Codona - BSc (Hons) Adult Nursing
  • University of Cumbria - Adventure Beyond Campus (Carlisle)