University of Bolton
Położnictwo (rejestracja wstępna) BSc (Hons)
University of Bolton - University of Bolton

Midwifery (Pre-Registration) BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 25 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Bolton w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Położnictwo w UK.

Zakres 25-75 percentyla £24967 - £31000 £18696 - £32216 £19778 - £35482

Położne zapewniają opiekę i wsparcie kobietom i ich rodzinom przez cały okres ciąży, podczas porodu i przez krótki okres po urodzeniu dziecka. Oferowany we współpracy z lokalnymi NHS Foundation Trusts, zatwierdzony przez NMC wstępnie zarejestrowany stopień BSc (Hons) Midwifery na University of Bolton ma na celu zapewnienie Ci doświadczenia i umiejętności, aby dołączyć do tej wymagającej, ale satysfakcjonującej kariery.

Zatwierdzony przez NMC kierunek położnictwa BSc (Hons) na University of Bolton, oferowany we współpracy z lokalnymi NHS Foundation Trusts, oferuje umiejętności i wiedzę, które pomogą Ci wspierać przyszłe matki w okresie ciąży i porodu. W Wielkiej Brytanii brakuje wykwalifikowanych położnych, więc możliwości kariery są doskonałe.

Spędzisz 50% swojego czasu w praktyce położniczej, ucząc się w naszych partnerskich trustach. Pozostała część studiów będzie odbywać się na uniwersytecie, zwiększając twoje teoretyczne zrozumienie i praktyczną wiedzę, aby uzupełnić i wzmocnić twoją naukę w miejscu pracy. Będziemy wspierać Cię w nauce opieki nad kobietami i ich dziećmi w okresie przedporodowym, okołoporodowym i poporodowym, szanując ich indywidualne potrzeby i wybory, ich pochodzenie kulturowe, społeczne i religijne, a także biorąc pod uwagę potrzeby ich rodzin i opiekunów. Będziemy pracować nad przygotowaniem Cię do prowadzenia ich opieki w szerokim zakresie środowisk w społeczności i szpitalach, a także pomożemy Ci zdobyć wiedzę specjalistyczną w zakresie promocji zdrowia i nauczania zajęć rodzicielskich.

Wraz z naszymi partnerskimi funduszami powierniczymi będziemy pracować nad przygotowaniem Cię do zostania pewną siebie, profesjonalną położną, zdolną do poruszania się, dostarczania i kierowania opieką nad kobietami i ich dziećmi w stale zmieniającym się środowisku opieki zdrowotnej i społecznej. Po pomyślnym ukończeniu kwalifikacji położnej będziesz posiadać wiedzę i umiejętności potrzebne do działania jako niezależna, wysoce kompetentna, współczująca położna, której można zaufać w zakresie utrzymania standardów zawodowych i zapewnienia ochrony kobiet, dzieci oraz ich rodzin i opiekunów.

Szczegóły dotyczące zajęć edukacyjnych i metod oceny tego kursu są dostępne na stronie internetowej University of Bolton.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Any subjects are acceptable at Level 3. Health and social care and biology-related subjects are preferred.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 7

Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem, będziesz potrzebować również IELTS 7.0 z minimum 6.5 w każdym z pasm (lub równoważny).

Pamiętaj, że ten kurs nie jest otwarty dla kandydatów z zagranicy.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Midwifery (Pre-Registration), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Położnictwo (rejestracja wstępna) BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Rankingi University of Bolton w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 7 rankingi uniwersytetów University of Bolton

O University of Bolton

The University of Bolton, często określany jako Bolton Institute, jest uniwersytetem znajdującym się w Bolton w Anglii, którego wizją, według ich własnych słów, jest bycie wyróżniającym się uniwersytetem intensywnie uczącym i prowadzącym badania, znanym z jakości swoich pracowników, udogodnień i powiązań z sektorami zatrudnienia. Siedziba uniwersytetu mieści się głównie w kampusie pomiędzy Deane Road i Derby Street w samym Boltonie, ale uniwersytet posiada również ośrodek akademicki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich znany jako Ras Al Khaimah.

Lista 115 kursów licencjackich i magisterskich University of Bolton - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Bolton

• Welcome to the University of Bolton
  • Why choose the University of Bolton
  • Why Bolton? Make an informed choice about the University of Bolton
  • Education at the University of Bolton
  • Learn about the University of Bolton and why it's ranked so well for student satisfaction.
  • University of Bolton Welcome to Bolton Support

University of Bolton Main Site, Greater Manchester

Położnictwo BSc
(University of the West of Scotland)