South Gloucestershire and Stroud College
Protetyka, modelarstwo i projektowanie cyfrowe FdA
South Gloucestershire and Stroud College -

Oferowane formy kursów

Kluczowe informacje o kursie

Opinie studentów

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Prosthetics, Modelmaking and Digital Design FdA i innych kursach na dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na .

Ogólna satysfakcja studentów
73 /100
10 ogółem respondentów

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Badanie NSS jest przeprowadzane na zlecenie Biura ds. Studentów

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Design Studies (głównie studiów licencjackich)

  15 miesięcy po ukończeniu studiów 3 lata po ukończeniu studiów 5 lat po ukończeniu studiów
Mediana wynagrodzeń £20046 £20113 £23568
Zakres 25-75 percentyla £18042 - £24043 £15144 - £24676 £17604 - £29974

Opis kursu

FdA Prosthetics, Modelmaking and Digital Design to dwuletni program z opcją przejścia na kurs BA (Hons) L6, aby ukończyć studia z wyróżnieniem. Ten stopień Foundation Degree będzie rozwijał techniczne umiejętności praktyczne, z naciskiem na role warsztatowe w protetyce i powiązanych branżach modelarskich. Uczniowie będą rzeźbić, formować, odlewać i stosować projekty makijażu protetycznego, rozwijać kluczowe umiejętności warsztatowe i odpowiednią praktykę pracy, budować wiedzę o produkcie i badać metody stosowane w przemyśle. Aktualna praktyka projektowa jest ustalona na podstawie zarówno tradycyjnych jak i cyfrowych narzędzi i metod używanych w telewizji, filmie i szerszych branżach kreatywnych. Badania projektowe będą wspierać tworzenie praktycznych postaci protetycznych i modeli/rekwizytów, podczas gdy zrozumienie, jak technologia współpracuje z fizycznymi komponentami, aby stworzyć gotowe artykuły.

Będziesz mieć dostęp do w pełni wyposażonych przestrzeni warsztatowych i studiów makijażu w WISE, wraz ze studentami FdA i BA Specialist Make-up Design (L6). Ten obszar jest przeznaczony specjalnie dla studentów i zapewnia profesjonalne zaplecze do pracy nad projektami. Możesz mieć również dostęp do innych udogodnień, takich jak cyfrowe studia projektowe. SGS College zapewni niezbędne materiały i narzędzia dla wszystkich modułów. Będziesz zobowiązany do zakupu zestawu osobistych narzędzi i sprzętu, aby wspierać swoje studia (koszty i specyfikacje zostaną udostępnione studentom przed zapisaniem się).

Rozwiniesz podstawowe umiejętności praktyczne z zakresu protetyki, takie jak rzeźbienie małych elementów, wykonywanie form płaskich i odlewanie twarzy, a także zdobędziesz niezbędną wiedzę kontekstową. Doprowadzi Cię to do opracowania komponentów do projektu protetycznego z wykorzystaniem płaskiej formy.

Rozwiniesz podstawowe umiejętności projektowania cyfrowego i będziesz dążył do zdobycia kompetencji w zakresie oprogramowania standardowego.

Rozwinięte zostaną podstawowe umiejętności stosowania gotowych protez i używania różnych materiałów. Skupimy się na rozwijaniu podstawowych umiejętności stosowania protetyki i makijażu, używając gotowych protez, aby je odpowiednio nałożyć i pokolorować. Zaangażowanie w dalsze zaawansowane umiejętności z zakresu protetyki i modelarstwa rozwinie twoje techniki i praktykę pracy dostosowane do ról przemysłowych opartych na warsztatach, w tworzeniu dzieł fizycznych.

Będziesz odkrywać swoją praktykę twórczą, z naciskiem na tradycyjne techniki 3D, takie jak rzeźbienie w glinie, wzmacniając wcześniejsze praktyczne umiejętności projektowe poprzez rozwijanie metod, narzędzi oraz świadomości produktu/materiałów.

