University of Bedfordshire
Lingwistyka stosowana (nauczanie języka angielskiego jako języka obcego) MA
University of Bedfordshire - University of Bedfordshire

Studia magisterskie w zakresie lingwistyki stosowanej (TESOL) oferują kwalifikacje zawodowe na poziomie zaawansowanym dla praktykujących i aspirujących nauczycieli języka angielskiego, ale także dla twórców materiałów, autorów ocen i egzaminów / testów oraz badaczy lingwistyki stosowanej.

Skoncentrujesz się na takich obszarach, jak związek między językoznawstwem a nauką drugiego języka, metodologia i techniki nauczania języków oraz stosowność i rozwój materiałów do celów nauczania i uczenia się języków. Będziesz także badać różne aktualne kwestie w ELT i mieć możliwość przeprowadzenia dużego indywidualnego badania na interesujący Cię temat.

Ten kurs jest przeznaczony dla tych, którzy szukają kariery jako nauczyciele języka angielskiego, którzy są rodzimymi użytkownikami języka lub nie są rodzimymi użytkownikami języka z wysokim poziomem języka angielskiego. Oferuje on profesjonalne szkolenie i rozwój, ponieważ obejmuje obserwowaną i ocenianą praktykę nauczania. Pomyślne ukończenie kursu będzie oznaczać, że uzyskasz status nauczyciela języka angielskiego jako języka obcego (TEFL) Q (Q = w pełni wykwalifikowany w terminologii British Council).

Dlaczego warto wybrać ten kurs

• Płodne i odnoszące sukcesy Centrum Badań nad Uczeniem się i Oceną Języka Angielskiego (CRELLA), wiodące na świecie centrum badawcze w zakresie testów językowych i oceny programów.
  • Wysokiej jakości nauczanie w naszej Szkole Edukacji i Języka Angielskiego (wysoko oceniane w badaniach satysfakcji studentów)
  • Bezcenne możliwości zdobycia odpowiedniego i praktycznego doświadczenia w klasie
  • Możliwość zdobycia profesjonalnego doświadczenia praktycznego dzięki programowi praktyk zawodowych

• Foundation / Pathway Courses

Aby uzyskać informacje na temat finansowania studiów podyplomowych, odwiedź stronę: https://www.beds.ac.uk/howtoapply/postgraduatestudy/postgraduate-fees-and-funding
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Applied Linguistics (Teaching English as a Foreign Language), MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Kandydaci powinni mieć dobry tytuł licencjata na poziomie Honours lub równoważny. Dla osób niebędących rodzimymi użytkownikami języka angielskiego IELTS 6.5 lub równoważny, z wynikiem nie niższym niż 6.0. Dobry pierwszy stopień i/lub uznany certyfikat TEFL/TESOL i/lub odpowiednie doświadczenie w nauczaniu. Studenci, którzy posiadają DELTA lub równoważne kwalifikacje, mogą zostać uznani za posiadających element praktyki dydaktycznej tego kursu zrekompensowany wcześniejszą nauką.

Rankingi University of Bedfordshire w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów University of Bedfordshire

O University of Bedfordshire

University of Bedfordshire to finansowany ze środków publicznych uniwersytet znajdujący się w Bedfordshire i Buckinghamshire w Anglii. Jeden z głównych kampusów, w Luton, jest domem dla szkół biznesu, mediów, sztuki i projektowania, nauk ścisłych, informatyki, prawa, psychologii i nauk społecznych. Kampus w Bedford znajduje się zaledwie dwadzieścia minut spacerem od centrum miasta i jest domem dla szkół edukacji podstawowej, edukacji wtórnej, wychowania fizycznego, sportu i nauk o ćwiczeniach oraz turystyki.

Lista 306 kursów licencjackich i magisterskich University of Bedfordshire - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Bedfordshire

• Help and advice: Student life
  • Bethany's journey through Science