Swansea University
Rozszerzona profesjonalna praktyka położnicza MSc
Swansea University - Swansea University

Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat opłat, stypendiów, pożyczek podyplomowych i innych opcji finansowania studiów na Uniwersytecie Swansea.

Kurs jest wysoce elastycznym i modułowym programem prowadzonym przez Twoje cele związane z nauką i rozwojem zawodowym zarówno jako studenta, jak i zapracowanej położnej.

Obejmiesz kluczowe tematy związane z polityką i praktyką oraz udoskonalisz swoje krytyczne badania i umiejętności analityczne w odniesieniu do położnictwa. Przy wsparciu mentora akademickiego rozwiniesz również profesjonalne techniki refleksyjnej praktyki.

**Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat opłat, stypendiów, pożyczek podyplomowych i innych opcji finansowania studiów na Swansea University.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Enhanced Professional Midwifery Practice, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Kandydaci muszą być absolwentami położnictwa zarejestrowanymi w NMC. Położne niebędące absolwentami, które szukają podobnych możliwości, będą mogły studiować na istniejącym BSc (Hons) Enhanced Professional Practice. Wymagania dotyczące doświadczenia klinicznego będą indywidualne. Jednak większość położnych oczekuje, że skonsoliduje swoją praktykę jako nowo wykwalifikowana położna przed poszukiwaniem dalszych możliwości edukacyjnych. Przyjęcie na studia, w przypadku większości kandydatów, będzie oparte na zgodzie pracodawcy studenta w odniesieniu do finansowania lub urlopu naukowego. Kolegium weźmie również pod uwagę studentów, którzy zdecydują się na samodzielne finansowanie i podjęcie studiów we własnym czasie. Należy pamiętać, że ten program nie jest otwarty dla kandydatów z zagranicy.

Czesne Rozszerzona profesjonalna praktyka położnicza MSc

.

**.

Rankingi Swansea University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów Swansea University

O Swansea University

Swansea University został założony w 1920 roku i znajduje się w dużym mieście Swansea, Walia. Istnieją dwa kampusy, Singleton Park Campus, który znajduje się wśród tętniących życiem terenów parkowych i ogrodów botanicznych, z widokiem na plażę Swansea Bay. Bay Campus z drugiej strony znajduje się na plaży po wschodniej stronie Swansea. Oprócz akademickiej strony życia, studenci korzystają również z licznych festiwali muzycznych, które odbywają się w Swansea każdego roku, gwarantując możliwości wyjścia i poruszania się w wolnym czasie.

Lista 442 kursów licencjackich i magisterskich Swansea University - Katalog Kursów

• Studying at Swansea University
  • What is it like studying at Swansea University?
  • Swansea University: Rachel Huggins on her first-class degree in Mental Health Nursing
  • Why students choose Swansea University
  • My Swansea University Journey to Final Year // Wayne
  • Sport at Swansea University #SportSwansea