University for the Creative Arts
Ceramika i szkło (ze zintegrowanym rokiem podstawowym) BA (Hons)
University for the Creative Arts - University for the Creative Arts

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 40 o kursach Ceramics & Glass (with Integrated Foundation Year) BA (Hons) i innych kursach inne w zakresie kreatywnych sztuk i projektowania na University for the Creative Arts dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na inne w zakresie kreatywnych sztuk i projektowania.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Sztuki kreatywne i projektowanie

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów inne w zakresie kreatywnych sztuk i projektowania na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £22000 £19500 £24000
Zakres 25-75 percentyla £18000 - £25000 £14000 - £24500 £17000 - £29500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Sztuki kreatywne i projektowanie (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £20000 £16977 £20190
Zakres 25-75 percentyla £17667 - £24333 £11760 - £21991 £13937 - £25916

BA (Hons) Ceramics & Glass (with Integrated Foundation Year) to czteroletni program studiów, w tym rok podstawowy, który pomoże rozwinąć Twoją kreatywność przed rozpoczęciem pierwszego roku studiów.

Obejmując tradycje rzemieślnicze, nasz kurs BA (z wyróżnieniem) Ceramika i szkło na UCA Farnham łączy w sobie przyszłościowe podejście do projektowania i tworzenia.

Nauka poprzez tworzenie jest kluczowa na tym kursie, a korzystając z naszych niesamowitych specjalistycznych udogodnień, poznasz szereg procesów wspólnych zarówno dla ceramiki, jak i szkła, w tym tworzenie form, drukowanie i inne techniki powierzchniowe. Specjalistyczne obszary, takie jak ręczne budowanie, rzucanie, odlewanie ślizgowe, drukowanie ceramiczne 3D, dmuchanie szkła, formowanie w piecu i praca z lampami są również uwzględnione.

Ogólnie rzecz biorąc, kurs przygotowuje Cię do kreatywnego życia zawodowego, promując kulturę kreatywności, innowacyjności i konkurencyjności, z możliwością zatrudnienia od samego początku oraz konkursami, projektami na żywo i stażami zapewniającymi wgląd w świat pracy i spełnianie wymagań przemysłu.

A gdzie lepiej studiować te niesamowite rzemiosła niż w naszym kampusie Farnham. Farnham, któremu w 2020 r. przyznano status Światowego Miasta Rzemiosła, od dawna cieszy się dziedzictwem rzemieślniczym. Znane na całym świecie Centrum Studiów Rzemiosła znajduje się również na terenie kampusu, z ciągłym programem wysokiej rangi wystaw i rozmów, z których możesz korzystać.

Powiązany kurs

• BA (z wyróżnieniem) Jubilerstwo i srebrnictwo (ze zintegrowanym rokiem podstawowym)

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Ceramics & Glass (with Integrated Foundation Year) BA (Hons) w University for the Creative Arts

30% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
15% Zawody związane ze sprzedażą
5% Zawody podstawowe
5% Specjaliści projektowania stron internetowych i multimediów
5% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Zawody artystyczne, literackie i medialne
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy

UCAS Tariff of Accepted Students for inne w zakresie kreatywnych sztuk i projektowania

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Słuchanie 5.5, Czytanie 5.5, Mówienie 5.5, Pisanie 5.5

W UCA oferujemy szereg stypendiów i zniżek w opłatach, które pomogą Ci pokryć koszty studiów. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie stypendialnej: https://www.uca.ac.uk/study-at-uca/scholarships/. oraz naszą stronę wsparcia finansowego: https://www.uca.ac.uk/study-at-uca/fees-finance/financial-support/
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Ceramics & Glass (with Integrated Foundation Year), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Ceramika i szkło (ze zintegrowanym rokiem podstawowym) BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Dalsze informacje dotyczące opłat i finansowania znajdziesz na stronie:.

**.

• Foundation

Rankingi University for the Creative Arts w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 6 rankingi uniwersytetów University for the Creative Arts

O University for the Creative Arts

University for the Creative Arts jest uniwersytetem specjalnie dedykowanym sztuce i przedmiotom projektowym, a jego kampusy znajdują się w Canterbury, Epsom, Farnham i Rochester, jak również bazy dydaktyczne w innych instytucjach, takich jak Royal School and Needlework i The Maidstone Studios.

Lista 285 kursów licencjackich i magisterskich University for the Creative Arts - Katalog Kursów

Skład uczniów University for the Creative Arts

• UCA - Student Life
  • UCA Canterbury