University of Bedfordshire
Produkcja medialna z rokiem założycielskim BA (Hons)
University of Bedfordshire - University of Bedfordshire

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 20 o kursach Media Production with Foundation Year BA (Hons) i innych kursach Medioznawstwo na University of Bedfordshire dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Medioznawstwo.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £22017 £19297 £23262
Zakres 25-75 percentyla £19000 - £25033 £15218 - £24297 £17814 - £29255

Sukces w branży medialnej oznacza tworzenie potężnych produktów, które komunikują się z docelowymi odbiorcami za pośrednictwem stale ewoluującej gamy platform medialnych. Ten kurs daje Ci umiejętności i wiedzę wewnętrzną potrzebną do osiągnięcia tego sukcesu. Tworzenie treści medialnych jest ekscytującą, aktualną formą komunikacji społecznej, na którą duży wpływ mają czynniki kulturowe, gospodarcze i polityczne. Aby tworzyć innowacyjną, skuteczną komunikację na różnych platformach, musisz być w stanie połączyć teorię mediów z praktycznymi umiejętnościami produkcyjnymi.

Ten szeroko zakrojony kurs koncentruje się na procesie produkcji, dając Ci jednocześnie podstawy teoretyczne, których potrzebujesz. Studiujesz więc praktyczne jednostki, takie jak projektowanie cyfrowe, tworzenie dźwięku i obrazu, tworzenie filmów i produkcja eksperymentalna, w połączeniu z jednostkami zapewniającymi zrozumienie teorii mediów i badań, kultur cyfrowych i przyszłej produkcji cyfrowej.

Rok założenia

W roku Foundation będziesz uczyć się trzy dni w tygodniu. Nacisk zostanie położony na umiejętności pisania akademickiego i liczenia, a także na treści tematyczne, aby w pełni przygotować Cię do podjęcia studiów licencjackich. Kurs został zaprojektowany tak, aby rozwinąć Twoje umiejętności i przygotować Cię do wejścia na pierwszy rok wybranego przez Ciebie kierunku. Zapewnia równowagę między treściami związanymi z wybranym przez Ciebie przedmiotem a szeregiem szerszych umiejętności wymaganych na studiach licencjackich. Jest to zintegrowany, czteroletni program studiów, z rokiem podstawowym jako kluczową częścią kursu. Będziesz musiał zaliczyć rok podstawowy, aby przejść na pierwszy rok studiów licencjackich (z wyróżnieniem). Kurs ten jest idealny dla osób, które nie spełniają naszych standardowych wymagań wstępnych lub osób z niestandardowym wykształceniem. Pozwoli Ci to ukończyć pełne studia licencjackie z wybranego przedmiotu w ciągu czterech lat.

**Dlaczego warto wybrać ten kurs?

• Dostęp do szerokiej gamy profesjonalnego sprzętu produkcyjnego, w tym studiów telewizyjnych i radiowych, zielonego ekranu i produkcji 360
  • Studiuj z doświadczonymi w branży, aktywnymi badawczo wykładowcami
  • Poznaj najnowsze światowej klasy badania prowadzone przez Research Institute for Media, Art and Performance (RIMAP)
  • Bierz udział w festiwalach i konkursach studenckich, budując swoje doświadczenie i portfolio
  • Rozwijaj przenośne umiejętności w zakresie komunikacji i pracy zespołowej, zwiększając swoje szanse na zatrudnienie
  • Skorzystaj z kursu, który otwiera karierę w produkcji telewizyjnej, produkcji mediów cyfrowych, dziennikarstwie, nauczaniu, reklamie, mediach i PR.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Media Production with Foundation Year BA (Hons) w University of Bedfordshire

10% Zawody związane z usługami ochronnymi
10% Zawody sekretarskie i pokrewne
10% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
10% Zawody administracyjne
10% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
10% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawody podstawowe

Oceny i czas na naukę

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff of Accepted Students for Medioznawstwo

• Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Media Production with Foundation Year, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Produkcja medialna z rokiem założycielskim BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

.

• Foundation

Rankingi University of Bedfordshire w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Bedfordshire w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów University of Bedfordshire

O University of Bedfordshire

University of Bedfordshire to finansowany ze środków publicznych uniwersytet znajdujący się w Bedfordshire i Buckinghamshire w Anglii. Jeden z głównych kampusów, w Luton, jest domem dla szkół biznesu, mediów, sztuki i projektowania, nauk ścisłych, informatyki, prawa, psychologii i nauk społecznych. Kampus w Bedford znajduje się zaledwie dwadzieścia minut spacerem od centrum miasta i jest domem dla szkół edukacji podstawowej, edukacji wtórnej, wychowania fizycznego, sportu i nauk o ćwiczeniach oraz turystyki.

Lista 306 kursów licencjackich i magisterskich University of Bedfordshire - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Bedfordshire

• Help and advice: Student life
  • Why study at UCMK?