The University of Winchester
Projektowanie i rozwój gier komputerowych BSc (Hons)
The University of Winchester - The University of Winchester

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Computer Games Design & Development BSc (Hons) i innych kursach Design Studies na The University of Winchester dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Design Studies.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Design Studies

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Design Studies na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £22000 - £29000 £14000 - £31500 £17000 - £36000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Design Studies (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £22025 £20113 £23568
Zakres 25-75 percentyla £19981 - £25071 £15144 - £24676 £17604 - £29974

• Ucz się od wyspecjalizowanego zespołu aktywnych naukowców, którzy pracują w czołówce branży gier komputerowych.
  • Zdobądź prawdziwy wgląd i praktyczne doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu gier w profesjonalnym środowisku studyjnym.
  • Rozwijaj swoją karierę i pewność siebie w podejmowaniu nowych wyzwań i obowiązków w tym kwitnącym sektorze
  • Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy specjalistycznego oprogramowania i narzędzi, w tym dedykowanych laboratoriów informatyki, inżynierii oprogramowania i projektowania mediów cyfrowych w najnowocześniejszym nowym budynku.
  • Rozwijaj uznanie dla szerszej roli, jaką technologie cyfrowe odgrywają w kontekście organizacyjnym
  • Skorzystaj z pomocy interdyscyplinarnych specjalistów z różnych wydziałów Winchester Business School.

Jeśli chcesz rozwinąć swoje zainteresowanie grami komputerowymi w zestaw kreatywnych i technicznych umiejętności, które pomogą Ci rozpocząć karierę w tej ekscytującej i rozwijającej się branży, to ten program stanowi doskonałą okazję, aby to zrobić.

Nasz program projektowania i rozwoju gier komputerowych ma na celu zwiększenie twojego zrozumienia technicznego projektowania i tworzenia gier. Zapoznasz się z najnowszymi technikami i zasobami do tworzenia samodzielnych, internetowych i mobilnych gier z porywającą grafiką i animacją. W trakcie tego procesu zapoznasz się z podstawową architekturą i elementami projektowania gier komputerowych oraz językami programowania związanymi z tworzeniem gier.

Podejmując serię rzeczywistych projektów związanych z tworzeniem gier, zdobędziesz wiedzę teoretyczną i będziesz mieć możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia.

Program wykorzystuje wiedzę specjalistyczną z całego University of Winchester, w tym z Wydziału Technologii Cyfrowych. Będziesz czerpać korzyści z nauczania opartego na badaniach oraz doskonałego środowiska pracy i nauki.

Na pierwszym roku zapoznasz się z kluczowymi koncepcjami i narzędziami leżącymi u podstaw projektowania i tworzenia gier. Studiujesz zasady projektowania i tworzenia gier; planowanie zespołu i projektu; projektowanie i tworzenie projektów gier oraz mapowanie zespołu i projektu.

W drugim roku możesz wybrać Game Design Focus lub Game Development Focus, a także Game Design Practice lub Game Development Practice. Wybrane przez ciebie moduły są uzupełniane przez kursy Research Case Study i Project Focus.

Na ostatnim roku możesz zdecydować się na Negotiated Game Design Placement lub Negotiated Development Placement wraz z modułem Enterprise Focus. Następnie możesz wybrać projekt końcowy w zakresie negocjowanego projektowania gier lub rozwoju. Jest czas na pracę nad profesjonalnym portfolio i podjęcie dużego projektu badawczego w obszarze szczególnego zainteresowania.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Computer Games Design & Development BSc (Hons) w The University of Winchester

30% Opiekuńcze usługi osobiste
15% Inni specjaliści w dziedzinie zdrowia
15% Zawody związane ze sprzedażą
15% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
10% Zawody artystyczne, literackie i medialne
10% Specjaliści związani z ochroną zdrowia
10% Profesjonaliści w dziedzinie terapii

UCAS Tariff of Accepted Students for Design Studies

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Wymagany jest ogólny wynik 6.0, w tym 5.5 z pisania. Jeśli wymagasz sponsorowania na Poziomie 4, wymagana jest minimalna ocena 5.5 we wszystkich 4 składnikach.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Computer Games Design & Development, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Projektowanie i rozwój gier komputerowych BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

.

Rankingi The University of Winchester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 13 rankingi uniwersytetów The University of Winchester

O The University of Winchester

Uniwersytet w Winchester jest finansowaną ze środków publicznych uczelnią, która formalnie jest związana z anglikańskim wyznaniem chrześcijańskim, ale wyraźnie zaznacza, że przyjmuje studentów wszystkich wyznań, a nawet żadnego. Jako instytucja edukacyjna, twierdzą, że chcą odciąć się od antyintelektualizmu czasami związanego z sektorami religijnymi, a zamiast tego starają się promować krytyczną myśl i intelektualnie solidnych studentów. Główny kampus uniwersytetu, King Alfred, znajduje się w pobliżu centrum Winchesteru.

Lista 141 kursów licencjackich i magisterskich The University of Winchester - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Winchester

• Vlog: Day in the life of a Winchester Student
  • Open Days at the University of Winchester