Swansea University
Komunikacja, praktyka medialna i public relations MA
Swansea University - Swansea University

Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat opłat, stypendiów, pożyczek podyplomowych i innych opcji finansowania studiów na Uniwersytecie Swansea.

Niezależnie od tego, czy chcesz strategicznie zrozumieć media społecznościowe, udoskonalić umiejętności twórcze poprzez profesjonalne pisanie, czy też wrażliwość komunikacyjną, aby wywrzeć wpływ na przedsiębiorczość, studia magisterskie w zakresie komunikacji, praktyki medialnej i public relations (PR) są idealne.

Podejmiesz ustrukturyzowaną praktykę w zakresie nowoczesnych umiejętności medialnych, nauczanych przez zmotywowanych profesjonalistów z branży z imponującymi referencjami akademickimi.

Zdobycie cennych profesjonalnych umiejętności medialnych zwiększa Twoje szanse na udaną karierę w dziennikarstwie, public relations, nadawaniu, przedsiębiorczości, reklamie lub marketingu.

Jeśli jesteś już profesjonalistą w branży, ten kurs oferuje dynamiczne umiejętności i kwalifikacje w zakresie nowych mediów, które zwiększą Twój ciągły rozwój zawodowy.

**Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat opłat, stypendiów, pożyczek podyplomowych i innych opcji finansowania studiów na Swansea University.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Communication, Media Practice and Public Relations, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Typowym wymogiem wstępnym jest pierwszy stopień, zwykle niższy drugi (średnio 55 procent) lub wyższy lub równoważne doświadczenie zawodowe. Od studentów zagranicznych oczekuje się wyniku IELTS na poziomie 6,5.

Czesne Komunikacja, praktyka medialna i public relations MA

.

**.

Rankingi Swansea University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów Swansea University

O Swansea University

Swansea University został założony w 1920 roku i znajduje się w dużym mieście Swansea, Walia. Istnieją dwa kampusy, Singleton Park Campus, który znajduje się wśród tętniących życiem terenów parkowych i ogrodów botanicznych, z widokiem na plażę Swansea Bay. Bay Campus z drugiej strony znajduje się na plaży po wschodniej stronie Swansea. Oprócz akademickiej strony życia, studenci korzystają również z licznych festiwali muzycznych, które odbywają się w Swansea każdego roku, gwarantując możliwości wyjścia i poruszania się w wolnym czasie.

Lista 442 kursów licencjackich i magisterskich Swansea University - Katalog Kursów

• Studying at Swansea University
  • What is it like studying at Swansea University?
  • Swansea University: Rachel Huggins on her first-class degree in Mental Health Nursing
  • Why students choose Swansea University
  • My Swansea University Journey to Final Year // Wayne
  • Sport at Swansea University #SportSwansea