The University of Edinburgh
Genomika i medycyna eksperymentalna MSc (Res)
The University of Edinburgh - The University of Edinburgh

Centrum Genomiki i Medycyny Eksperymentalnej Uniwersytetu w Edynburgu (CGEM) jest częścią Instytutu Genetyki i Medycyny Molekularnej MRC / Uniwersytetu w Edynburgu (IGMM). Misją CGEM jest wykorzystanie genetyki i genomiki do zrozumienia mechanizmów chorób i projektowania nowych strategii interwencyjnych. Nasze badania konsekwentnie uzyskują najwyższe możliwe oceny w krajowych rankingach doskonałości badawczej.

Podejmujemy szczegółowe badania populacji, rodzin i jednostek w celu zbadania szerokiego zakresu warunków zdrowotnych. Używamy najnowocześniejszych metod genetycznych, epigenetycznych, genomicznych, statystycznych, bioinformatycznych, biologicznych i molekularnych w systemach modelowych i badaniach klinicznych w celu systematycznego badania etiologii chorób. Dzięki tej wiedzy chcemy poprawić przewidywanie, zapobieganie i prognozowanie chorób. Nasza agenda translacyjna obejmuje rozwój nowych leków i genetycznie poinformowane użycie istniejących leków w badaniach klinicznych.

Przyjmujemy wszystkich chętnych finansujących się samodzielnie lub z funduszy zewnętrznych. Zalecamy, byś złożył aplikację jak najwcześniej, przynajmniej na miesiąc przed przyjazdem.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Genomics and Experimental Medicine, MSc (Res). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi The University of Edinburgh w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów The University of Edinburgh

O The University of Edinburgh

Uniwersytet w Edynburgu znajduje się w szkockim mieście o tej samej nazwie i jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii - został otwarty w 1583 roku. Uniwersytet cieszy się dobrą reputacją ze względu na swój wkład w międzynarodowe badania naukowe, co znajduje odzwierciedlenie w przynależności do Russell Group, Universitas 21 oraz Una Europa. Edynburg oferuje swoim mieszkańcom historyczne, a zarazem nowoczesne miasto z tętniącym życiem życiem nocnym, niezawodnym transportem publicznym i przyjaznymi mieszkańcami.

Lista 686 kursów licencjackich i magisterskich The University of Edinburgh - Katalog Kursów

Central area campus

Genomika medyczna MSc
(London Metropolitan University)