University of Brighton
University of Brighton - University of Brighton

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 165 o kursach Politics and International Relations BA (Hons) i innych kursach CAH15 na University of Brighton dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na CAH15.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów CAH15

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów CAH15 na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £21500 - £29000 £18500 - £28500 £22000 - £33500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii CAH15 (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £22016 - £30312 £19077 - £31076 £22913 - £40577

Na tym kierunku będziesz badać najważniejsze współczesne sprawy polityczne i międzynarodowe, takie jak Brexit, wzrost znaczenia Chin i innych rywalizacji wielkich mocarstw, zmieniająca się rola ONZ i trwający konflikt izraelsko-palestyński.

Kurs oferuje również elastyczność, dzięki której możesz odkrywać swoje konkretne zainteresowania - możesz chcieć zgłębić anarchizm, międzynarodową ekonomię polityczną, metody badań politycznych lub prawa człowieka i interwencje humanitarne.

Rozwiniesz umiejętności w zakresie negocjacji, krytycznej analizy i debaty, które będą niezbędne, jeśli chcesz kontynuować karierę w polityce, służbie cywilnej, dyplomacji lub sprawach zagranicznych. Moduł Politics in Practice zapewnia możliwość uczestnictwa w aktywizmie społecznym i sektorze non-profit w Brighton.

Dołączysz do społeczności kursów, które odzwierciedlają przyszłościową politykę Brighton, z możliwością poruszania kwestii nierówności rasowych i płciowych, zmian klimatycznych oraz dziedzictwa imperium i kolonializmu.

Oprócz nauki od zespołu wykładowców-ekspertów, skorzystasz z możliwości wysłuchania prelegentów z kraju i zagranicy.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Politics and International Relations BA (Hons) w University of Brighton

23% Specjaliści do spraw finansów
9% Specjaliści w dziedzinie nauczania
7% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
7% Zawody administracyjne
6% Zawody związane ze sprzedażą
5% Specjaliści do spraw finansów
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Zawody związane z obsługą klienta
4% Zawody podstawowe

UCAS Tariff of Accepted Students for Polityka & Stosunki międzynarodowe

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

6.0 ogółem, z 6.0 w pisaniu i minimum 5.5 w pozostałych elementach. Lub równoważna kwalifikacja z języka angielskiego.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Politics and International Relations, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Polityka i stosunki międzynarodowe BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Pamiętaj, że międzynarodowa opłata w wysokości 13 842 GBP dotyczy kursów stacjonarnych i jest tymczasowa na 2023 rok. W przypadku kursów laboratoryjnych obowiązuje wyższa opłata w wysokości 14 892 GBP. Studenci z UE zostaną obciążeni opłatami międzynarodowymi, chyba że mają status osoby osiedlonej przyznany przez program osiedleńczy rządu Wielkiej Brytanii.

Dalsze czesne jest płatne za każdy kolejny rok studiów i podlega rocznemu wzrostowi o nie więcej niż 5% lub RPI (w zależności od tego, która wartość jest większa). Roczny wzrost dla studentów z Wielkiej Brytanii / UE, którzy podlegają regulowanym opłatom, nie wzrośnie więcej niż ustawowa maksymalna opłata.

Wysokość czesnego, które musisz zapłacić, zależy od wielu czynników, w tym od rodzaju kursu, który wybierasz, oraz od tego, czy studiujesz w pełnym czy niepełnym wymiarze godzin. Jeśli studiujesz w niepełnym wymiarze godzin, zwykle opłata będzie naliczana proporcjonalnie w zależności od liczby modułów, które bierzesz. Jeśli Twój kurs obejmuje opcję sandwich year, zapłacisz obniżoną opłatę w tym roku; 1,370 GBP dla studentów krajowych i 2,120 GBP dla studentów zagranicznych.

.

Rankingi University of Brighton w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Brighton w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 26 października, 2022]
    Nauki społeczne

[Opublikowany 11 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 22 rankingi uniwersytetów University of Brighton

O University of Brighton

University of Brighton jest uniwersytetem finansowanym ze środków publicznych i posiada trzy kampusy zlokalizowane w Brighton, które są znane jako Falmer, City i Moulsecoomb, a także inny w Eastbourne, który znajduje się tuż obok tętniącego życiem Parku Narodowego South Downs.

Lista 236 kursów licencjackich i magisterskich University of Brighton - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Brighton

• A day in the life of a University of Brighton student
  • Why study in the UK? International student life in Brighton