South Gloucestershire and Stroud College
Stosowany coaching sportowy - przyspieszona ścieżka BSc (Hons)
South Gloucestershire and Stroud College - South Gloucestershire and Stroud College

Mediana wynagrodzeń £22438 £20448 £24818
Zakres 25-75 percentyla £18849 - £25991 £15981 - £24541 £19498 - £30391

Jeśli chcesz kontynuować karierę w coachingu sportowym, w przyjaznej uczelni z zupełnie nowymi profesjonalnymi obiektami sportowymi, ten program "Fast Track" może być właśnie dla Ciebie.

Nasz przyspieszony program studiów umożliwia ukończenie pełnego licencjatu (z wyróżnieniem) w zakresie stosowanego coachingu sportowego w ciągu zaledwie dwóch lat. Przyspieszony program polega na wydłużeniu semestrów i skróceniu przerw między nimi. Nie bez powodu nazywamy go programem przyspieszonym!

Ten program ma na celu rozwinięcie Cię jako trenera sportowego z pasją do swojego zawodu i zrozumieniem umiejętności potrzebnych do wspierania coachingu wszystkich, od nowicjuszy po elitarnych wykonawców. Szybko rozwiniesz się jako innowacyjny i kompetentny trener, który może wyróżniać się w szerokim zakresie środowisk.

Jako student kierunku Applied Sports Coaching będziesz miał możliwość uczenia się, które jest zarówno zróżnicowane, jak i wymagające. Zapoznasz się z zestawem standardów branżowych, które wymagają od Ciebie rozwiązywania problemów i kreatywności w stosowaniu ich w praktyce. Podejścia różnią się w ramach modułów i pomiędzy nimi, umożliwiając studentom o różnych preferowanych stylach uczenia się czerpanie równych korzyści. Przyczyni się to do twojego uczenia się przez całe życie i możliwości zatrudnienia, dając ci rzeczywiste doświadczenie w nauczaniu, coachingu i nadzorze.

Będziesz mieć również możliwość trenowania z jednym z naszych renomowanych zespołów Sports Academy i dołączenia do niego, zdobywając przydatny wgląd w to, jak teoria działa w warunkach wydajności. Więcej informacji znajdziesz poniżej.

W tym programie zaplanowana nauka obejmuje wykłady, samouczki, nadzór nad projektem, demonstracje, zajęcia praktyczne i sesje coachingowe; warsztaty i obserwacje praktyków. Niezależne uczenie się obejmuje niezbędną lekturę, studium przypadku, staże, przygotowanie i ukończenie zadań.

Aby przygotować Cię do życia zawodowego, będziesz mieć wiele możliwości uczenia się w miejscu pracy, co pozwoli Ci zidentyfikować obszary zainteresowań i zbudować portfolio stosowanych praktyk. Będziesz także mógł indywidualnie negocjować staże i praktyki związane z kursem. Nacisk kładziony jest na przygotowanie Cię do dalszych studiów lub zatrudnienia w branży coachingowej. Tworzenie znaczących powiązań z innymi programami studiów i lokalnymi profesjonalistami ułatwi sieć kontaktów, które są istotne dla Twojej nauki i perspektyw zatrudnienia.

Będziesz pracować w naszym nowym Centrum Uniwersyteckim na kampusie WISE w Bristolu, które posiada doskonałe, profesjonalne obiekty sportowe, w tym trzy standardowe boiska do piłki nożnej, dwa boiska zewnętrzne 4G, sztuczne boisko do piłki nożnej / rugby, dwanaście boisk do gry w 5-a-side, 40-stanowiskową siłownię, salę z ciężarami, laboratorium nauk sportowych i laboratorium wydajności, siatkę do futbolu amerykańskiego, w pełni licencjonowany bar sportowy, halę sportową i fizjoterapeutów.

Ten stopień zapewni Ci przyszłe możliwości kariery w coachingu sportowym, nauczaniu, rozwoju sportu i pokrewnych dziedzinach.

Jeśli uwielbiasz uprawiać sport, możesz kontynuować grę na elitarnym poziomie podczas studiów. Nasze dobrze zorganizowane programy Akademii Sportu prowadzone przez profesjonalnych trenerów zapewniają trening, siłę i kondycję, terapię sportową i jedne z najlepszych obiektów sportowych w południowo-zachodniej Anglii, w naszym kampusie WISE w Bristolu. Aby aplikować, skopiuj i wklej poniższy link do przeglądarki i wypełnij formularz zgłoszeniowy:.

.

• MOŻLIWOŚCI DLA ABSOLWENTÓW:**
  • Trenerzy główni i asystenci
  • Menedżer ds. wysokiej wydajności
  • Wykładowca
  • Specjalista ds. rozwoju sportu
  • Psycholog sportu

Prace zaliczeniowe, zadania praktyczne, prezentacje i dysertacja

Minimalna wymagana taryfa UCAS

This can be achieved from a variety of qualifications including A Levels, Diploma's, Access To HE and Scottish Highers. GSCE requirements: GCSE English, Science and Maths grade C or 4.

Wymagania kwalifikacyjne

Przyjmujemy aplikacje od studentów z zagranicy i UE oraz akceptujemy szereg międzynarodowych kwalifikacji. W ramach procesu wizowego będziesz musiał zdać następujące kwalifikacje z języka angielskiego: IELTS (Academic) - Ogólny wynik 6,0 z nie mniej niż 5,5 w każdym elemencie. Jeśli myślisz o studiowaniu za granicą, ważne jest, abyś zrozumiał wszystkie związane z tym koszty. Ważne jest, aby zaplanować budżet na studia przed opuszczeniem kraju ojczystego i zorganizować wszystkie fundusze na czesne i koszty utrzymania. Kliknij ten link, aby uzyskać więcej informacji na temat wymogów wizowych: https://www.gov.uk/student-visa
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Applied Sports Coaching - Fast-track, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Stosowany coaching sportowy - przyspieszona ścieżka BSc (Hons)

Irlandia £9000 Rok 1

O South Gloucestershire and Stroud College

South Gloucestershire and Stroud College to instytucja oferująca kształcenie ustawiczne i wyższe, znajdująca się w regionie South Gloucestershire w Anglii.

Lista 25 kursów licencjackich i magisterskich South Gloucestershire and Stroud College - Katalog Kursów

Skład uczniów South Gloucestershire and Stroud College

Całkowita liczba uczniów zapisanych na South Gloucestershire and Stroud College według poziomu. Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022

University Centre WISE (UCWISE)