South Tyneside College
Muzyka - South Tyneside College HNC
South Tyneside College - South Tyneside College

Music - South Tyneside College HNC Poniżej znajdują się opinie 20 absolwentów o poszczególnych kursach na South Tyneside College w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Inżynieria mechaniczna w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Inżynieria mechaniczna

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Inżynieria mechaniczna na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £26000 - £40000 £25500 - £35000 £27500 - £41000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Inżynieria mechaniczna (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £25540 - £33016 £25315 - £38559 £29562 - £45197

Ucz się z najlepszymi w branży, w standardowych obiektach, zdobywając kwalifikacje, które zostaną zauważone przez kluczowych pracodawców. Rozpocznij swoją karierę w tej kreatywnej studiów będziesz mieć dostęp do standardowych obiektów branżowych, w tym najnowocześniejszych studiów nagraniowych, specjalnie zbudowanej przestrzeni do występów, Studio 5 i całego najnowszego sprzętu, którego będziesz potrzebować, aby udoskonalić swój talent. **Dlaczego warto studiować z nami? - Weź udział w kursach mistrzowskich ze znanymi twarzami z branży i dowiedz się, jak naprawdę wygląda praca w branży. - Doświadczeni wykładowcy, którzy nadal koncertują i występują w branży - Weź udział w pokazach i koncertach w miejscach w North East podczas studiów. Odwiedź niesamowite studia, takie jak Abbey Road Studios i Cavern Club, aby przygotować się do pracy w branży. Kurs jest prowadzony zawodowo i obejmuje szerokie możliwości poszerzenia twoich umiejętności poprzez działania oparte na przemyśle i badaniach, w tym trasy koncertowe, moduły umiejętności studyjnych i studia teoretyczne. Nasze standardowe udogodnienia branżowe pozwalają specjalistycznym modułom doskonalić istniejące umiejętności, a także rozwijać nowe talenty. Treść kursu obejmuje trasy koncertowe i występy w miejscach w całym kraju, takich jak Cavern Club w Liverpoolu. Ostatnie wyjazdy i wizyty obejmowały nagrywanie w Abbey Road Studios w Londynie. Pomyślne ukończenie studiów doprowadzi do uzyskania dyplomu Higher National Diploma, który zapewnia większy zakres i specjalizację dla uczniów, aby mogli zastosować swoją wiedzę i umiejętności praktyczne w miejscu pracy.

Akredytowana przez Merchant Navy Training Board (MNTB).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Music - South Tyneside College HNC w South Tyneside College

50% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych
15% Specjaliści ds. jakości i regulacji
10% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawody administracyjne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Music - South Tyneside College, HNC. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Muzyka - South Tyneside College HNC

Dodatkowe koszty związane z trasą koncertową wyniosą około 100 GBP.

O South Tyneside College

South Tyneside College to instytucja szkolnictwa wyższego znajdująca się w północno-wschodniej Anglii. Kolegium specjalizuje się w kursach ukierunkowanych na zatrudnienie i jest dumne ze świadczonych przez siebie usług związanych z karierą. W South Shields znajdują się dwa główne kampusy - Westoe Campus, gdzie kandydaci mogą znaleźć takie obiekty, jak Szkoła Morska i Centrum Pojazdów Silnikowych, oraz Centrum Szkolenia Morskiego i Offshore oraz Bezpieczeństwa (MOST).

Lista 11 kursów licencjackich i magisterskich South Tyneside College - Katalog Kursów

Skład uczniów South Tyneside College

South Tyneside College

Wykonanie muzyki popularnej - perkusja CertHE