The Sheffield College
The Sheffield College - The Sheffield College

Mediana wynagrodzeń £22820 £18460 £20799
Zakres 25-75 percentyla £17528 - £26934 £13130 - £23882 £14555 - £27277

Z zastrzeżeniem pełnej walidacji, ten podstawowy stopień pomoże Ci zdobyć wiedzę i umiejętności, aby wspierać dzieci i młodzież w osiągnięciu pełnego potencjału uczenia się. Rozwiniesz swoją wiedzę na temat teorii, badań i polityki w edukacji oraz zastosujesz zdobytą wiedzę we własnej praktyce zawodowej. Jeśli pracujesz u boku nauczycieli w roli wsparcia, w placówce edukacyjnej dla dzieci lub młodzieży lub w placówce wczesnoszkolnej, która zapewnia ustawowe ramy Early Years Foundation Stage, ten kurs rozwinie Twoje umiejętności i zwiększy perspektywy kariery. Stopień podstawowy może być wykorzystany do zdobycia ról przywódczych i kierowniczych w różnych placówkach wczesnego dzieciństwa i może prowadzić do dalszych studiów na poziomie 6, w tym stopni, które nadają status wykwalifikowanego nauczyciela (QTS).

Foundation Degree in Education and Learning Support to innowacyjny program, który pozwala uzyskać kwalifikacje na poziomie studiów, pracując w praktycznym środowisku edukacyjnym.

Zastosujesz to, czego nauczyłeś się w klasie do swojej obecnej pracy lub praktyki zawodowej, umożliwiając ciągłe rozwijanie swoich umiejętności zawodowych i zachowań. Przeanalizujesz swój własny rozwój akademicki i zawodowy, aby upewnić się, że nowa nauka zostanie osadzona w Twojej codziennej praktyce i że nadal będziesz wnosić znaczący wkład w naukę i rozwój dzieci w Twojej placówce.

Kurs jest prowadzony za pomocą różnych metod, w tym:.

• wykłady i seminaria
  • zajęcia grupowe
  • samodzielna nauka
  • nauka online
  • refleksja nad doświadczeniami

Pamiętaj, że ten kurs oczekuje obecnie na walidację i jako taki może ulec zmianie.

Kluczowe jednostki

Rok pierwszy

• Rozwój dzieci
  • Rozwijanie partnerstwa społeczności lokalnych
  • Zdrowie i dobre samopoczucie
  • Role zawodowe w placówkach edukacyjnych
  • Nauczanie i uczenie się
  • Współczesny program nauczania

Rok drugi

• Integracja edukacyjna
  • Środowisko wspierające
  • Partnerstwo, współpraca i praca zespołowa
  • Ochrona dzieci i młodzieży
  • Integracja społeczna w kontekście edukacyjnym
  • Refleksyjny praktyk

PunktyUCAS

Ten kurs wymaga 48 punktów UCAS. Musi to obejmować co najmniej dwa poziomy A lub równoważne kwalifikacje BTEC National lub CACHE.

GCSE

• Język angielski lub literatura angielska na poziomie C/4
  • Matematyka na poziomie C/4

Możemy zaakceptować ekwiwalenty GCSE

Doświadczenie zawodowe

Wszyscy kandydaci muszą posiadać co najmniej roczne równoważne doświadczenie w pracy w sektorze oraz kwalifikacje na poziomie 2 w zakresie umiejętności czytania, pisania i liczenia. Jeśli kandydaci mogą wykazać się znacznym doświadczeniem w sektorze, możemy zaakceptować niższy poziom osiągnięć na poziomie 3.

Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem, potrzebujesz wyniku IELTS na poziomie 6.0 lub wyższym, z minimalnym wynikiem 5.5 w każdym obszarze umiejętności.

Ocena

W trakcie kursu będziesz uczyć się i podlegać ocenie za pomocą wielu metod, w tym:

• nauka w miejscu pracy
  • wykłady i seminaria
  • samodzielna nauka
  • samouczki i warsztaty

Po ukończeniu pełnej kwalifikacji na poziomie 5 studenci mogą ubiegać się o przyjęcie na Sheffield Hallam University, aby dołączyć do roku uzupełniającego - umożliwi Ci to zdobycie QTS na poziomie 6.

Przyszłe możliwości

Po ukończeniu tego podstawowego stopnia możesz przejść do BA (Hons) Education and Learning Support (top-up) lub ubiegać się o dwuletni kurs uzupełniający, aby uzyskać status wykwalifikowanego nauczyciela (QTS).

Ten kurs przygotuje Cię do kariery w zakresie:

• przywództwo i zarządzanie
  • nauczanie
  • dodatkowe wsparcie uczenia się
  • dzieci i rodziny

Ze względu na ograniczenia wizowe obowiązujące w Wielkiej Brytanii nie możemy przyjmować kandydatów z zagranicy.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Foundation Degree Education and Learning Support, FdA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Wykształcenie podstawowe i wsparcie w nauce FdA

O The Sheffield College

Sheffield College jest jednym z największych ośrodków kształcenia ustawicznego w angielskim mieście Sheffield. Kolegium działa w czterech głównych kampusach: City, Hillsborough, Peaks i Olive Grove.

Lista 18 kursów licencjackich i magisterskich The Sheffield College - Katalog Kursów

Skład uczniów The Sheffield College

Hillsborough Campus

Wsparcie w nauce FdA