The University of Nottingham
The University of Nottingham - The University of Nottingham

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 40 o kursach Nursing (Mental Health) BSc (Hons) i innych kursach Pielęgniarstwo zdrowia psychicznego na The University of Nottingham dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Pielęgniarstwo zdrowia psychicznego.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Pielęgniarstwo zdrowia psychicznego

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Pielęgniarstwo zdrowia psychicznego na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £25000 - £27000 £24500 - £30500 £27000 - £34500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Pielęgniarstwo zdrowia psychicznego (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £24953 - £30183 £21903 - £32218 £23682 - £35970

Dołącz do wielokrotnie nagradzanej społeczności studentów pielęgniarstwa w szkole z ponad 30-letnim doświadczeniem w prowadzeniu edukacji pielęgniarskiej. Mamy doskonałą reputację w zakresie szkoleń medycznych i zajęliśmy 4. miejsce w Wielkiej Brytanii w dziedzinie pielęgniarstwa w rankingu QS World University Rankings według przedmiotu, 2022.

W pełni akredytowany przez Radę Pielęgniarek i Położnych (NMC).

Po pomyślnym ukończeniu kursu będziesz uprawniony do zarejestrowania się jako nowo wykwalifikowana pielęgniarka w NMC.

Ścieżka pielęgniarstwa zdrowia psychicznego

Dowiesz się, jak opiekować się osobami w każdym wieku doświadczającymi zaburzeń psychicznych, takich jak depresja, uzależnienie, zaburzenia odżywiania i schizofrenia.

Dzięki fachowemu nauczaniu i wspierającemu nadzorowi nauczysz się zaspokajać potrzeby medyczne dorosłych pacjentów i dbać o ich dobre samopoczucie. Pielęgnujemy Twoją kreatywność, krytyczny osąd i zdolność do przewodzenia, gdy rozwijasz swoje umiejętności kliniczne. Będziesz przygotowany na wszelkie wyzwania, przed którymi możesz stanąć jako praktykująca pielęgniarka lub lider opieki zdrowotnej.

Studiuj w aktywnym środowisku opieki zdrowotnej

Nasza szkoła medyczna mieści się w jednym z największych szpitali w Wielkiej Brytanii, Queen's Medical Centre. Będziesz mieć okazję odbyć praktyki w różnych placówkach, takich jak opieka medyczna, chirurgiczna, ostra opieka i pielęgniarstwo środowiskowe, a także placówki sądowe, usługi w zakresie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz usługi w zakresie zdrowia psychicznego rodziców i niemowląt.

Praktyki odbywają się w czterech dużych ośrodkach NHS oraz lokalnych prywatnych lub niezależnych placówkach opieki zdrowotnej.

Uznany przez NMC (Nursing and Midwifery Council) dla celów rejestracji jako wykwalifikowana pielęgniarka (zdrowie psychiczne).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Nursing (Mental Health) BSc (Hons) w The University of Nottingham

90% Zawody związane ze sprzedażą
0% Zawody sekretarskie i pokrewne

Oceny i czas na naukę

**Będziesz oceniany za pomocą różnych metod, w tym:** egzaminów klinicznych, zajęć, egzaminów, prezentacji, portfolio, oceny pracy i rozprawy.

UCAS Tariff of Accepted Students for Pielęgniarstwo zdrowia psychicznego

Wymagania kwalifikacyjne

Akceptowane z wyróżnieniem* wraz z 2 poziomami A na poziomie BB (w tym matematyka).

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 7

IELTS (Academic) jest akceptowany z ogólnym wynikiem 7.0 i minimum 7.0 w czytaniu, słuchaniu i mówieniu oraz minimum 6.5 w pisaniu.

Stypendia w wysokości 5000 funtów będą dostępne dla studentów rozpoczynających studia pielęgniarskie od września 2020 r., a niektórzy studenci będą mogli otrzymać dodatkowe 3000 funtów rocznie. Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwiedź stronę internetową NHS Health Careers.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Nursing (Mental Health), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Pielęgniarstwo (zdrowie psychiczne) BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Rankingi The University of Nottingham w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów The University of Nottingham

O The University of Nottingham

University of Nottingham jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym z siedzibą w Nottingham, w Anglii. Ich celem jest stanie się globalnym liderem w edukacji i badaniach, kultywując kulturę ciekawości i ambicji. Główny kampus uniwersytetu znajduje się około pół godziny jazdy autobusem od centrum Nottingham, co daje studentom spokój i ciszę, których potrzebują do nauki, a jednocześnie nie usuwa ich całkowicie z wielkomiejskich wygód.

Lista 388 kursów licencjackich i magisterskich The University of Nottingham - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Nottingham

• Vlog: A day in the life at THE UNIVERSITY OF NOTTINGHAM
  • Vlog: 5 favourite things about the University of Nottingham
  • Vlog: Advice for new international students
  • Vlog: FIRST WEEK at the UNIVERSITY OF NOTTINGHAM
  • Ask a Latin American student: Why did you choose The University of Nottingham?
  • Ask a Latin American student: Advice on studying in the UK

University Park Campus

Studia pielęgniarskie (dla dorosłych) BSc (Hons)
(Teesside University)