Trafford College
Zarządzanie budową i projektami Top Up BSc
Trafford College - Trafford College

Zakres 25-75 percentyla £17440 - £25832 £13419 - £24171 £14765 - £27520

Kurs został zaprojektowany tak, aby umożliwić studentom z odpowiednimi kwalifikacjami przejście na studia na poziomie 6. W szczególności, aby zapewnić progresję dla studentów na kierunku Inżynieria budowlana i zarządzanie projektami Fdsc. Będzie on również otwarty dla studentów z odpowiednimi dyplomami z innych instytucji. Po ukończeniu 240 kredytowego stopnia fundamentalnego studenci będą mieli możliwość kontynuowania nauki na Bsc (Hons) Building Engineering and Project Management (top up), co stanowi kolejne 120 kredytów podjętych na SHU (Sheffield Hallam University). Kurs pozwoli studentom rozwinąć szeroki zakres zarówno praktycznych jak i akademickich umiejętności związanych ze środowiskiem budowlanym od zarządzania projektami do inżynierii budowlanej. Wielu studentów, którzy ubiegają się o przyjęcie na ten kurs, wywodzi się ze środowisk związanych z kwalifikacjami zawodowymi w dalszej i wyższej edukacji i skupia się na możliwościach zatrudnienia.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Applicants will be required to have one of the following: FdSc Building Engineering and Project Management from SHU At least a cognate foundation degree in Construction Management,Civil Engineering or Building Surveying. HND Or equivalent qualification A Cognate HNc and approved APEL will also be considered. Applicants are also required to have both GCSE Grade C's in English and Maths. International Applicants require IELTS 6.0 or equivalent. Mature students may be accepted onto the course where they have proven experience within built environment and can demonstrate the required level of skill and academic ability within interview.

Wymagania kwalifikacyjne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Construction and Project Management Top Up, BSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zarządzanie budową i projektami Top Up BSc

O Trafford College

Trafford College to instytucja prowadząca kursy dokształcające dla swoich uczniów w metropolitalnej dzielnicy Trafford w Anglii. Kandydaci mogą uczyć się w dwóch oddzielnych kampusach: Altrincham Campus ze specjalistycznym zapleczem Creative Arts oraz Stretford Campus, gdzie uczniowie szkół zawodowych mogą korzystać z nowoczesnych i dobrze wyposażonych warsztatów.

Lista 26 kursów licencjackich i magisterskich Trafford College - Katalog Kursów

Skład uczniów Trafford College

Main Site (University Centre -Stockport College)

(Sheffield Hallam University)