Ulster University
Ulster University - Ulster University

Ten specjalistyczny program został zaprojektowany, aby zapewnić podyplomową edukację i szkolenie w zakresie zaawansowanych kompozytów (takich jak te oparte na włóknie węglowym lub aramidowym) i polimerów, kurs obejmuje zarówno materiały, jak i ich przetwarzanie.

Napędzany przez nasze uznane na arenie międzynarodowej badania, kurs czerpie z ekspertyzy szkoły w takich obszarach jak preformy tkane w 3D (do użytku w przemyśle lotniczym i innych sektorach transportu), polimery, nanokompozyty i tekstylia techniczne. Zespół kursu posiada bogate doświadczenie przemysłowe zdobyte dzięki współpracy z kluczowymi firmami, takimi jak Rolls Royce, Bombardier i Airbus.

Kurs przyciąga zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych studentów studiów stacjonarnych oraz studentów studiów niestacjonarnych z przemysłu. Studenci studiów niestacjonarnych, którzy są zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin, mogą uzyskać punkty za aktywność zawodową w modułach nauczania opartego na pracy.Po pomyślnym ukończeniu programu studenci będą będą mieli większe szanse na zatrudnienie, szczególnie w przemyśle. Inną ważną możliwością dla absolwentów MSc jest zbadanie kariery akademickiej i/lub badawczej poprzez program doktorancki, taki jak te oferowane przez School of Engineering w Ulster, która prowadzi program MSc.

Uznanie zawodowe - Akredytowany przez Institution of Mechanical Engineers (IMechE) oraz Institution of Engineering and Technology (IET)

WAŻNE: Wiele kursów zostanie przeniesionych do kampusu w Belfaście. Nowy kampus ma zgodnie z planem otworzyć swoje drzwi i przyjąć studentów od września 2021 roku. Ze względu na wpływ COVID-19 utrzymujący się do 2021 roku, Uniwersytet ściśle współpracuje z wykonawcami, aby złagodzić jakikolwiek wpływ pandemii na datę otwarcia.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Advanced Composites and Polymers, PgDip. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Ulster University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów Ulster University

O Ulster University

Ulster University to finansowana ze środków publicznych instytucja szkolnictwa wyższego znajdująca się w Irlandii Północnej. Uniwersytet jest właścicielem i zarządcą czterech głównych kampusów: Belfast, Coleraine, Jordanstown i Magee. W każdym z nich znajdują się specjalne udogodnienia dla zajmujących je wydziałów, w tym wielokrotnie nagradzana Klinika Prawa, studia telewizyjne i radiowe, pomieszczenia do fizjologii klinicznej oraz wiele innych dobrze wyposażonych obiektów.

Lista 235 kursów licencjackich i magisterskich Ulster University - Katalog Kursów

(Ulster University)
- - - - - Coleraine Oncampus W niepełny wymiarze godzin