University of Bristol
Ekonomia i ekonometria BSc (Hons)
University of Bristol - University of Bristol

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 290 o kursach Economics and Econometrics BSc (Hons) i innych kursach Ekonomia na University of Bristol dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Ekonomia.

Wynagrodzenie absolwentów Ekonomia

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Ekonomia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £29000 - £42500 £30500 - £50500 £40500 - £74500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Ekonomia (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £30101 £31974 £42762
Zakres 25-75 percentyla £25019 - £35263 £24892 - £42048 £30343 - £57314

Ekonometria to zastosowanie metod statystycznych do danych w celu oszacowania modeli ekonomicznych. Jest wykorzystywana przez ekonomistów do testowania teorii i analizowania wpływu polityki i wydarzeń na zdrowie gospodarki. Kurs ten łączy naukę ekonomii i ekonometrii z szeroką gamą jednostek opcjonalnych.

Ekonometria jest niezbędnym narzędziem dla ekonomistów, ponieważ w przeciwieństwie do nauk przyrodniczych, w których kontrolowane eksperymenty są wykorzystywane do określenia wpływu jednej rzeczy na drugą, niemożliwe jest utrzymanie gospodarki na stałym poziomie podczas majstrowania przy jednej zmiennej. Ekonometria zapewnia naukowe środki do przezwyciężenia tego problemu za pomocą obserwacji empirycznych.

Oprócz dodatkowych obowiązkowych modułów z ekonometrii i prowadzenia badań w ramach pracy doktorskiej z ekonomii stosowanej, będziesz mógł wybierać spośród szerokiej gamy opcjonalnych modułów z School of Economics, University of Bristol Business School i innych części uniwersytetu podczas studiów, co pozwoli Ci wybrać jednostki z obszarów ekonomii, które najbardziej Cię interesują. Poprzednie opcje ekonomiczne obejmowały: Ekonomia behawioralna; Ekonomia środowiska; Nauka o danych; Bieżące problemy gospodarcze.

Akredytowany przez Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych poprzez Accredited degree accelerated route.

Akredytowana przez Institute of Chartered Accountants in England and Wales (ICAEW) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Economics and Econometrics BSc (Hons) w University of Bristol

37% Specjaliści z dziedziny prawa
16% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
2% Specjaliści od mediów
2% Specjaliści w dziedzinie nauczania
1% Zawody administracyjne
1% Specjaliści do spraw finansów
1% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
1% Zawody administracyjne

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• Graduate Degrees Law, Econ, Medicine, English
    • Undergraduate Degrees Law, Econ, Medicine, English

Uniwersytet w Bristolu przyjmuje aplikacje od studentów zagranicznych i akceptuje szeroki zakres kwalifikacji na studia licencjackie. Jeśli uczyłeś się w szkole, college'u lub na uniwersytecie poza Wielką Brytanią, wybierz odpowiednią stronę, aby uzyskać więcej informacji na temat równoważności kwalifikacji, stypendiów i szczegółów dotyczących naszych przedstawicieli edukacyjnych w Twoim kraju/regionie: bristol.ac.uk/international/countries/
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Economics and Econometrics, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Ekonomia i ekonometria BSc (Hons)

Rankingi University of Bristol w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Bristol w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 27 października, 2023]

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 37 rankingi uniwersytetów University of Bristol

O University of Bristol

Uniwersytet w Bristolu jest tradycyjnym uniwersytetem badawczym z czerwonej cegły znajdującym się w Bristolu, w Anglii. Ten uniwersytet nie ma kampusu, który wyznacza jako swój główny kampus, ale zamiast tego ma grupę budynków w centrum miasta, która jest określana jako "University precinct". Z sześcioma różnymi wydziałami i 29 odrębnymi szkołami, na pewno znajdzie się coś interesującego dla prawie każdego studenta w Bristolu.

Lista 408 kursów licencjackich i magisterskich University of Bristol - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Bristol

• Bristol student life
  • From undergraduate to postgraduate at the University of Bristol