University of Chester
Nauki medyczne (w tym rok podstawowy) BSc (Hons)
University of Chester - University of Chester

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Medical Science (including a Foundation Year) BSc (Hons) i innych kursach Badania naukowe w dziedzinie medycyny i opieki zdrowotnej na University of Chester dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Badania naukowe w dziedzinie medycyny i opieki zdrowotnej.

Kursy Foundation Year zostały zaprojektowane dla studentów, którzy nie mają niezbędnych kwalifikacji akademickich potrzebnych do bezpośredniego rozpoczęcia pierwszego roku studiów, ale mają zdolność i zaangażowanie, aby to zrobić. Po pomyślnym ukończeniu Foundation Year możesz przejść do ukończenia studiów.

Naukowcy biomedyczni i kliniczni mają zasadnicze znaczenie dla nowoczesnej opieki zdrowotnej i pomagają w diagnozowaniu chorób, oceniają skuteczność leczenia i prowadzą badania nad przyczynami i potencjalnymi lekami na choroby.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli interesujesz się tym, jak diagnozujemy choroby, chcesz zbadać genetyczne i komórkowe podstawy chorób, chcesz zrozumieć, w jaki sposób możemy leczyć choroby i chcesz zrozumieć zasady projektowania leków. Będziesz badać wpływ środowiska i genów na nasze zdrowie w miejscu narodzin Karola Darwina i będziesz częścią ekscytujących zmian w przyszłości opieki zdrowotnej. Zdobędziesz wiedzę i praktyczne doświadczenie w ważnych dyscyplinach laboratorium patologicznego, wraz z innymi zawodami pokrewnymi medycynie, co pomoże poszerzyć możliwości kariery po ukończeniu studiów.

Podczas tego kursu zdobędziesz wiedzę na temat zdrowia ludzkiego oraz przyczyn, zapobiegania i leczenia chorób. Rozwiniesz podstawowe umiejętności naukowe i eksperymentalne, przygotowując się do kariery praktycznego naukowca w badaniach biomedycznych i praktyce. Program nauczania koncentruje się na szerokim zakresie tematów, w tym genetyce i genomice człowieka, fizjologii, biologii nowotworów, patologii, anatomii, immunologii, biologii molekularnej i komórkowej oraz biochemii.

Oceny i czas na naukę

Pakiet oceny obejmuje egzamin i pracę zaliczeniową. Proporcje będą się różnić w zależności od modułu, a praca zaliczeniowa może obejmować pisemny raport, studium przypadku, przegląd literatury, plakat lub prezentację ustną. Praca dyplomowa to przegląd literatury o objętości 8 000 słów.

UCAS Tariff of Accepted Students for Badania naukowe w dziedzinie medycyny i opieki zdrowotnej

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Medical Science (including a Foundation Year), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Nauki medyczne (w tym rok podstawowy) BSc (Hons)

Wszyscy studenci (z wyjątkiem obcokrajowców) w ramach tego programu będą kwalifikować się do stypendium pieniężnego w wysokości 500 GBP - tylko na poziomie 3 / roku podstawowym. Czesne za kolejne lata studiów na studiach licencjackich w pełnym wymiarze godzin będzie naliczane na poziomie opłat za studia licencjackie. Opłata ta wynosi obecnie 9 250 GBP rocznie dla studentów rozpoczynających studia w 2019 r., ale podlega ona corocznym podwyżkom inflacyjnym zgodnie z inflacją w tym czasie, mierzoną wskaźnikiem cen detalicznych.

• Foundation

Rankingi University of Chester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów University of Chester

O University of Chester

Uniwersytet w Chester, jak sama nazwa wskazuje, jest uniwersytetem znajdującym się w Chester. Uniwersytet jest formalnie związany z wiarą chrześcijańską, ale w swojej misji wyraźnie zaznaczają, że studenci wszystkich wyznań lub bezwyznaniowi są mile widziani na ich uczelni. Chester działa z sześciu kampusów, z których pięć znajduje się w Chester, a jeden w Warrington, przy czym główny budynek kampusu znany jest jako Parkgate Road Campus.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of Chester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Chester

• Student Life - University of Chester
  • A City for Students: Behind the Photoshoot