Teesside University
Edukacja (Nauczanie języka angielskiego osób posługujących się innymi językami) MA
Teesside University - Teesside University

Nasz MA in Education (Teaching English to Speakers of Other Languages) - MA in Education (TESOL) - jest przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów TESOL, którzy posiadają już kwalifikacje na poziomie 6 i co najmniej roczne, pełnoetatowe doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego lub drugiego w dowolnym kontekście.

Kandydaci z certyfikatem Cambridge University Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages (CELTA) i wystarczającym doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego również będą brani pod uwagę.

Ta ścieżka jest dla Ciebie okazją do zbadania aspektu TESOL-u odpowiadającego Twoim zainteresowaniom i aspiracjom rozwoju kariery. Zastanawiasz się nad swoją własną praktyką, identyfikujesz obszary istotne z punktu widzenia zawodowego i badasz możliwe podejścia do TESOL. Jesteś zachęcany do dzielenia się swoimi doświadczeniami i perspektywami na aspekty praktyki edukacyjnej. Nauka jest dzielona ze studentami na innych ścieżkach MA in Education, którzy pochodzą z różnych środowisk edukacyjnych. To daje ci możliwość rozwinięcia systematycznego i krytycznego zrozumienia nie tylko TESOL, ale także szerokości i głębokości wiedzy w badaniach edukacyjnych i praktyce. Dlatego też studenci mogą dyskutować i badać tematy, które są szczególnie istotne dla TESOL oraz rozwijać poczucie przynależności do całej kohorty MA in Education. Prowadzone przez rówieśników dyskusje na temat zakresu badań i obszarów praktyki objętych sesjami dają możliwość międzyzawodowej dyskusji i debaty oraz rozważenia istotnych kwestii z perspektywy innych grup zawodowych zajmujących się edukacją, co z kolei wspiera cię w integracji i syntezie zróżnicowanego zakresu wiedzy. Zachęcamy do rozważenia potencjalnego postępu po ukończeniu MA in Education (TESOL), na przykład do studiów doktoranckich.

Odwiedź stronę Uniwersytetu Teesside, aby uzyskać więcej informacji.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Education (Teaching English to Speakers of Other Languages), MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Teesside University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 18 rankingi uniwersytetów Teesside University

O Teesside University

Założony w 1929 roku, Teesside University znajduje się w otoczeniu dużego miasta Middlesbrough. Instytucja ta jest szczególnie aktywna jeśli chodzi o działalność badawczą, inwestując znaczne fundusze w swoje sześć ośrodków, z których każdy poświęcony jest odrębnym dziedzinom nauki. Dla studentów, którzy są zapaleni do sportu, istnieje również szeroki wybór nowoczesnych instalacji, aby zaspokoić swoje potrzeby ćwiczeń.

Lista 220 kursów licencjackich i magisterskich Teesside University - Katalog Kursów

Skład uczniów Teesside University

• Teesside University Students’ Union
  • Reasons to Choose Teesside