University of Chichester
Praca socjalna (mgr) MA (PG)
University of Chichester - University of Chichester

Social Work (MA) MA (PG) Poniżej znajdują się opinie 15 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Chichester w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów gry komputerowe i animacja w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Sztuki kreatywne i projektowanie

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów gry komputerowe i animacja na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £19000 - £26000 £22500 - £33500 £27500 - £41500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Sztuki kreatywne i projektowanie (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £18845 - £25536 £13333 - £23001 £16336 - £27629

Nasz kurs pracy socjalnej MA przygotowuje Cię do szerokiego zakresu doświadczeń i możliwości uczenia się, które napotkasz w praktyce. Zapraszamy studentów z różnych środowisk, niezależnie od tego, czy jesteś absolwentem college'u, czy dojrzałym studentem.

Zdobądź umiejętności i wiedzę potrzebne do bieżącej praktyki

Zdobędziesz połączenie skutecznych i odpowiednich umiejętności wraz z aktualną wiedzą na temat skutecznej pracy z dziećmi, dorosłymi i szerokim zakresem problemów społecznych.

Kurs MA Social Work rozpoczyna się starannie zorganizowanym programem wprowadzającym, zanim przejdziesz do modułów studiów zaprojektowanych w celu rozwijania umiejętności osobistych i zawodowych.

Przez cały czas będziesz wspierany przez ustrukturyzowany program samouczków, łączący naukę na uniwersytecie z praktykami.

Zastosuj teorię w praktyce podczas praktyk

Oprócz nauki akademickiej, zastosujesz teorię w praktyce poprzez staże u naszych lokalnych partnerów.

Nawiązaliśmy silne relacje z kilkoma lokalnymi władzami, gdzie nauczysz się stosować swoją wiedzę w rzeczywistych sytuacjach i uzyskasz istotny wgląd w życie zawodowe pracownika socjalnego.

Dedykowane wsparcie osobiste i akademickie

Twoi opiekunowie zapewnią Ci doskonałe wsparcie akademickie i osobiste przez cały okres studiów, podczas którego zdobędziesz solidne podstawy umiejętności, teorii zawodowej i wartości zawodu pracownika socjalnego.

Mamy długą tradycję zapewniania wspierającego, skoncentrowanego na studentach podejścia do uczenia się i nauczania i wierzymy, że naszą rolą jest pomaganie Ci w rozwoju zarówno osobistym, jak i zawodowym przez cały okres studiów.

Kulminacją tego jest nasza doskonała ocena w krajowym badaniu satysfakcji studentów, która stanowi podstawę naszej ugruntowanej reputacji w nauczaniu pracy socjalnej.

Zatwierdzony przez Social Work England

Ten kurs jest zatwierdzony przez regulatora pracy socjalnej Social Work England.

Pod koniec kursu będziesz gotowy do zarejestrowania się w Social Work England i rozpoczęcia kariery jako pracownik socjalny.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Social Work (MA) MA (PG) w University of Chichester

25% Profesjonaliści w dziedzinie terapii
25% Zawody związane ze sprzedażą
10% Inni specjaliści w dziedzinie zdrowia
10% Specjaliści ds. pielęgniarstwa
5% Zawody podstawowe
5% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Zawody administracyjne

Na naszym kursie MA Social Work poznasz różne strategie nauczania, aby upewnić się, że budujesz wiedzę i pewność siebie, których potrzebujesz, aby rozwijać się w tej karierze. Wykorzystujemy zadania pisemne, pracę w grupach, warsztaty, informacje zwrotne, spotkania i praktyki, aby rozwijać Twoje umiejętności. Elementy praktyczne kursu są oceniane poprzez prezentację portfolio i raporty oceniających. Istnieją sesje wsparcia dla poszczególnych ocen i dedykowana platforma internetowa dla umiejętności uczenia się, która pomoże wesprzeć twoje pisemne umiejętności akademickie.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 7

Żaden element poniżej 65

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Social Work (MA), MA (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Praca socjalna (mgr) MA (PG)

Irlandia £8442 Rok 1

Rankingi University of Chichester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Chichester w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Praca społeczna

[Opublikowany 09 września, 2023]
    Praca społeczna

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 9 rankingi uniwersytetów University of Chichester

O University of Chichester

Uniwersytet w Chichester jest finansowanym przez rząd uniwersytetem z siedzibą w West Sussex w Anglii. Główny kampus, znany jako Bishop Otter, znajduje się w katedralnym mieście Chicester. Uniwersytet posiada również inny kampus o nazwie Bognor Regis, położony w pobliżu Hotham Park. Z 14 różnymi wydziałami, uniwersytet ma wiele możliwości studiowania, aby przyciągnąć różnych studentów.

Lista 131 kursów licencjackich i magisterskich University of Chichester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Chichester

• Welcome Week 2019 | University of Chichester
  • Why Choose Chichester? | University of Chichester