University of Bristol
Higiena i terapia stomatologiczna BSc (Hons)
University of Bristol - University of Bristol

Dental Hygiene and Therapy BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 15 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Bristol w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Stomatologia w UK.

Wynagrodzenie absolwentów medycyna i stomatologia

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Stomatologia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £33000 - £43000 £36000 - £46500 £41000 - £55500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii medycyna i stomatologia (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £32775 - £49690 £21425 - £44097 £13919 - £45944

Bristol Dental School ma długą i ugruntowaną historię programów szkoleniowych zarówno w zakresie higieny jamy ustnej, jak i terapii stomatologicznej. Od jesieni 2023 r. studenci BSc Dental Hygiene and Therapy z siedzibą w naszej nowej, najnowocześniejszej szkole dentystycznej będą mieli dostęp do najnowocześniejszej technologii, doświadczonych specjalistów dentystycznych w specjalnie zbudowanym obiekcie. Kurs ten zapewnia ekscytującą możliwość studiowania wraz ze studentami studiów licencjackich na kierunku BDS Dentistry.

Uruchomiony w 2019 r. kierunek BSc został akredytowany przez General Dental Council w czerwcu 2022 r. W raporcie z inspekcji podkreślono: "Jedną z mocnych stron tego programu są relacje między personelem a studentami, a polityka otwartych drzwi jest ceniona przez wszystkich studentów podejmujących ten program".

Trzyletnie studia obejmują zintegrowane i obowiązkowe jednostki nauczania akademickiego, umiejętności kliniczne i praktykę oraz dysertację.

Pierwszy rok zapewnia niezbędne nauczanie i szkolenie przedkliniczne, a także wprowadzenie do rozwoju osobistego i zawodowego (PPD) oraz kontakt z pacjentami w Klinice Periodontologicznej.

W drugim semestrze pierwszego roku ukończysz techniki operacyjne w stomatologii odtwórczej, które są zintegrowane ze studentami stomatologii (BDS) i zaczniesz leczyć dorosłych pacjentów z uzupełnieniami protetycznymi.

Na ostatnim roku ukończysz szkolenie przedkliniczne w zakresie stomatologii dziecięcej wraz z ciągłym rozwojem klinicznym, lecząc dorosłych i pediatrycznych pacjentów zajmujących się odbudową i przyzębiem. Będziesz pracować w symulowanym środowisku praktyki klinicznej, lecząc szeroką gamę pacjentów o różnych potrzebach, pracując nad holistycznym podejściem do zarządzania pacjentami.

Ukończysz indywidualny projekt badawczy w dziedzinie stomatologii związanej z Twoją rolą higienistki/terapeuty, a także ukończysz moduły końcowe, aby uzyskać tytuł licencjata (z wyróżnieniem) w dziedzinie higieny i terapii stomatologicznej.

The General Dental Council zapewnia jakość i zatwierdza kwalifikacje do rejestracji dla następujących grup rejestrujących się: Stomatolodzy; higienistki stomatologiczne; terapeuci stomatologiczni; pielęgniarki stomatologiczne; kliniczni technicy stomatologiczni; technicy dentystyczni; oraz terapeuci ortodontyczni.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Dental Hygiene and Therapy BSc (Hons) w University of Bristol

90% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych

UCAS Tariff of Accepted Students for Stomatologia

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Angielski B, matematyka A

Dyplom Access to HE

Łącznie z matematyką.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

• Graduate Degrees Law, Econ, Medicine, English
    • Undergraduate Degrees Law, Econ, Medicine, English
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Dental Hygiene and Therapy, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Higiena i terapia stomatologiczna BSc (Hons)

Rankingi University of Bristol w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Bristol w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Medycyna i zdrowie

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 35 rankingi uniwersytetów University of Bristol

O University of Bristol

Uniwersytet w Bristolu jest tradycyjnym uniwersytetem badawczym z czerwonej cegły znajdującym się w Bristolu, w Anglii. Ten uniwersytet nie ma kampusu, który wyznacza jako swój główny kampus, ale zamiast tego ma grupę budynków w centrum miasta, która jest określana jako "University precinct". Z sześcioma różnymi wydziałami i 29 odrębnymi szkołami, na pewno znajdzie się coś interesującego dla prawie każdego studenta w Bristolu.

Lista 408 kursów licencjackich i magisterskich University of Bristol - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Bristol

• Bristol student life
  • Studying Economics at the University of Bristol: Nisha’s Story