The Bournemouth and Poole College
Doładowanie obrazów generowanych komputerowo 3D BASc (Hons)
The Bournemouth and Poole College - The Bournemouth and Poole College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach 3D Computer Generated Imagery Top-Up BASc (Hons) i innych kursach Sztuki performatywne na The Bournemouth and Poole College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Sztuki performatywne.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £20903 £17931 £21753
Zakres 25-75 percentyla £17825 - £24915 £12598 - £22386 £15916 - £27274

Gdy masz już dobre podstawy CGI, albo z naszych własnych 3D CGI Foundation Degrees, albo kursów CGI, takich jak FdSc, FdA i HND w innych instytucjach, ten kurs uzupełniający daje szansę na rozwinięcie specjalistycznych umiejętności i wysokiego poziomu świadomości twórczej. Kurs ten ma na celu rozwijanie i pielęgnowanie aktualnych talentów, które pomogą Twojej przyszłej karierze szybko się rozwijać.

Nasza ocena jest w całości oparta na zajęciach i działamy w środowisku studyjnym z małymi grupami studentów. Sztuka jest nauczana przez cały czas, niezależnie od Twojego poziomu, aby zachęcić do kreatywności i komunikacji wizualnej. W każdym roku istnieje indywidualny element projektu, który pomoże Ci zbudować dobre portfolio na przyszłe rozmowy kwalifikacyjne. Nasi partnerzy branżowi są mocno zaangażowani w kurs, dostarczając niektóre z naszych zadań, opinie na temat paneli prezentacji i wykładów gościnnych, a także mają wpływ na projektowanie i rozwój treści kursu. Oznacza to, że otrzymujesz najbardziej aktualny wkład związany z karierą. Oferujemy doskonałe zaplecze z 5 wysokiej klasy zestawami komputerowymi z najnowszymi wersjami standardowego oprogramowania branżowego i najnowocześniejszymi zasobami, w tym dwoma inercyjnymi kombinezonami do przechwytywania ruchu, ręcznym skanerem laserowym 3D, sprzętem fotogrametrycznym, zielonym studiem i 340-rdzeniową farmą renderującą - wszystkie te elementy są włączone do naszych zajęć i dostępne dla studentów do wykorzystania w projektach.

Treść kursu

Na tym kursie będziesz zachęcany do rozwijania konkretnych umiejętności w jednym z dwóch obszarów, wizualizacji architektonicznej lub postaci 3D.

Projektowanie i animacja, a także rozwijanie wysokiego poziomu wiedzy technicznej i kreatywności poprzez realizację dużego projektu.

praca.

Opcje Architectural Visualisation pozwolą Ci lepiej zrozumieć style architektoniczne i wymagania strukturalne, a także kompozycji obrazu, fotografii i koloru, aby zapewnić Ci w pełni zaokrąglone podejście do tworzenia obrazu. Będzie to uzupełnione o technologie, takie jak wirtualna rzeczywistość i metody wizualizacji silnika gry, które pojawiają się w polu arch vis. oraz techniki przechwytywania dużych scen do skanowania budynków i miast. Opcje Character Design and Animation rozwiną twoją zdolność do zastosowania wiedzy anatomicznej do modeli postaci 3D, a także a także tworzenia dodatkowej głębi postaci z historiami i wykorzystaniem sylwetek jako wyzwalaczy emocji - ważne zasady dla projektantów postaci. projektantów postaci. Będziesz korzystać z najbardziej aktualnych technik przekształcania pomysłów na postacie w pełni animowalne postacie w tym rzeźbienia cyfrowego, retopologii, fotogrametrii i skanowania 3D. Jednostki licencjackie - poziom 6 Projekt 3 Badania ewaluacyjne Przechwytywanie danych Produkcja wizualna i VFX Animacja organiczna i techniczna lub techniki wizualizacji architektonicznej Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dokładność specyfikacji programu, informacje mogą ulec zmianie, aby wykorzystać nowe, ekscytujące podejście do nauczania i uczenia się, a także rozwój w branży. Oferujemy doskonałe zaplecze z wysokiej klasy zestawami komputerowymi z najnowszymi wersjami standardowego oprogramowania branżowego i najnowocześniejszymi zasobami, w tym renderowaniem w czasie rzeczywistym, kombinezonami do przechwytywania ruchu, zielonym studiem i farmą renderującą - z których wszystkie są włączone do naszych kursów i dostępne dla studentów do wykorzystania w projektach. Abyśmy mogli podjąć świadomą decyzję, w ramach aplikacji możesz zostać poproszony o przykłady lub link do swojego portfolio prac.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów 3D Computer Generated Imagery Top-Up BASc (Hons) w The Bournemouth and Poole College

15% Zawody administracyjne
10% Zawody podstawowe
10% Specjaliści do spraw finansów
10% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować 3D Computer Generated Imagery Top-Up, BASc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Doładowanie obrazów generowanych komputerowo 3D BASc (Hons)

O The Bournemouth and Poole College

Bournemouth and Poole College (BPC) to instytucja edukacyjna, której kampusy znajdują się w nadmorskich miastach Anglii - Bournemouth i Poole, jak sama nazwa wskazuje. Istnieją trzy kampusy BPC, w tym Lansdowne Campus w Bournemouth oraz North Road Campus i The Fulcrum w Poole.

Lista 3 kursów licencjackich i magisterskich The Bournemouth and Poole College - Katalog Kursów

Skład uczniów The Bournemouth and Poole College

Całkowita liczba uczniów zapisanych na The Bournemouth and Poole College według poziomu. Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022

Poole Campus