The University of York
Technologie interaktywne skoncentrowane na człowieku MSc
The University of York - The University of York

Human-Centred Interactive Technologies MSc Poniżej znajdują się opinie 20 absolwentów o poszczególnych kursach na The University of York w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów biznes i zarządzanie (niespecyficzne) w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Biznes i zarządzanie

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów biznes i zarządzanie (niespecyficzne) na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £24500 - £35000 £25000 - £37000 £29000 - £52000

MSc in Human-Centred Interactive Technologies to roczny kurs prowadzony w pełnym wymiarze godzin, przeznaczony dla studentów poszukujących kariery zawodowej związanej z interakcją człowiek-komputer, doświadczeniem użytkownika, użytecznością lub pokrewnymi dziedzinami lub tych, którzy chcą prowadzić badania w tej dziedzinie. Kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy mają już dobry pierwszy stopień w dziedzinie informatyki lub odpowiedniej dyscypliny związanej z interakcją człowiek-komputer lub mają równoważne doświadczenie przemysłowe. Kurs obejmuje szereg tematów związanych z projektowaniem systemów interaktywnych pod kątem dobrej użyteczności i poprawy doświadczenia użytkownika. Kurs został specjalnie zaprojektowany dla studentów, którzy chcą specjalizować się w projektowaniu i ocenie technologii interaktywnych.

Akredytowany przez Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowana przez Institute of Chartered Accountants in England and Wales (ICAEW) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowana przez Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowany przez Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych poprzez Accredited degree accelerated route.

Akredytowany przez Association of International Accountants (AIA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Human-Centred Interactive Technologies MSc w The University of York

50% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi
30% Specjaliści do spraw finansów
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych

Oceny i czas na naukę

Wszystkie moduły nauczania na MSc in Human-Centred Interactive Technologies są sprawdzane przez otwarte oceny. Dokument oceniający jest publikowany pod koniec tygodnia nauczania, a Ty będziesz musiał przesłać swoje odpowiedzi zazwyczaj cztery tygodnie później. Ten rodzaj oceny pozwala ci zaangażować się w literaturę badawczą i daje nam szansę oceny twoich praktycznych umiejętności. Po pomyślnym ukończeniu nauczanych modułów podejmiesz się obszernego indywidualnego projektu. Będziesz pracować nad tematem związanym z HCIT i dokumentować wyniki w raporcie. Dodatkowo będziesz musiał podsumować raport z projektu w formie referatu konferencyjnego. Oceny będą odbywać się w różnych momentach w ciągu roku. Ćwiczenia praktyczne, raporty i inne formy otwartej oceny będą wymagane albo w trakcie modułu kursu, albo tuż po jego zakończeniu. Terminy, moduły i opisy projektów mogą ulec zmianie.

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Na poziomie studiów podyplomowych dostępny jest szereg stypendiów i stypendiów studenckich. Niektóre stypendia są finansowane przez uniwersytet (takie jak stypendium York Master's Opportunity Scholarship), a niektóre są finansowane przez rady badawcze, absolwentów, firmy i organizacje charytatywne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z dostawcą.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Human-Centred Interactive Technologies, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**.

Czesne Technologie interaktywne skoncentrowane na człowieku MSc

Irlandia £11770
EU £27200
Anglia £11770
Irlandia Północna £11770
Szkocja £11770
Walia £11770
Channel Islands £11770
Międzynarodowa £27200
Irlandia £12480 Rok 1

Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź nasze strony internetowe pod adresem:

**.

Rankingi The University of York w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi The University of York w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 19 października, 2023]

[Opublikowany 11 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów The University of York

O The University of York

Uniwersytet w Yorku, zwykle w skrócie Ebor, jest kolegialnym uniwersytetem badawczym z siedzibą w historycznym i malowniczym mieście York w Anglii. Jego główne kampusy to wschodni i zachodni kampus, które znajdują się w odległości kilku minut spacerem od siebie, podczas gdy ma inną witrynę znaną jako King's Manor na północny zachód od centrum miasta.

Lista 287 kursów licencjackich i magisterskich The University of York - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of York

20700