University Centre Peterborough
Informatyka (rozwój oprogramowania) BSc (Hons)
University Centre Peterborough - University Centre Peterborough

Nasz nowy stopień Computer Science (Software Development) został opracowany z poradami od lokalnych pracodawców, aby zapewnić, że zdobędziesz umiejętności i wiedzę, których szukają u absolwentów rozpoczynających karierę w różnych dziedzinach w przemyśle rozwoju oprogramowania. Zbudowaliśmy na silnych podstawach, pod wpływem modułów rozwoju oprogramowania naszego poprzedniego stopnia Computing & Information Systems, wzmacniając je i uzupełniając o szereg nowych modułów, które zapewniają, że będziesz rozwijać wiedzę i doświadczenie w kilku najnowszych technologiach. Obejmuje to wprowadzenie nowego modułu Cloud Computing na poziomie 4, gdzie studenci będą uczyć się, jak skonfigurować i zarządzać usługami Amazon AWS Cloud, które są krytyczne dla nowoczesnej inżynierii oprogramowania.

Ten kurs podąża za wcześniej ustaloną ścieżką modułów, które zapewniają, że początkowo zdobędziesz mocne podstawy w podstawowych umiejętnościach informatycznych i programistycznych, zanim przejdziesz do bardziej złożonych tematów. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz rozwinąć silny zestaw umiejętności w zakresie inżynierii oprogramowania: od tworzenia stron internetowych z JavaScript, React i PHP; programowania w językach takich jak Python i C#; tworzenia aplikacji mobilnych z Kotlinem i programowania AI z algorytmami uczenia maszynowego. Będziesz również rozwijać umiejętności w przedmiotach, które uzupełniają rozwój oprogramowania, takich jak Cyberbezpieczeństwo, zarządzanie bazami danych SQL i Big Data Mining przy użyciu technologii takich jak MongoDB. Pomożemy Ci rozwinąć systematyczne, kreatywne i elastyczne podejście do rozwiązywania problemów, na którym polegają profesjonaliści z dziedziny informatyki. na których polegają profesjonaliści z dziedziny informatyki.

Kurs jest zaprojektowany z modułów promujących twój wzrost zawodowy i rozwój osobisty. Będziesz zachęcany do zdobywania kluczowych umiejętności praktycznych, które pomogą Ci zbudować szeroką bazę i głęboką wiedzę o informatyce. Pozwoli Ci to na dokonywanie świadomych wyborów podczas rozwijania specjalistycznej, pogłębionej wiedzy.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Computer Science (Software Development), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Informatyka (rozwój oprogramowania) BSc (Hons)

• Rok 2
  • Rok 3

O University Centre Peterborough

University Centre Peterborough jest instytucją edukacyjną, która oferuje programy szkolnictwa wyższego dla niewielkiej populacji studentów liczącej około 200 osób. Kampusy znajdują się w Peterborough i Stamford w Anglii. Kursy prowadzone tutaj są zatwierdzone przez Anglia Ruskin University, i pozwalają absolwentom zdobyć licencjat, HNC, i HND certyfikacji.

Lista 39 kursów licencjackich i magisterskich University Centre Peterborough - Katalog Kursów

Skład uczniów University Centre Peterborough

University Centre Peterborough

Informatyka dla cyberbezpieczeństwa BSc (Hons)