The University of Winchester
Edukacja i Literatura Angielska (z Rokiem Założycielskim) BA (Hons)
The University of Winchester - The University of Winchester

• Studia Edukacyjne osiągnęły 100% ogólnej satysfakcji w ocenie studentów ostatniego roku studiów licencjackich w 2018 National Student Survey

• Zaangażuj się w koncepcje i idee, które mają wpływ na całe życie poprzez literaturę i naukę

• Zbadaj praktyczne zastosowanie zasad takich jak inkluzja i dostęp do edukacji

• Otwórz ogromne możliwości kariery dzięki umiejętnościom, które można przekazywać

Poszerz i wzbogać swój umysł o eksplorację literatury angielskiej, jednocześnie trenując inspirowanie innych w ich nauce na Studiach Edukacyjnych. Nasz kurs z wyróżnieniem obejmuje tematy edukacyjne, idee i praktyki poprzez studiowanie teorii i filozofii edukacyjnych, wraz z dogłębnym badaniem tego, jak teksty literackie działają z perspektywy historycznej, teoretycznej i kulturowej.

Nasz inspirujący zakres opcji literatury angielskiej obejmuje kontynenty i okresy czasu, od Szekspira do współczesnej poezji performatywnej i od XIX-wiecznej literatury amerykańskiej do beletrystyki dla młodych dorosłych. Przez trzy lata rozważasz i debatujesz nad celem i wartością edukacji, w tym koncepcjami takimi jak umożliwienie zmiany społecznej, włączenie, reprezentacja, prawda i władza, jak również angażujesz się w niektóre z najbardziej ekscytujących i dynamicznych kwestii w obecnym klimacie społecznym.

Kurs Foundation Year jest doskonałym sposobem na zwiększenie Twoich umiejętności akademickich, zbudowanie pewności siebie i rozwinięcie szerszej wiedzy przedmiotowej, abyś mógł odnieść sukces w Winchesterze. Kurs ten oferuje dodatkowy rok nauki na początku (rok 0), który prowadzi do pełnego programu studiów (rok 1, 2 i 3).

Foundation Year jest idealnym rozwiązaniem, jeśli wracasz do nauki po przerwie; nie osiągnąłeś jeszcze wymaganych kwalifikacji; potrzebujesz więcej wsparcia podczas przejścia do nauki na uniwersytecie; lub nie jesteś pewien, jaki przedmiot chciałbyś studiować.

Na roku 0 będziesz studiować zestaw modułów z całego Wydziału Edukacji, które są zaprojektowane tak, aby rozwijać twoje akademickie i praktyczne umiejętności. Ten szerszy nacisk w pierwszym roku wprowadza Cię do studiowania na poziomie uniwersyteckim i zapewnia Ci lepsze zrozumienie Edukacji i Literatury Angielskiej oraz pokrewnych przedmiotów.

Doświadczysz różnych metod nauczania, w tym wykładów, seminariów opartych na dyskusji oraz niezależnej nauki. Otrzymasz również wsparcie, aby zwiększyć swoje umiejętności akademickie, które przygotują Cię na resztę czasu spędzonego w Winchesterze. Dowiedz się więcej i posłuchaj opinii naszych studentów Foundation Year na winchester.ac.uk/foundation

Na pierwszym roku, moduł Studying English Literature zwiększa Twoją świadomość różnych sposobów, w jaki teksty mogą być rozumiane, jak również rozwija umiejętności krytycznej analizy, badań i pisania. Możesz je potem wykorzystać w Literaturze Światowej i Intertekstualności. Umiejętności te są również cenne w Studiach Edukacyjnych, gdzie poprzez moduł Educators zostaniesz zaproszony do zbadania szerokiego zakresu tematów edukacyjnych, koncepcji, kontekstów i doświadczeń. Na koniec, w module Literacies in Higher Education, możesz doskonalić te umiejętności, zaczynając pisać "historię o sobie" na uniwersytecie.

Na roku 2, moduły takie jak Edukacja: Myśl Społeczna i Polityczna, poszerzają i pogłębiają twoje zrozumienie zasad i idei edukacyjnych. Oprócz tego możesz wybrać z szerokiej gamy modułów fakultatywnych, takich jak film, kultura, technologia, literatura piękna i faktu, literatura dziecięca, starsze i współczesne pisma. To przygotuje Cię do zastosowania Twojej nowej wiedzy w sytuacjach życiowych i zaawansowanego myślenia na roku 3.

Na ostatnim roku musisz napisać pracę na wybrany przez siebie temat, który może łączyć Twoje przedmioty. Oprócz tego, możesz kontynuować eksplorację swoich specyficznych zainteresowań w literaturze pięknej lub faktu, prozie lub poezji, jak również w szerokim zakresie tematów edukacyjnych w filozofii, polityce, niepełnosprawności i integracji, wczesnym dzieciństwie i innych.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Wymagany jest ogólny wynik 6.0, w tym 5.5 w pisaniu. Jeśli potrzebujesz sponsoringu wizy studenckiej, wymagany jest minimalny wynik 5.5 z wszystkich 4 komponentów.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Education and English Literature (with Foundation Year), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Edukacja i Literatura Angielska (z Rokiem Założycielskim) BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Rankingi The University of Winchester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 11 rankingi uniwersytetów The University of Winchester

O The University of Winchester

Uniwersytet w Winchester jest finansowaną ze środków publicznych uczelnią, która formalnie jest związana z anglikańskim wyznaniem chrześcijańskim, ale wyraźnie zaznacza, że przyjmuje studentów wszystkich wyznań, a nawet żadnego. Jako instytucja edukacyjna, twierdzą, że chcą odciąć się od antyintelektualizmu czasami związanego z sektorami religijnymi, a zamiast tego starają się promować krytyczną myśl i intelektualnie solidnych studentów. Główny kampus uniwersytetu, King Alfred, znajduje się w pobliżu centrum Winchesteru.

Lista 141 kursów licencjackich i magisterskich The University of Winchester - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Winchester

• Vlog: Day in the life of a Winchester Student
  • Open Days at the University of Winchester