Truro and Penwith College
Truro and Penwith College - Truro and Penwith College

Zakres 25-75 percentyla £20344 - £28558 £17746 - £29609 £20717 - £38496

Studia FdSc Law with Criminology and Criminal Justice w University Centre Truro and Penwith zapewniają ekscytującą możliwość studiowania prawa w Kornwalii i mają kilka charakterystycznych cech. Obejmują one doskonałe powiązania z University of Plymouth i zespół dydaktyczny, w skład którego wchodzą zarówno prawnicy, jak i pracownicy naukowi. Włączenie modułów dotyczących wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych dodaje kolejny wymiar do kursu, a to interdyscyplinarne podejście zapewnia kontekst i głębsze zrozumienie tematu.

Włączenie modułów kryminologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych pomaga zwiększyć wartość studiów podstawowych, a znaczenie pozostania na miejscu podkreśla jedna z naszych absolwentek, Rosie, która uzyskała kwalifikacje prawnika. "Początkowo aplikowałam na kierunki w Plymouth, Bristolu i Exeter i zostałam przyjęta na wszystkie trzy, ale zdecydowałam, że są zbyt daleko od Kornwalii. Naprawdę podobał mi się mój kurs. Byłem mile widziany w Centrum Uniwersyteckim i zawsze mogłeś usiąść w bibliotece i skorzystać z komputerów lub wynająć gabinet do indywidualnej nauki. Mój opiekun był zawsze dostępny... co było naprawdę uspokajające. Rozmawiałem z kilkoma różnymi firmami i za każdym razem byli bardzo zainteresowani faktem, że zdecydowałem się zostać w Kornwalii. Myślę, że pokazało to, że jestem przywiązany do tego regionu i nie szukam pracy gdziekolwiek".

Ten program został zaprojektowany, aby wyposażyć Cię w umiejętności i bazę wiedzy wymaganą do pracy w wybranej specjalizacji lub do skorzystania z innych możliwości dla absolwentów. Jest to również platforma, z której możesz podjąć dodatkowe kwalifikacje akademickie, aw niektórych przypadkach zawodowe.

Wcześniejsi studenci zdobyli zatrudnienie w różnych dziedzinach, w tym w prawie, edukacji, usługach dla młodzieży i policji. Niektórzy uzyskali zwolnienia z kwalifikacji oferowanych przez Chartered Institute of Legal Executives (CILEx) lub przeszli na studia podyplomowe.

Studenci, którzy pomyślnie ukończą FdSc Law with Criminology and Criminal Justice mogą przejść do jednego z następujących kursów:

-Licencjat (z wyróżnieniem) z prawa w University Centre Truro and Penwith

-LLB (z wyróżnieniem) (rok 2) (University of Plymouth)^

-LLB (z wyróżnieniem) z kryminologią i wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych (rok 2) (University of Plymouth) ^

-BSc (z wyróżnieniem) Prawo z kryminologią i wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych (rok 3) (University of Plymouth)

-BA (z wyróżnieniem) Human Behavioural Studies (rok 3) (University Centre Truro & Penwith)

-BA (z wyróżnieniem) Stosowane nauki społeczne (rok 3) (University Centre Truro & Penwith)

^ Pamiętaj, że przejście na studia LLB (Hons) zależy od uzyskania ogólnego wyniku 50% dla Foundation Degree.

Niestety, nie możemy brać pod uwagę kandydatów z zagranicy.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Law with Criminology and Criminal Justice, FdSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Prawo z kryminologią i wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych FdSc

Irlandia £4112 Rok 1

.

O Truro and Penwith College

Truro and Penwith College prowadzi kursy dokształcające w Truro i Penzance, w Anglii. College osiąga jedne z najwyższych wyników A-Level w Wielkiej Brytanii pod względem liczby punktów na jednego studenta i jest konsekwentnie oceniany przez Ofsted i Sunday Times jako jedna z najlepszych nieselektywnych instytucji edukacyjnych w kraju.

Lista 26 kursów licencjackich i magisterskich Truro and Penwith College - Katalog Kursów

Skład uczniów Truro and Penwith College

Truro Campus

Kryminologia i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych FdA