University of Central Lancashire
Brytyjski język migowy i studia nad głuchymi BA (Hons)
University of Central Lancashire - University of Central Lancashire

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 60 o kursach British Sign Language and Deaf Studies BA (Hons) i innych kursach Anglistyka na University of Central Lancashire dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Anglistyka.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Anglistyka

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Anglistyka na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £19000 £18000 £21500
Zakres 25-75 percentyla £17000 - £22500 £14500 - £21000 £17000 - £25000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Anglistyka (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £25000 £18500 £19500
Zakres 25-75 percentyla £18500 - £26500 £13000 - £24000 £15500 - £25500

Przegląd kursu

Interesuje Cię nauka języka wizualnego i odkrywanie kultury głuchych? Nasz brytyjski język migowy i studia dla niesłyszących to przełomowy kierunek dla Ciebie.

**Dlaczego warto z nami studiować?

• Odbędziesz wycieczki terenowe, które pomogą Ci zdobyć doświadczenie w świecie rzeczywistym podczas lokalnych i regionalnych wydarzeń, w których gromadzą się użytkownicy języka migowego, a także w miejscach interesujących dla kursu, takich jak wycieczka do Brytyjskiego Muzeum Historii Głuchych.
  • Możesz mieć możliwość dołączenia do międzynarodowej wycieczki, aby poznać inne języki migowe i kultury.
  • Biorąc pod uwagę bogactwo oferowanych modułów, będziesz w stanie dostosować kurs do swoich zainteresowań i celów zawodowych.

Co będziesz robić

• Będziesz nauczany przez mieszany zespół niesłyszących i słyszących, w tym Lynne Barnes, National Teaching Fellow z wielokrotnie nagradzaną pracą w dziedzinie studiów dla niesłyszących.
  • Będziesz mieć możliwość studiowania i pracy w społecznościach osób niesłyszących.
  • Udogodnienia dla tego programu obejmują dedykowane sale dydaktyczne BSL i laboratorium językowe BSL.

Przyszłe kariery

Istnieje wiele karier i zawodów, do których możesz dołączyć z dyplomem BA (z wyróżnieniem) British Sign Language and Deaf Studies, w tym wykładanie w szkolnictwie wyższym i dalszym, nauczanie i praca jako tłumacz.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów British Sign Language and Deaf Studies BA (Hons) w University of Central Lancashire

60% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
10% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi
10% Zawody administracyjne
10% Operatorzy procesów, zakładów i maszyn
10% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
10% Zawody związane ze sprzedażą

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

przy czym żaden z komponentów nie może być niższy niż 5.5 (musi być zdany w ciągu dwóch lat od daty rozpoczęcia kursu)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować British Sign Language and Deaf Studies, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Brytyjski język migowy i studia nad głuchymi BA (Hons)

*podlega jedynie rocznemu wzrostowi zgodnie z brytyjskim wskaźnikiem inflacji cen detalicznych

• Rok 2
  • Rok 3

Rankingi University of Central Lancashire w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Central Lancashire w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Języki i literatura

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 25 rankingi uniwersytetów University of Central Lancashire

O University of Central Lancashire

University of Central Lancashire (UCLAN) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem znajdującym się w dumnym mieście Preston, w hrabstwie Lancashire, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu można znaleźć w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut od asortymentu centrów handlowych, rozrywki i życia nocnego dla tych, którzy są zainteresowani.

Lista 386 kursów licencjackich i magisterskich University of Central Lancashire - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Central Lancashire

21905
  • #UCLanFreshers Week 2019