Twoje aspiracje zawodowe będą pielęgnowane i wspierane przez możliwości, takie jak wizyty u profesjonalistów, dające wgląd w praktykę zawodową i oczekiwania przemysłu.

Dostępne są trasy w niepełnym wymiarze godzin. Po więcej informacji zapraszamy na e-mail [email protected]

Wymagania wstępne / Przyjęcia

Minimalna wymagana taryfa UCAS

UCAS points derived from level 3 qualifications GCSE English and Maths grade 4/C or above or equivalent qualification.

Wymagania kwalifikacyjne

Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem, będziesz musiał podjąć kwalifikacje IELTS osiągając ogólny wynik 6 z nie mniej niż 5.5 w każdym z pasm (lub równoważny).

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Prosthetics, Modelmaking and Digital Design, FdA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Koszty

Czesne Protetyka, modelarstwo i projektowanie cyfrowe FdA

Channel Islands £7995 Rok 1
EU £7995 Rok 1
Irlandia £7995 Rok 1
Anglia £7995 Rok 1
Irlandia Północna £7995 Rok 1
Szkocja £7995 Rok 1
Walia £7995 Rok 1

Średnie koszty utrzymania studentów w UK

Czynsz £518
Woda, gaz, prąd, internet (w domu) £50
Zakupy w supermarkecie £81
Ubrania £35
Jedzenie e restauracjach £33
Alkohol £27
Jedzenie na wynos / dostawy jedzenia£30
Wyjście na miasto / rozrywka (bez alkoholu, jedzenia) £24
Wakacje i wyjazdy weekendowe £78
Transport w obrębie miasta £17
Zdrowy tryb życia / sport£20
Artykuły papiernicze/książki £13
Telefon komórkowy/internet £13
Telewizja kablowa / streaming £7
Ubezpieczenie £51
Inne £1092
Średni koszt utrzymania studenta £95

Londyn kosztuje około 34% powyżej średniej, głównie z powodu czynszu, który jest o 67% wyższy niż średnia w innych miastach. Dla studentów mieszkających w akademikach, koszty wody, gazu, elektryczności, wifi są zazwyczaj wliczone w czynsz. Studenci w mniejszych miastach, gdzie zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru/przejażdżki rowerem, koszty transportu są zazwyczaj znacznie niższe.

Jak złożyć wniosek

Termin składania wniosków:

1 stycznia 2024

Jest to ostateczny termin wypełnienia i wysłania aplikacji na ten kurs. Jeśli uniwersytet lub college nadal dysponuje wolnymi miejscami, możesz złożyć podanie po tym terminie, ale nie ma gwarancji, że Twoje podanie zostanie rozpatrzone.

Możliwe punkty wejścia:

  • Rok 1 (Domyślna data rozpoczęcia)

O

South Gloucestershire and Stroud College to instytucja oferująca kształcenie ustawiczne i wyższe, znajdująca się w regionie South Gloucestershire w Anglii.

Gdzie ten program jest nauczany

WISE Campus
map marker Pokaż na mapie
Filton Campus
map marker Pokaż na mapie
University Centre WISE
map marker Pokaż na mapie

Podobne kursy

Program Uniwersytet Saty­sfakcja studentów Bezro­botny Rezy­gnacja Czesne (Między­narodowe) Taryfa UCAS Miasto
Protetyka, modelarstwo i projektowanie cyfrowe - część etatu FdA
(South Gloucestershire and Stroud College)
73% - 10% - - Bristol Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Protetyka, modelarstwo i projektowanie cyfrowe FdA
(South Gloucestershire and Stroud College)
73% - 10% - - Bristol Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Makijaż kreatywny włosów i mediów (film & telewizja i protetyka) FD
(Leeds City College)
73% - 10% - - Leeds Oncampus W pełnym wymiarze godzin