Teesside University
Rozwój gier z rokiem założycielskim BSc (Hons)
Teesside University - Teesside University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 185 o kursach Games Development with Foundation Year BSc (Hons) i innych kursach gry komputerowe i animacja na Teesside University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na gry komputerowe i animacja.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Informatyka

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów gry komputerowe i animacja na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £23000 £20000 £23000
Zakres 25-75 percentyla £21000 - £26500 £15500 - £26000 £18000 - £32000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Informatyka (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £23390 £20411 £24692
Zakres 25-75 percentyla £19866 - £26906 £14825 - £25703 £18756 - £32023

Przegląd kursu: Ten kurs obejmuje rok podstawowy - idealny, jeśli potrzebujesz dodatkowego przygotowania lub jeśli nie masz wystarczających ocen, aby dołączyć do roku 1. Ten kurs obejmuje wykorzystanie silników gier do implementacji mechaniki rozgrywki. W branży istnieje zapotrzebowanie na absolwentów z gruntowną wiedzą na temat projektowania gier, ale także z umiejętnością ich technicznej implementacji. Zgłębiasz podstawy projektowania gier wraz z programowaniem (tworzenie skryptów dla silników gier).

Najważniejsze powody, dla których warto studiować ten kierunek

1. Powiązania branżowe: weź udział w Animex, naszym corocznym międzynarodowym festiwalu animacji i gier z udziałem ekspertów z Rockstar, Pixar, Disney i Sony.
  2. Doświadczenie w prawdziwym świecie: weź udział w wydarzeniach GameJam, weź udział w konkursach branżowych i przetestuj nadchodzące gry przed ich wydaniem.
  3. Gotowość do kariery: nasze wydarzenia z serii ExpoSeries pozwolą Ci zaprezentować swoje umiejętności profesjonalistom z branży, którzy szukają nowych i wschodzących talentów.
  4. Wsparcie biznesowe dla start-upów: wspieramy Cię w rozwijaniu własnego biznesu w branży gier poprzez nasz innowacyjny Power UP Indie Games Accelerator. Po kursie: Ten kurs zapewni Ci szereg umiejętności technicznych i projektowych, dzięki czemu staniesz się idealnym kandydatem do kariery jako niezależny twórca gier. Wsparcie przedsiębiorczości ze strony uniwersyteckiego Launchpad pomoże Ci rozpocząć karierę jako niezależny deweloper lub mała firma. Wiele małych studiów korzysta obecnie z finansowania Kickstarter, aby wygenerować fundusze na rozwój swoich gier. Jako absolwent tego kursu posiadasz umiejętności pozwalające na przedstawienie dopracowanego dowodu koncepcji w celu przyciągnięcia finansowania. Ponieważ kurs zapewnia szereg możliwych do przeniesienia umiejętności w środowiskach czasu rzeczywistego, takich jak Unity i Unreal, jesteś również dobrze przystosowany do kariery w wirtualnej rzeczywistości lub wizualizacji w czasie rzeczywistym i interaktywnych doświadczeń.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Games Development with Foundation Year BSc (Hons) w Teesside University

22% Specjaliści inżynierii
21% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
15% Zawody wykwalifikowane
7% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
5% Specjaliści do spraw finansów
4% Specjaliści w dziedzinie nauczania
3% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
3% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
1% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych

Uzyskaj dostęp do informacji o ocenie za pośrednictwem strony internetowej Teesside University, korzystając z podanego linku do strony kursu (lub odwiedź www.tees.ac.uk)..

UCAS Tariff of Accepted Students for gry komputerowe i animacja

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Games Development with Foundation Year, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Rozwój gier z rokiem założycielskim BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

.

• Foundation

Rankingi Teesside University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów Teesside University

O Teesside University

Założony w 1929 roku, Teesside University znajduje się w otoczeniu dużego miasta Middlesbrough. Instytucja ta jest szczególnie aktywna jeśli chodzi o działalność badawczą, inwestując znaczne fundusze w swoje sześć ośrodków, z których każdy poświęcony jest odrębnym dziedzinom nauki. Dla studentów, którzy są zapaleni do sportu, istnieje również szeroki wybór nowoczesnych instalacji, aby zaspokoić swoje potrzeby ćwiczeń.

Lista 220 kursów licencjackich i magisterskich Teesside University - Katalog Kursów

Skład uczniów Teesside University

• Teesside University Students’ Union
  • Reasons to Choose Teesside