Teesside University
Dziennikarstwo sportowe z rokiem założycielskim BA (Hons)
Teesside University - Teesside University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 35 o kursach Sport Journalism with Foundation Year BA (Hons) i innych kursach media, dziennikarstwo i komunikacja na Teesside University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na media, dziennikarstwo i komunikacja.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów media, dziennikarstwo i komunikacja

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów media, dziennikarstwo i komunikacja na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £19500 £18500 £21000
Zakres 25-75 percentyla £15000 - £21000 £15500 - £23000 £17000 - £26000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii media, dziennikarstwo i komunikacja (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £22011 £20901 £24871
Zakres 25-75 percentyla £20000 - £25034 £16859 - £25435 £19876 - £30908

**Dostępne dla naborów wrześniowych lub styczniowych.

Aby ubiegać się o nabór w styczniu 2024 r., zmień filtr cyklu na 2023-2024, wybierz opcję stycznia i pamiętaj, aby użyć punktu wejścia Foundation Year. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z dodaniem wybranego kursu, skontaktuj się z działem obsługi klienta UCAS pod numerem 0371 468 0 468.

Przegląd kursu: Ten kurs obejmuje rok podstawowy - idealny, jeśli potrzebujesz dodatkowego przygotowania lub jeśli nie masz wystarczających ocen, aby dołączyć do roku 1. Niezależnie od tego, czy pasjonujesz się relacjonowaniem piłki nożnej Premier League, igrzysk olimpijskich, Formuły 1 czy siatkówki, ten stopień, akredytowany przez National Council for the Training of Journalists (NCTJ), wyposaża Cię w umiejętności budowania kariery w jednym z najbardziej konkurencyjnych obszarów mediów. Prowadzony przez profesjonalnych dziennikarzy z doświadczeniem na najwyższym poziomie w telewizji, radiu, druku i Internecie, dowiesz się, jak złożyć raport z meczu i przeprowadzić wywiady z czołowymi sportowcami, a także przeanalizować społeczne, polityczne i ekonomiczne aspekty globalnego przemysłu sportowego. Rozwijasz wysokie umiejętności pracy ze słowem, obrazem i dźwiękiem na wszystkich platformach, w tym w mediach społecznościowych, i zdobywasz krytyczne umiejętności radzenia sobie z gorącymi pytaniami, takimi jak doping, korupcja i równość w sporcie. Uczysz się poprzez działanie, budując imponujące portfolio opublikowanych prac i masz możliwość relacjonowania na żywo piłki nożnej w Middlesbrough Football Club. . Akredytacja National Council for the Training of Journalists (NCTJ) oznacza, że studiujesz kwalifikacje zawodowe (wstępne) wraz z dyplomem, bez dodatkowych opłat za naukę. Dyplom NCTJ to prestiżowa kwalifikacja zawodowa, która jest powszechnie uznawana i wysoko ceniona przez pracodawców z branży dziennikarskiej. Od kandydatów oczekuje się przystąpienia do wszystkich obowiązkowych egzaminów NCTJ w zakresie sprawozdawczości, podstawowych spraw publicznych, podstawowego prawa medialnego, sprawozdawczości sądowej i stenografii oraz uzupełnienia portfolio multimedialnego. Po ukończeniu kursu: Absolwenci przeszli do pracy w sporcie dla Sky Sports i BBC Tees. Doświadczenie zawodowe jest integralną częścią tego programu. Mamy ugruntowane kontakty z regionalnymi i krajowymi mediami, w tym The Gazette, Sky Sports News i i newspaper, a także z partnerskimi organizacjami sportowymi, w tym Middlesbrough Football Club i Tees Valley Sport.

Akredytowana przez National Council for the Training of Journalists (NCTJ).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Sport Journalism with Foundation Year BA (Hons) w Teesside University

45% Zawody związane ze sprzedażą
30% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
15% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
5%

Uzyskaj dostęp do informacji o ocenie za pośrednictwem strony internetowej Teesside University, korzystając z podanego linku do strony kursu (lub odwiedź www.tees.ac.uk)..

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Flexible - each application is considered on a case-by-case basis.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sport Journalism with Foundation Year, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Dziennikarstwo sportowe z rokiem założycielskim BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

.

• Foundation

Rankingi Teesside University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Teesside University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów Teesside University

O Teesside University

Założony w 1929 roku, Teesside University znajduje się w otoczeniu dużego miasta Middlesbrough. Instytucja ta jest szczególnie aktywna jeśli chodzi o działalność badawczą, inwestując znaczne fundusze w swoje sześć ośrodków, z których każdy poświęcony jest odrębnym dziedzinom nauki. Dla studentów, którzy są zapaleni do sportu, istnieje również szeroki wybór nowoczesnych instalacji, aby zaspokoić swoje potrzeby ćwiczeń.

Lista 220 kursów licencjackich i magisterskich Teesside University - Katalog Kursów

Skład uczniów Teesside University

• Teesside University Students’ Union
  • Reasons to Choose Teesside