Teesside University
Informatyka śledcza i cyberśledcza MSc
Teesside University - Teesside University

Z wyraźnym naciskiem na kryminalistykę i praktyki branżowe, nasz MSc Digital Forensics i Cyber Investigations wyposaża Cię w wiedzę i umiejętności, aby stać się profesjonalnym cyfrowym lub cybernetycznym analitykiem lub śledczym.

Kryminalistyka cyfrowa jest kluczową częścią twoich studiów, obok aspektów informatyki. Zastosujesz podstawowe zasady informatyki w kontekście cyber-śledztwa, rozważając jak mogą one być użyte do zbierania, badania i interpretowania cyfrowych dowodów. Duży nacisk kładziony jest na interpretację surowych danych cyfrowych i rozwijanie umiejętności inżynierii odwrotnej.

W sesjach praktycznych używasz oprogramowania i praktyk zgodnych ze standardami branżowymi, rozumiejąc aspekty wywiadowcze dowodów i inteligencji uzyskanej z badania materiałów. Nasze dedykowane laboratorium kryminalistyki cyfrowej daje ci dostęp do oprogramowania kryminalistycznego używanego na całym świecie przez praktyków z branży do badania urządzeń cyfrowych, w tym form urządzeń mobilnych (telefony komórkowe, tablety, drony). Korzystasz także z laboratorium pojazdów, aby badać nawigacje satelitarne i samochody podłączone do sieci Wi-Fi. Wykorzystasz nasz domek kryminalistyczny do badań cyfrowych urządzeń takich jak inteligentne głośniki i inteligentne dzwonki do drzwi.

Krajobraz regulacyjny w dziedzinie cyfrowego kryminalistyki zmienia się. Pracując z obecnymi profesjonalistami z branży cyfrowej i kryminalistycznej, ten kurs zajmuje się kluczowymi kompetencjami, które są potrzebne w branży cyfrowej kryminalistyki i zapoznaje Cię z zakresem dostępnych karier. W programie nauczania uwzględniamy wiedzę na temat ISO 17025, zapewniając ci szkolenie prawne i sądowe z wykorzystaniem naszych replik sal sądowych.

Ściśle współpracujemy z lokalnymi siłami policyjnymi - Durham Constabulary, Cleveland Police i North Yorkshire Police. Durham Constabulary jest jednym z naszych partnerów strategicznych, który oferuje możliwości realizacji projektów badawczych. Projekt kursu oferuje elastyczną metodę studiowania cyfrowej kryminalistyki i cyberśledczości dla obecnych praktyków, którzy mogą ukończyć go równolegle z ich codzienną pracą.

Absolwenci, którzy odniosą sukces, są wyposażeni w wiedzę i umiejętności potrzebne, by stać się profesjonalnym analitykiem cyfrowym lub cybernetycznym albo śledczym. Masz duże szanse na zatrudnienie w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego i wywiadu kryminalistycznego. Masz również odpowiednią wiedzę w zakresie zaawansowanych umiejętności technicznych, aby uzyskać pracę w wielu innych zawodach, takich jak w organizacjach rządowych, służbach bezpieczeństwa i sektorze finansowym, agencjach kryminalistycznych, służbach policyjnych, Urzędzie Skarbowym i Celnym Jej Królewskiej Mości oraz standardach handlowych.

Odwiedź stronę Uniwersytetu Teesside, aby uzyskać więcej informacji, w tym szczegóły dotyczące styczniowego wpisu.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Digital Forensics and Cyber Investigation, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Informatyka śledcza i cyberśledcza MSc

Irlandia £6695 Rok 1

Rankingi Teesside University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 18 rankingi uniwersytetów Teesside University

O Teesside University

Założony w 1929 roku, Teesside University znajduje się w otoczeniu dużego miasta Middlesbrough. Instytucja ta jest szczególnie aktywna jeśli chodzi o działalność badawczą, inwestując znaczne fundusze w swoje sześć ośrodków, z których każdy poświęcony jest odrębnym dziedzinom nauki. Dla studentów, którzy są zapaleni do sportu, istnieje również szeroki wybór nowoczesnych instalacji, aby zaspokoić swoje potrzeby ćwiczeń.

Lista 220 kursów licencjackich i magisterskich Teesside University - Katalog Kursów

Skład uczniów Teesside University

• Teesside University Students’ Union
  • Reasons to Choose Teesside