The Sheffield College
The Sheffield College - The Sheffield College

Foundation Degree in Games Development FdA Poniżej znajdują się opinie 15 absolwentów o poszczególnych kursach na The Sheffield College w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Informatyka w UK.

Zakres 25-75 percentyla £24771 - £35770 £18886 - £32933 £21689 - £41100

Ten kurs został specjalnie zaprojektowany dla studentów, którzy chcą kontynuować karierę w branży gier komputerowych, jednocześnie rozwijając umiejętności związane z innymi sektorami kreatywnymi.

O kursie

Oferujemy standardowe oprogramowanie branżowe nauczane przez wyszkolonych profesjonalistów, praktyczne warsztaty, wykłady gościnne, a także silne powiązania z przemysłem i szkolnictwem wyższym. Kurs zapewnia doskonałe wzbogacenie poprzez wizyty i projekty branżowe. Mamy oddany, młody i pełen pasji zespół pracowników z doświadczeniem w branży, którzy zapewnią wspierające środowisko sprzyjające nauce. Naszym celem jest zapewnienie studentom niezbędnych umiejętności i wiedzy, które są wymagane w branży kreatywnej, która oferuje ekscytujące i satysfakcjonujące perspektywy kariery w grach komputerowych lub pokrewnych obszarach.

Program będzie opierał się głównie na artystycznych elementach projektowania gier, obejmując grafikę koncepcyjną, ilustracje, storyboardy, projektowanie poziomów, rzeźbienie cyfrowe, modelowanie komputerowe 3D, teksturowanie, oświetlenie, olinowanie i animację. Kurs zapewnia wgląd w profesjonalną praktykę projektowania gier poprzez praktyczne demonstracje, badania i studia teoretyczne. Studenci są zachęcani do odkrywania różnych źródeł i tematów, które wpływają na ich rozwój, a także doświadczania szeregu metod nauczania, takich jak formalne wykłady, nauczanie zespołowe, praktyczne demonstracje i samouczki, które dodatkowo zwiększają ich doświadczenie edukacyjne.

Obecność

Studenci spędzą 15 godzin na zajęciach i zaleca się, aby spędzili co najmniej 25 godzin tygodniowo na samodzielnej nauce, jeśli oczekują spełnienia standardów wymaganych przez pracodawcę lub klienta. Studenci powinni oczekiwać, że spędzą co najmniej tydzień na stażu zawodowym, chociaż zależy to od dostępnego stażu i nie ma gwarancji stażu.

Nasze zaplecze obejmuje dedykowane, wysokiej klasy komputery PC/iMac z zainstalowanym oprogramowaniem 2D i 3D. Obejmuje to pakiety Autodesk i Adobe, a także oprogramowanie do tworzenia gier, takie jak Gamemaker, UDK i Unity. Mamy również dostęp do studia fotograficznego i najnowocześniejszych lustrzanek cyfrowych. Nauczysz się szerokiego zakresu umiejętności, od rysowania po modelowanie 3D i animację, z możliwością specjalizacji w wybranym przez siebie obszarze.

Kurs jest dobrze zorganizowany, a jednocześnie elastyczny, co pozwala skupić się na preferowanym obszarze i umożliwia zbudowanie kreatywnego i skutecznego portfolio.

Zespół prowadzący kurs posiada rozległą sieć kontaktów w branży gier i postprodukcji. Staramy się organizować dla naszych studentów możliwości odwiedzania firm deweloperskich, a także zapraszania ekspertów przemysłowych do wygłaszania gościnnych wykładów i mówienia o możliwościach zatrudnienia w branży.

Studenci HND realizują dokładnie ten sam program nauczania, co studenci studiów wyższych, ale korzystają z dodatkowego wsparcia i samouczków podczas pierwszych dwóch lat studiów z silnymi powiązaniami z uniwersytetami.

Metody obejmują ćwiczenia oparte na problemach, niezależne prace projektowe, rozprawy badawcze, praktyczne demonstracje umiejętności, prezentacje na seminariach, pracę zespołową w ramach wspólnych projektów. Studenci otrzymują bieżące ustne i pisemne informacje zwrotne przez cały czas trwania jednostki/projektu.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

•48 UCAS points •Successful completion of a Level 3 course, preferably in a creative subject area. Level 2 English and Maths preferred or willingness to work towards these. Students should be aware that they may need GCSE Maths & English to progress to top up to honours degree level.

Wymagania kwalifikacyjne

Ze względu na ograniczenia wizowe obowiązujące w Wielkiej Brytanii nie możemy przyjmować kandydatów z zagranicy.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Foundation Degree in Games Development, FdA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Stopień naukowy w dziedzinie tworzenia gier FdA

Studenci będą mieli możliwość uczestniczenia w wizytach stacjonarnych podczas dwóch lat kursu. Miejsca takie jak Paryż, Barcelona i Nowy Jork okazały się popularne wśród poprzednich studentów i zamierzamy nadal oferować wymagające i interesujące miejsca do nauki. Koszt wizyty będzie zależał od miejsca docelowego, a studenci będą musieli zapłacić około jednej trzeciej kosztów jako depozyt, a pozostałą część w dwóch kolejnych ratach.

Pożądane jest, aby uczniowie posiadali własny komputer, aby ułatwić naukę poza zajęciami. Studenci będą również zobowiązani do zapewnienia własnych materiałów piśmienniczych.

O The Sheffield College

Sheffield College jest jednym z największych ośrodków kształcenia ustawicznego w angielskim mieście Sheffield. Kolegium działa w czterech głównych kampusach: City, Hillsborough, Peaks i Olive Grove.

Lista 18 kursów licencjackich i magisterskich The Sheffield College - Katalog Kursów

Skład uczniów The Sheffield College

Hillsborough Campus

Inżynieria oprogramowania (tworzenie gier) FdSc