University of Central Lancashire
Studia Azji i Pacyfiku - koreański BA (Hons)
University of Central Lancashire - University of Central Lancashire

Asia Pacific Studies - Korean BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 40 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Central Lancashire w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Studia azjatyckie w UK.

Wynagrodzenie absolwentów języki i studia terenowe

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Studia azjatyckie na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £20000 £17000 £19500
Zakres 25-75 percentyla £19000 - £21000 £13500 - £21500 £17000 - £24000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii języki i studia terenowe (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £20000 - £28500 £16500 - £31259 £20544 - £38633

Przegląd kursu

"Poznaj kulturę, politykę i międzynarodową rolę Azji i Pacyfiku, jednocześnie biegle posługując się językiem z tego regionu - kładąc podwaliny pod ogromną różnorodność ekscytujących ścieżek kariery.

Poznaj głębię koreańskiej historii, kultury i polityki. Niezależnie od tego, czy jesteś kompletnym nowicjuszem, czy masz już pewną wiedzę, ten kurs językowy wyposaży Cię we wszystkie niezbędne umiejętności mówienia, czytania, słuchania i pisania, które pomogą Ci skutecznie się komunikować".

Dlaczego warto studiować z nami

• Możesz korzystać z najnowocześniejszych udogodnień, w tym apartamentów tłumaczeniowych, zasobów bibliotecznych, komputerów, telewizji satelitarnej i dostępu do oprogramowania cyfrowego, takiego jak Rosetta Stone.
  • Nasz Instytut Konfucjusza to partnerstwo między nami, Beijing International Studies University i Hanban, promujące chińską kulturę i język.
  • Jesteśmy siedzibą jedynego Instytutu Studiów Koreańskich poza Londynem, wraz z Centrum Polityki Północnej Anglii dla Azji i Pacyfiku, Północnym Instytutem Studiów Tajwańskich i Centrum Studiów Austronezji.

Co będziesz robić

• Każdego roku będziesz studiować historię, gospodarkę i kulturę regionu, a także moduły zgodne z wybraną ścieżką językową.
  • Będziesz mieć możliwość spędzenia roku studiując za granicą, ucząc się języka i kultury poprzez całkowite zanurzenie.
  • Będziesz uczyć się przy użyciu najnowszego sprzętu zgodnego ze standardami branżowymi w naszych profesjonalnych apartamentach do tłumaczeń ustnych, wraz z naszym Worldwise Learning Centre.

Przyszłe kariery

Łącząc umiejętności językowe z szerokim zrozumieniem kultury, gospodarki i polityki regionu, nasze studia licencjackie z Azją i Pacyfikiem (z wyróżnieniem) mogą przygotować Cię do szeregu karier w regionie lub z nim związanych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Asia Pacific Studies - Korean BA (Hons) w University of Central Lancashire

10% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
10% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
10% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi
10% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Zawody związane ze sprzedażą
5% Specjaliści od mediów
5% Operatorzy procesów, zakładów i maszyn
0% Zawody związane z obsługą klienta

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

przy czym żaden z komponentów nie może być niższy niż 5.5 (musi być zdany w ciągu dwóch lat od daty rozpoczęcia kursu)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Asia Pacific Studies - Korean, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Studia Azji i Pacyfiku - koreański BA (Hons)

*podlega tylko rocznemu wzrostowi zgodnie z brytyjskim wskaźnikiem inflacji cen detalicznych

• Rok 2
  • Rok 3

Rankingi University of Central Lancashire w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 25 rankingi uniwersytetów University of Central Lancashire

O University of Central Lancashire

University of Central Lancashire (UCLAN) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem znajdującym się w dumnym mieście Preston, w hrabstwie Lancashire, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu można znaleźć w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut od asortymentu centrów handlowych, rozrywki i życia nocnego dla tych, którzy są zainteresowani.

Lista 386 kursów licencjackich i magisterskich University of Central Lancashire - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Central Lancashire

21905
  • #UCLanFreshers Week 2019