Teesside University
Inżynieria elektryczna i elektroniczna (doładowanie) BEngTec (Hons)
Teesside University - Teesside University

Zakres 25-75 percentyla £21871 - £30502 £18376 - £32529 £21291 - £39327

**Dostępne dla naborów wrześniowych lub styczniowych.

**Przy składaniu wniosku o przyjęcie na studia uzupełniające wskaż, że jest to 3. rok studiów.

Przegląd kursu: Ten stopień doładowania jest idealny, jeśli masz obecnie kwalifikacje do poziomu 5 QCF (stopień fundacji, HND lub równoważny) w temacie elektrycznym, elektronicznym lub komunikacyjnym i chcesz zakwalifikować się na poziomie stopnia i wykorzystać to jako krok do kursu magisterskiego lub w celu zwiększenia perspektyw kariery. Szczegóły kursu: Kurs obejmuje szerokie spektrum tematów inżynieryjnych i pogłębia twoją wiedzę na temat obszarów tematycznych wcześniej studiowanych w ramach twojego HND, stopnia fundamentalnego lub równoważnego. Zyskasz wszechstronną wiedzę i zrozumienie systemów elektrycznych i elektronicznych oraz napędów. Moduły projektowe i projektowe pozwolą Ci rozwiązać złożone multidyscyplinarne problemy inżynieryjne związane z projektowaniem i wdrażaniem. Po ukończeniu kursu: Możliwości pracy istnieją w branżach, które obejmują przemysł lotniczy i kosmiczny, komunikację, wytwarzanie i przesyłanie energii, produkcję i procesy, badania i rozwój oraz wiele innych. Jeśli pomyślnie ukończysz ten stopień z wyróżnieniem co najmniej 2.2, możesz ubiegać się o jeden z kilku programów magisterskich w celu dalszego studiowania.

Uzyskaj dostęp do informacji o ocenie za pośrednictwem strony internetowej Teesside University, korzystając z podanego linku do strony kursu (lub odwiedź www.tees.ac.uk)..

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Successful completion of a Higher National Diploma, or equivalent, in an appropriate subject. Conditions on units studied may apply.

Wymagania kwalifikacyjne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Electrical and Electronic Engineering (Top-up), BEngTec (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Inżynieria elektryczna i elektroniczna (doładowanie) BEngTec (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

.

Rankingi Teesside University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów Teesside University

O Teesside University

Założony w 1929 roku, Teesside University znajduje się w otoczeniu dużego miasta Middlesbrough. Instytucja ta jest szczególnie aktywna jeśli chodzi o działalność badawczą, inwestując znaczne fundusze w swoje sześć ośrodków, z których każdy poświęcony jest odrębnym dziedzinom nauki. Dla studentów, którzy są zapaleni do sportu, istnieje również szeroki wybór nowoczesnych instalacji, aby zaspokoić swoje potrzeby ćwiczeń.

Lista 220 kursów licencjackich i magisterskich Teesside University - Katalog Kursów

Skład uczniów Teesside University

• Teesside University Students’ Union
  • Reasons to Choose Teesside