University of Chester
Krajowa nagroda za koordynację specjalnych potrzeb edukacyjnych PgCert
University of Chester - University of Chester

Kurs ten spełnia wymagania szkoleniowe Kodeksu postępowania w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych (2015), który przewiduje, że SENCO zapewni przywództwo i profesjonalne wskazówki dla współpracowników oraz będzie ściśle współpracować z personelem, rodzicami i opiekunami itp. Stanowi on wyzwanie dla SENCO, aby promować skoncentrowaną na osobie, włączającą praktykę, w której interesy i potrzeby uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i/lub niepełnosprawnościami są w centrum wszystkiego, co robią.

**Dlaczego warto studiować ten kurs z nami?

W Chester NASENCo stanowi również część studiów magisterskich w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych i niepełnosprawności.

Nasz kurs przyjmuje jako ideologię pogląd, że myślenie skoncentrowane na osobie, włączające, które kładzie nacisk na indywidualne zainteresowania i potrzeby dzieci, młodzieży i dorosłych ze SPE i / lub niepełnosprawnościami, jest sercem całej praktyki. Opiera się na założeniu, że rodzice i opiekunowie są równymi partnerami w zapewnianiu osiągnięć, postępów i dobrego samopoczucia, a wolne od wartości zrozumienie kontekstów społecznych i rodzinnych ma kluczowe znaczenie w reagowaniu na dziecko, młodą osobę lub wrażliwą osobę dorosłą ze SPE.

Zadania oceniające obejmują eseje, badanie praktyczne na małą skalę, analityczne studium przypadku i profesjonalne portfolio z krytycznym komentarzem. Będziesz uczestniczyć w dwóch weekendach na moduł w piątek wieczorem i sobotę. Godziny zajęć to 17:00-19:00 w piątki i 9:30-16:30 w soboty. Oczekuje się również, że podejmiesz 184 godziny bezkontaktowej nauki na moduł.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować National Award for Special Educational Needs Coordination, PgCert. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Kandydaci muszą być wykwalifikowanymi nauczycielami (QTS, QTLS lub EYTS) i zwykle będą pracować w obszarze SEN lub aspirować do zdobycia specjalistycznej wiedzy i umiejętności SEN i/lub National SENCO Award. Kandydaci będą musieli przedstawić dowód posiadania statusu wykwalifikowanego nauczyciela i zwykle będą mieli co najmniej 2: 2 wyróżnienia.

W trakcie procesu rekrutacji możemy zaprosić kandydatów na rozmowę telefoniczną.

Dla SENCos nowych w tej roli, obowiązkowe jest (w Anglii) uzyskanie nagrody w ciągu trzech lat od mianowania.

Rankingi University of Chester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów University of Chester

O University of Chester

Uniwersytet w Chester, jak sama nazwa wskazuje, jest uniwersytetem znajdującym się w Chester. Uniwersytet jest formalnie związany z wiarą chrześcijańską, ale w swojej misji wyraźnie zaznaczają, że studenci wszystkich wyznań lub bezwyznaniowi są mile widziani na ich uczelni. Chester działa z sześciu kampusów, z których pięć znajduje się w Chester, a jeden w Warrington, przy czym główny budynek kampusu znany jest jako Parkgate Road Campus.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of Chester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Chester

• Student Life - University of Chester
  • A City for Students: Behind the Photoshoot