Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance
Magister edukacji muzycznej i wykonawstwa MA (PG)
Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance - Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance

MA Music Education and Performance MA (PG) Poniżej znajdują się opinie 65 absolwentów o poszczególnych kursach na Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Taniec w UK.

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Taniec (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £19944 £17765 £21610
Zakres 25-75 percentyla £15926 - £24815 £12805 - £22829 £15583 - £26794

Studia magisterskie w zakresie edukacji muzycznej i wykonawstwa są przeznaczone dla każdego studenta, który chce kontynuować aktywną karierę zarówno jako profesjonalny muzyk, jak i nauczyciel lub wychowawca. Jego celem jest wyposażenie Cię w niezbędne umiejętności muzyczne, wgląd i doświadczenie wymagane przez współczesny zawód w najszerszym tego słowa znaczeniu, z naciskiem na artystę w środowisku edukacyjnym, od nauczania gry na instrumencie i / lub wokalu po prowadzenie warsztatów.

Jest to intensywny czteroletni program w pełnym wymiarze godzin lub siedmioletni program w niepełnym wymiarze godzin, który przygotowuje absolwentów do pracy w różnych środowiskach edukacyjnych z szerokim zakresem podejść pedagogicznych w połączeniu z solidną techniką instrumentalną / wokalną i wysokiej jakości muzykalnością.

**Zawartość programu

• Szeroka gama modułów badających pedagogikę muzyczną z różnych punktów widzenia, w tym nauczanie gry na instrumencie/wokalu i moduły kreatywnego przywództwa.
  • Podstawowy 40-kredytowy moduł zaprojektowany w celu rozwijania Twoich indywidualnych umiejętności technicznych i interpretacyjnych w Twojej głównej dyscyplinie studiów poprzez indywidualne nauczanie z naszym ekspertem w dziedzinie nauczania wykonawstwa.
  • Szeroki zakres wydziałowych i międzywydziałowych zajęć solowych, kameralnych i dużych zespołów, aby rozwinąć szereg umiejętności artystycznych i pokrewnych związanych z Twoimi aspiracjami zawodowymi.
  • Intensywny osobisty projekt w zakresie pedagogiki muzycznej, który świadczy o krytycznym myśleniu na poziomie magisterskim w wybranym przez studenta obszarze tematycznym.
  • Szereg przedmiotów do wyboru, w tym pedagogika instrumentalna i drugie studium, program mentorski, technologia w edukacji muzycznej, współcześni teoretycy i aranżacja dla klasy.

Program ten może być realizowany w pełnym wymiarze godzin przez cztery semestry (15 miesięcy, wrzesień 2018 - grudzień 2019) lub w niepełnym wymiarze godzin przez siedem semestrów (27 miesięcy, wrzesień 2018 - grudzień 2020). Program jest przesłuchiwany i przyjmuje studentów kompozycji oraz wykonawstwa klasycznego lub jazzowego

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów MA Music Education and Performance MA (PG) w Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance

35% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawody artystyczne, literackie i medialne
10% Zawody związane z obsługą klienta
10% Zawody związane ze sprzedażą
5% Specjaliści od mediów
0% Specjaliści projektowania stron internetowych i multimediów
0% Bibliotekarze i pokrewni specjaliści
0% Specjaliści w dziedzinie nauczania

Oceny i czas na naukę

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Przyjmujemy aplikacje z całego świata i akceptujemy szeroki zakres międzynarodowych kwalifikacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.trinitylaban.ac.uk/student-life/international-students
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować MA Music Education and Performance, MA (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

- Dyplom ukończenia studiów licencjackich (2:1 zaliczenie jest zwykle akceptowanym minimum). Równoważne kwalifikacje i/lub odpowiednie wcześniejsze doświadczenie mogą być brane pod uwagę.

-Oczekuje się pewnych dowodów zaangażowania w edukację muzyczną lub jasnego określenia, dlaczego chcesz rozwijać umiejętności w tym obszarze. Oświadczenie osobiste powinno wykazywać pewną krytyczną świadomość istotnych kwestii i debat w edukacji muzycznej.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

2 października 2024

O Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance

Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance oferuje programy w tych dwóch dyscyplinach, które odbywają się w kampusie w Londynie (Anglia). Trinity przyjmuje tylko tych wnioskodawców, którzy wierzą, że są w stanie zmusić ich do osiągnięcia wyjątkowych osiągnięć w wybranej przez nich formie sztuki. Dla tych studentów, którym uda się zapewnić sobie miejsce, będą mieli dostęp do jednych z najlepszych obiektów w Wielkiej Brytanii.

Lista 21 kursów licencjackich i magisterskich Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance - Katalog Kursów

Skład uczniów Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • A Day in the Life of a BA Contemporary Dance Student | Dance Virtual Open Day