The University of Edinburgh
Centrum Szkolenia Doktoranckiego EPSRC w zakresie Robotyki i Systemów Autonomicznych PhD
The University of Edinburgh - The University of Edinburgh

Roboty mają potencjał, by zrewolucjonizować społeczeństwo i gospodarkę, pracując dla nas, obok nas i wchodząc z nami w interakcje. Ten sponsorowany przez EPSRC program wyprodukuje absolwentów z technicznymi umiejętnościami i świadomością przemysłu, aby stworzyć innowacyjny rurociąg od badań akademickich do globalnych rynków.

Obszar robotyki i systemów autonomicznych został wyróżniony przez rząd brytyjski w 2013 roku jako jedna z ośmiu Wielkich Technologii, które stanowią podstawę brytyjskiej strategii przemysłowej na rzecz zatrudnienia i wzrostu. Kluczowe obszary zastosowań obejmują produkcję, roboty wspomagające i medyczne, energetykę morską, monitoring środowiska, poszukiwania i ratownictwo, obronę oraz wsparcie dla starzejącego się społeczeństwa.

Uniwersytet w Edynburgu i Uniwersytet Heriot-Watt wspólnie oferują ten innowacyjny czteroletni program szkolenia doktoranckiego, który łączy w sobie mocne ogólne podstawy w zakresie aktualnej teorii, metod i zastosowań z elastycznością w zakresie zindywidualizowanych studiów i specjalistycznego projektu doktoranckiego.

Robotyka i systemy autonomiczne są coraz częściej przedmiotem badań wykraczających poza zakres klasycznej inżynierii. Obecnie roboty stanowią jeden z głównych obszarów zastosowań informatyki i stanowią wyzwanie dla matematyki i nauk przyrodniczych.

Nie można sobie wyobrazić transportu, magazynowania, systemów bezpieczeństwa, eksploracji kosmosu i mórz, protetyki i wielu innych dziedzin przemysłu, technologii i nauki bez robotów. Roboty są wykorzystywane w biologii teoretycznej i naukach neurobiologicznych jako model zachowania.

Obszary zainteresowań Centrum obejmują: kontrolę ruchu, planowanie, podejmowanie decyzji, bio- i neurorobotykę, interakcję człowiek-robot, zastosowania w służbie zdrowia, piłkę nożną, neuroprotetykę, robotykę podwodną, chód dwunożny, roboty usługowe, robotów współpracowników, widzenie komputerowe, przetwarzanie mowy, animację komputerową, realistyczne symulacje i uczenie maszynowe.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować EPSRC Centre for Doctoral Training in Robotics and Autonomous Systems, PhD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi The University of Edinburgh w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 40 rankingi uniwersytetów The University of Edinburgh

O The University of Edinburgh

Uniwersytet w Edynburgu znajduje się w szkockim mieście o tej samej nazwie i jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii - został otwarty w 1583 roku. Uniwersytet cieszy się dobrą reputacją ze względu na swój wkład w międzynarodowe badania naukowe, co znajduje odzwierciedlenie w przynależności do Russell Group, Universitas 21 oraz Una Europa. Edynburg oferuje swoim mieszkańcom historyczne, a zarazem nowoczesne miasto z tętniącym życiem życiem nocnym, niezawodnym transportem publicznym i przyjaznymi mieszkańcami.

Lista 686 kursów licencjackich i magisterskich The University of Edinburgh - Katalog Kursów

Robotyka i systemy autonomiczne PhD
(University of Bristol)
- - - - - Bristol Oncampus W niepełny wymiarze godzin