The University of York
The University of York - The University of York

Studia doktoranckie TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) kładą nacisk na najnowocześniejsze badania nad drugim i obcym językiem i mają na celu poszerzenie specjalistycznej wiedzy poprzez studia akademickie i badania.

Program jest odpowiedni dla:

Nauczyciele języka angielskiego jako drugiego lub obcego

nauczyciele-wychowawcy

administratorzy rozwoju zawodowego

twórcy programów nauczania

autorzy materiałów

badacze

akademicy

Angielski do celów akademickich i zawodowych

Czytanie, pisanie, mówienie w języku angielskim jako języku drugim lub obcym

Poznanie i tożsamość nauczyciela języka angielskiego

Kształcenie nauczycieli języka angielskiego

Rozwój i ewaluacja programów nauczania języka angielskiego

Testy i ocena znajomości języka angielskiego

Ustna i pisemna informacja zwrotna

Badanie dyskursu w klasie

Pragmatyka międzykulturowa

Nabycie drugiego języka

Nasi doktoranci w ostatnich latach pochodzą zarówno z Wielkiej Brytanii, jak i z wielu innych krajów. Wielu z naszych zagranicznych studentów zdecydowało się na prowadzenie badań, które obejmują zbieranie danych terenowych w ich kraju ojczystym. Propozycje przeprowadzenia badań obejmujących zbieranie danych terenowych za granicą są mile widziane.

Doktorat w dziedzinie TESOL (nauczanie języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami) kładzie nacisk na najnowocześniejsze badania nad drugim i obcym językiem i ma na celu poszerzenie specjalistycznej wiedzy poprzez studia akademickie i badania. Program jest odpowiedni dla: Nauczyciele języka angielskiego jako drugiego lub obcego osoby kształcące nauczycieli administratorzy rozwoju zawodowego twórcy programów nauczania autorzy materiałów badacze pracownicy akademiccy Kurs kładzie nacisk na najnowocześniejsze badania nad drugim i obcym językiem. Koncentruje się na praktyce i ma na celu pomóc studentom w osiągnięciu krytycznego zrozumienia teorii nauczania i uzyskaniu solidnych podstaw metodologii badań odpowiednich do prowadzenia projektów badawczych w ich kontekście zawodowym. Jesteśmy zainteresowani kontaktami ze studentami realizującymi projekty w następujących szerokich obszarach badawczych: Angielski do celów akademickich i zawodowych Czytanie, pisanie, mówienie w języku angielskim jako języku drugim lub obcym Poznanie i tożsamość nauczyciela języka angielskiego Kształcenie nauczycieli języka angielskiego Opracowywanie i ewaluacja programów nauczania języka angielskiego Testowanie i ocena znajomości języka angielskiego Ustna i pisemna informacja zwrotna Badania nad dyskursem w klasie Pragmatyka międzykulturowa Akwizycja drugiego języka Nasi doktoranci w ostatnich latach pochodzą zarówno z Wielkiej Brytanii, jak i z wielu innych krajów. Wielu z naszych zagranicznych studentów zdecydowało się na przeprowadzenie badań, które obejmują zbieranie danych terenowych w ich kraju ojczystym. Propozycje przeprowadzenia badań obejmujących zbieranie danych terenowych za granicą są mile widziane.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować PhD in Teaching English to Speakers of Other Languages, PhD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**.

Czesne Doktorat z nauczania języka angielskiego dla osób posługujących się innymi językami PhD

Irlandia £2325 Rok 1
Irlandia £4806 Rok 1

**.

Rankingi The University of York w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów The University of York

O The University of York

Uniwersytet w Yorku, zwykle w skrócie Ebor, jest kolegialnym uniwersytetem badawczym z siedzibą w historycznym i malowniczym mieście York w Anglii. Jego główne kampusy to wschodni i zachodni kampus, które znajdują się w odległości kilku minut spacerem od siebie, podczas gdy ma inną witrynę znaną jako King's Manor na północny zachód od centrum miasta.

Lista 287 kursów licencjackich i magisterskich The University of York - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of York

20700