The University of Manchester
Filmoznawstwo i język włoski BA (Hons)
The University of Manchester - The University of Manchester

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 15 o kursach Film Studies and Italian BA (Hons) i innych kursach Italianistyka na The University of Manchester dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Italianistyka.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów języki i studia terenowe

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Italianistyka na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £21500 - £28000 £19500 - £30500 £24000 - £40000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii języki i studia terenowe (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £18690 - £25023 £14361 - £23739 £17044 - £28487

Studia filmoznawcze (Joint Honours in Film Studies) zapewnią Ci gruntowną wiedzę z zakresu historii filmu i kluczowych teoretycznych podejść do studiowania filmu, a także możliwość rozwijania specjalistycznych obszarów zainteresowań.

Filmoznawstwo

• Poszerzysz swoje doświadczenie filmowe poprzez nauczane jednostki i pokazy, które koncentrują się zarówno na filmach klasycznych, jak i współczesnych, obejmując szeroki zakres kultur filmowych z całego świata.
  • Będziesz studiować filmy głównego nurtu i filmy spoza głównego nurtu, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat historii filmu, a także debat i kwestii, które informują i są generowane przez obecną praktykę filmową i kształtują jej przyszłość.
  • Rozwijając swoje umiejętności ścisłej analizy, rozwiniesz także zrozumienie tego, w jaki sposób film angażuje się w kwestie społeczno-kulturowe i polityczne, umieszczając badane filmy w ich kontekście historycznym, a także myśląc o bieżących debatach i przyszłych wyzwaniach dla kina jako medium.
  • Kurs kładzie nacisk na historyczne i teoretyczne podejście do studiowania filmu, a nie na praktyczną produkcję.

Włoski

• Oferowane kursy łączą naukę historii, polityki oraz kultury literackiej, językowej i wizualnej półwyspu i są prowadzone przez specjalistów w tych dziedzinach.
  • Dla osób zainteresowanych historią języka włoskiego i jego dialektów oferujemy ścieżkę językoznawczą.
  • Kursy językowe, prowadzone przez native speakerów na poziomie A-Level lub początkującym, obejmują rozumienie, tłumaczenie, gramatykę i pracę ustną.
  • Nasza doskonałość w nauczaniu i uczeniu się języka włoskiego została doceniona wewnętrznie i na szczeblu krajowym: jeden z naszych kolegów zdobył nagrodę Teaching Excellence Award, a jeden zapewnił krajowe fundusze na rozwój wykorzystania zasobów cyfrowych w nauczaniu poprzez wprowadzenie specjalnych zbiorów naszych bibliotek w erę aplikacji.
  • Będziesz korzystać z szerokiej interakcji z włoskimi agencjami kulturalnymi w północno-zachodniej części kraju.
  • Będziesz także korzystać ze światowej klasy włoskich zbiorów John Rylands Library, w tym jednej z największych kolekcji wczesnych włoskich książek drukowanych w Wielkiej Brytanii.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Film Studies and Italian BA (Hons) w The University of Manchester

22% Zawody administracyjne
10% Zawody podstawowe
8% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
7% Specjaliści w dziedzinie nauczania
6% Zawody artystyczne, literackie i medialne
5% Zawody związane z obsługą klienta
4% Specjaliści od mediów
3% Zawody związane ze sprzedażą
3% Specjaliści ds. zarządzania projektami biznesowymi i finansowymi

UCAS Tariff of Accepted Students for Italianistyka

Wymagania kwalifikacyjne

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 7

70 ogólnie, nie mniej niż 6,5 w dowolnym elemencie.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Film Studies and Italian, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi The University of Manchester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi The University of Manchester w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 39 rankingi uniwersytetów The University of Manchester

O The University of Manchester

University of Manchester jest finansowanym ze środków publicznych uniwersytetem badawczym, którego wizją jest rozwój edukacji, wiedzy i mądrości dla dobra społeczeństwa. Główna siedziba Uniwersytetu w Manchesterze jest domem dla większości wydziałów i jest określana przez studentów jako "kampus", chociaż w rzeczywistości Manchester nie ma kampusu, ale zamiast tego jest rozproszony po całym mieście Manchester.

Lista 622 kursów licencjackich i magisterskich The University of Manchester - Katalog Kursów

Skład uczniów The University of Manchester

• What makes Manchester special?
  • International students | Aranzazu Carmona Orbezo
  • Chendrawaty Indah Jopoetro: international student profile - The Indonesian Society
  • Fiona’s story: Equity and Merit Scholarships at The University of Manchester
  • The University of Manchester welcomes our new students