University of Bedfordshire
University of Bedfordshire - University of Bedfordshire

Czy jesteś studentem studiów licencjackich w dziedzinie tańca lub sztuk performatywnych, który marzy o przeniesieniu swojego profesjonalnego występu i praktyki twórczej na wyższy poziom? W takim razie ten oparty na występach program został zaprojektowany z myślą o Tobie. Ten wyjątkowy kurs zwiększy Twoje umiejętności w kontekście artystycznym, akademickim, edukacyjnym i społecznym, oferując możliwość profesjonalnej praktyki repertuarowej wraz z członkostwem w The Ensemble, naszym podyplomowym uniwersyteckim zespole tanecznym. Program oferuje również prawdziwie globalną perspektywę, a studenci i choreografowie z całego świata wnoszą bogactwo pomysłów i różnorodność. Nacisk kładziony jest na zdrowie umysłu i ciała poprzez praktykę tańca i obejmuje taniec współczesny, jogę, improwizację, style fusion i naukę tańca. Możesz wybrać pisemną pracę dyplomową lub praktyczny projekt badawczy z zakresu performansu, choreografii, tworzenia filmów tanecznych, nauczania/pedagogiki lub eksperymentalnego performansu.

Dostępne kwalifikacje na poziomie średniozaawansowanym:

Certyfikat studiów podyplomowych - 60 punktów na poziomie magisterskim

Dyplom studiów podyplomowych - 120 punktów na poziomie magisterskim

**Dlaczego warto wybrać ten kurs?

• Zdobądź umiejętności praktyczne, zawodowe i teoretyczne na wysokim poziomie w zakresie performansu i/lub praktyki choreograficznej
  • Pracuj z dynamicznym, doświadczonym zespołem wykładowców z międzynarodowym doświadczeniem jako naukowcy, badacze i artyści tańca.
  • Do naszych ostatnich choreografów należą Julia Cheng, Urja Desai Thakore, Sung Im Her, Annie Lok, Simonetta Alessandri, Colin Poole i Tim Casson.
  • Skorzystaj z profesjonalnych udogodnień, w tym czterech studiów tańca, 80-miejscowego teatru studyjnego i 300-miejscowego teatru na głównej scenie.
  • Rozwijaj swoją profesjonalną sieć kontaktów dzięki naszym istniejącym relacjom z kluczowymi organizacjami, takimi jak Arts Council England; Youth Dance England; agencje taneczne i organizacje rozwojowe; miejsca występów; profesjonalne firmy taneczne; niezależni artyści; społeczne organizacje artystyczne; uczelnie i szkoły.
  • Nasi absolwenci pracują w Wielkiej Brytanii i na całym świecie, w takich dziedzinach jak niezależny artysta tańca lub choreograf; edukacja lub szersze środowiska społeczne; przemysł filmowy / wideo; i sektor komercyjny.
  • Do naszych absolwentów należą Hayley Lemon, artystka-nauczycielka w Dance East; Katie Boag i Ash Goosey, niezależne choreografki projektów Arts Council; Emma Bouch, główna artystka w NK Dance; oraz Katie Bateman, tancerka/animatorka na rejsach Disneya.

• Foundation / Pathway Courses

Aby uzyskać informacje na temat finansowania studiów podyplomowych, odwiedź stronę: https://www.beds.ac.uk/howtoapply/postgraduatestudy/postgraduate-fees-and-funding
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Dance Performance and Choreography, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Dobry dyplom z wyróżnieniem lub równoważny

Kandydaci zostaną zaproszeni na przesłuchania i rozmowy kwalifikacyjne w celu udowodnienia swojej praktycznej wiedzy na temat tańca. Omówisz również, dlaczego uważasz, że kurs jest odpowiednim wyborem, który pozwoli Ci rozwinąć wiedzę, umiejętności i zrozumienie tańca.

Zostaniesz oceniony nie tylko w odniesieniu do twojej obecnej praktycznej wiedzy na temat tańca, ale także w odniesieniu do tego, czy jesteś w stanie sformułować cele, które odpowiadają twoim umiejętnościom i zrozumieniu, w jaki sposób ten kurs pomoże ci osiągnąć te cele.

Nie oceniamy sprawności fizycznej, siły, elastyczności ani innych atrybutów fizycznych jako części kryteriów przyjęcia, ale powinieneś wziąć pod uwagę wymagania fizyczne podstawowych jednostek w zakresie techniki tańca i występów oraz improwizacji i kompozycji przy podejmowaniu decyzji, czy ten kurs oferuje najlepszą możliwość osiągnięcia w tym obszarze tematycznym.

Jeśli nie możesz stawić się osobiście na przesłuchaniu i rozmowie kwalifikacyjnej, możesz przesłać cyfrowe portfolio i odbyć rozmowę telefoniczną.

Informujemy również, że aby skorzystać ze wszystkich możliwości dostępnych podczas studiów, możesz zostać poproszony o poddanie się kontroli Disclosure and Barring Service (DBS).

Rankingi University of Bedfordshire w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów University of Bedfordshire

O University of Bedfordshire

University of Bedfordshire to finansowany ze środków publicznych uniwersytet znajdujący się w Bedfordshire i Buckinghamshire w Anglii. Jeden z głównych kampusów, w Luton, jest domem dla szkół biznesu, mediów, sztuki i projektowania, nauk ścisłych, informatyki, prawa, psychologii i nauk społecznych. Kampus w Bedford znajduje się zaledwie dwadzieścia minut spacerem od centrum miasta i jest domem dla szkół edukacji podstawowej, edukacji wtórnej, wychowania fizycznego, sportu i nauk o ćwiczeniach oraz turystyki.

Lista 306 kursów licencjackich i magisterskich University of Bedfordshire - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Bedfordshire

• Help and advice: Student life
  • Bethany's journey through Science