University of Bolton
University of Bolton - University of Bolton

Podczas gdy liczba osób korzystających z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety i urządzenia typu wearables wciąż rośnie, rosną również możliwości dla twórców aplikacji. Ale to nie wszystko - firmy również potrzebują aplikacji na miarę, aby przetwarzać swoje dane i obsługiwać swoich klientów. Nasz kurs BSc (Hons) Computing (Application Development) z rokiem fundacyjnym i stażem przemysłowym jest idealną drogą do tego dynamicznego i rozwijającego się przemysłu cyfrowego.

Podczas gdy możliwe jest, aby stać się programistą aplikacji mobilnych poprzez studiowanie krótkich kursów online niezależnie, nasz BSc (Hons) Computing (Application Development) z rokiem fundacyjnym i stażem przemysłowym oferuje kompleksowe szkolenie mające na celu przygotowanie Cię do kariery w szerszym przemyśle rozwoju aplikacji. Skupiamy się na tym, abyś w pełni zrozumiał zasady i koncepcje, które leżą u podstaw technologii, języków programowania, platform i systemów operacyjnych używanych do tworzenia i uruchamiania aplikacji. W szybko zmieniającym się świecie cyfrowym, narzędzia i technologie ewoluują szybko, a posiadanie solidnego zrozumienia podstaw informatyki pomoże ci być na bieżąco, dostosowywać się do zmian i utrzymywać umiejętności, których będziesz potrzebował, aby kontynuować komercyjne tworzenie wysokiej jakości aplikacji przez całą swoją karierę.

Foundation year jest pierwszym rokiem tego stopnia, oferującym doskonałe podstawy informatyki, programowania i matematyki. Ma on na celu przygotowanie Cię do studiów na tym poziomie.

Po roku fundacyjnym, nasz ekspercki i dedykowany zespół będzie wspierał Cię w zdobyciu dogłębnych, wszechstronnych umiejętności i zrozumienia potrzebnego do tworzenia aplikacji, które są naprawdę funkcjonalne, kreatywne i intuicyjne - czy to bezpieczne, wydajne aplikacje biznesowe, czy 5-gwiazdkowe aplikacje mobilne, do których użytkownicy chcą wracać. Łącząc aspekty rozwoju oprogramowania, przetwarzania w chmurze, sieci i bezpieczeństwa, pomożemy ci zdobyć solidne zrozumienie, w jaki sposób komputery mobilne, stacjonarne i tablety wchodzą w interakcję z aplikacjami i repozytoriami danych. Będziemy badać projektowanie dla doświadczenia użytkownika, rozwój wieloplatformowy i międzyplatformowy, testowanie i ocenę bezpieczeństwa, a także jak planować, zarządzać i dostarczać projekty w ramach ograniczeń, takich jak wymagania użytkownika, czas i budżet.

Silne związki wydziału z biznesem oznaczają, że będziesz miał szansę pracować na "żywych briefach" w swoich zadaniach kursowych, więc będziesz miał okazję cieszyć się rzeczywistym kontekstem i zastosowaniem umiejętności i wiedzy, które pomożemy Ci rozwinąć.

Uniwersytet zaoferuje Ci wiele wsparcia, aby pomóc Ci znaleźć praktykę w odpowiedniej firmie w ramach przygotowań do roku w przemyśle (praktyka przemysłowa odbywa się pomiędzy trzecim a ostatnim rokiem tego pięcioletniego kursu). Dzięki naszym relacjom z pracodawcami będziemy udostępniać ogłoszenia o stażach, gdy tylko staną się one dostępne, możesz także samemu poszukać stażu. Nasz zespół ds. praktyk pomoże Ci w aplikacji i umiejętności prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. Twoja praktyka nie musi odbywać się w okolicach Boltonu - może to być dowolne miejsce w Wielkiej Brytanii, a nawet za granicą. Ukończenie roku w przemyśle da Ci bezcenne umiejętności i doświadczenie, które pomogą Ci na ostatnim roku studiów u nas, a także wzmocnią Twoje CV, co pomoże Ci w znalezieniu lepszej kariery po zakończeniu nauki. Jeśli nie uda Ci się zdobyć stażu, będziesz mógł przenieść się bezpośrednio na ostatni rok studiów i ukończyć studia w ciągu czterech lat.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem, będziesz potrzebować również IELTS 6.0 z wynikiem nie mniejszym niż 5.5 w każdym z pasm (lub równoważnym).

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Computing (Application Development) with foundation year and industrial placement, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Informatyka (rozwój aplikacji) z rokiem założenia i stażem przemysłowym BSc (Hons)

Anglia £38850
Irlandia Północna £38850
Szkocja £38850
Walia £38850
Channel Islands £38850
Irlandia £38850
EU £54200
Międzynarodowa £54200

Rankingi University of Bolton w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 7 rankingi uniwersytetów University of Bolton

O University of Bolton

The University of Bolton, często określany jako Bolton Institute, jest uniwersytetem znajdującym się w Bolton w Anglii, którego wizją, według ich własnych słów, jest bycie wyróżniającym się uniwersytetem intensywnie uczącym i prowadzącym badania, znanym z jakości swoich pracowników, udogodnień i powiązań z sektorami zatrudnienia. Siedziba uniwersytetu mieści się głównie w kampusie pomiędzy Deane Road i Derby Street w samym Boltonie, ale uniwersytet posiada również ośrodek akademicki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich znany jako Ras Al Khaimah.

Lista 115 kursów licencjackich i magisterskich University of Bolton - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Bolton

• Welcome to the University of Bolton
  • Why choose the University of Bolton
  • Why Bolton? Make an informed choice about the University of Bolton
  • Education at the University of Bolton
  • Learn about the University of Bolton and why it's ranked so well for student satisfaction.
  • University of Bolton Welcome to Bolton Support

University of Bolton Main Site, Greater Manchester

Obliczenia BSc (Hons)
(Buckinghamshire New University)