University for the Creative Arts
University for the Creative Arts - University for the Creative Arts

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 425 o kursach Virtual & Augmented Reality (with Integrated International Foundation Year) BA (Hons) i innych kursach Design Studies na University for the Creative Arts dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Design Studies.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Design Studies

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Design Studies na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £21000 £20500 £25000
Zakres 25-75 percentyla £18000 - £25000 £15500 - £25000 £18000 - £31000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Design Studies (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £22025 £20113 £23568
Zakres 25-75 percentyla £19981 - £25071 £15144 - £24676 £17604 - £29974

Nasz BA (Hons) Virtual and Augmented Reality (with Integrated Foundation Year) to czteroletni kurs, zaprojektowany specjalnie w celu zapewnienia studentom zagranicznym języka angielskiego i umiejętności twórczych przed rozpoczęciem pierwszego roku studiów.

Przenieś swoją wiedzę technologiczną na wyższy poziom i zdobądź umiejętności, aby dołączyć do jednego z szybko rozwijających się sektorów przemysłu na naszym ekscytującym, praktycznym kierunku BA (Hons) Virtual & Augmented Reality na UCA Farnham.

Zapoznasz się z podstawami technologii immersyjnych, a następnie udoskonalisz swoje umiejętności w ekscytujących projektach, w których poznasz procesy i przepływy pracy, które znajdziesz w miejscu pracy po ukończeniu studiów.

Będziesz mieć dostęp do wysokiej klasy komputerów PC z wieżami Alienware Aurora i najnowszymi kartami graficznymi RTX 2080, monitorami 4K z dwoma ekranami i tabletami graficznymi Wacom Cintiq, z oprogramowaniem obejmującym silniki gier Unity i Unreal.

Istnieje również dedykowane studio deweloperskie VR oraz Games Incubator Studio dla absolwentów, którzy chcą założyć własne firmy lub wypuścić gry na rynek.

Ponadto nasz kampus Farnham posiada studia produkcji dźwięku i Foley, Pro Tools i specjalistyczną bibliotekę - dzięki czemu będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwijać swoje umiejętności i wcielać w życie swoje pomysły.

Powiązane kursy

• BSc (Hons) Games Development (ze zintegrowanym międzynarodowym rokiem Foundation)
  • BA (Hons) Efekty wizualne (ze zintegrowanym międzynarodowym rokiem fundacji)

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Virtual & Augmented Reality (with Integrated International Foundation Year) BA (Hons) w University for the Creative Arts

15% Zawody administracyjne
13% Specjaliści projektowania stron internetowych i multimediów
12% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
9% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
8% Zawody artystyczne, literackie i medialne
7% Zawody wykwalifikowane
3% Zawody artystyczne, literackie i medialne
3% Zawody podstawowe

UCAS Tariff of Accepted Students for Design Studies

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Słuchanie 5.5, Czytanie 5.5, Mówienie 5.5, Pisanie 5.5

W UCA mamy wiele stypendiów i zniżek na opłaty, które pomogą Ci pokryć koszty studiów. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie stypendialnej: https://www.uca.ac.uk/study-at-uca/scholarships/. oraz na naszej stronie wsparcia finansowego: https://www.uca.ac.uk/study-at-uca/fees-finance/financial-support/
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Virtual & Augmented Reality (with Integrated International Foundation Year), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Rzeczywistość wirtualna i rozszerzona (ze zintegrowanym międzynarodowym rokiem założycielskim) BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Dalsze informacje dotyczące opłat i finansowania znajdziesz na stronie:.

**.

• Foundation

Rankingi University for the Creative Arts w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 6 rankingi uniwersytetów University for the Creative Arts

O University for the Creative Arts

University for the Creative Arts jest uniwersytetem specjalnie dedykowanym sztuce i przedmiotom projektowym, a jego kampusy znajdują się w Canterbury, Epsom, Farnham i Rochester, jak również bazy dydaktyczne w innych instytucjach, takich jak Royal School and Needlework i The Maidstone Studios.

Lista 285 kursów licencjackich i magisterskich University for the Creative Arts - Katalog Kursów

Skład uczniów University for the Creative Arts

• UCA - Student Life
  • UCA Canterbury