South Devon College
Ilustracja z grafiką i animacją FdA
South Devon College - South Devon College

Ten stopień zapewni Ci szeroki zakres umiejętności twórczych, które pozwolą Ci stać się niezależnym i zdolnym ilustratorem. Odniesie się do praktycznych i profesjonalnych wymagań niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w praktyce ilustracyjnej, jednocześnie rozwijając eksperymentalne podejście do komunikacji wizualnej.

Kurs uwzględnia wiele istotnych dziedzin ilustracji, w tym: edytorstwo, reportaż, merchandising, wydawnictwo i tworzenie obrazów narracyjnych (komiks, powieść graficzna i książka obrazkowa). Możesz zbadać takie obszary jak rozwój postaci, typografia, projektowanie książek i ekspresja wizualna. Obszary praktyczne obejmują rysunek, grafikę, introligatorstwo i umiejętności cyfrowe.

Rysunek jest centralnym elementem kursu i jest postrzegany jako krytyczny dla rozwoju twoich pomysłów i umiejętności praktycznych. Będziesz badał współczesne i tradycyjne podejście do rysunku i ilustracji, pracując zarówno w terenie, jak i w studio. Zakres umiejętności, które rozwiniesz pomoże Ci zbudować obszerne, wysokiej jakości portfolio prac, w którym odnajdziesz swój własny, osobisty i profesjonalny głos.

Będziesz się uczył w naszym wizjonerskim i innowacyjnym Hi Tech & Digital Centre, obiekcie światowej klasy.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Illustration with Graphics and Animation, FdA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Ilustracja z grafiką i animacją FdA

O South Devon College

South Devon College jest dużym dostawcą usług edukacyjnych, posiadającym 9 kampusów w rejonie Torbay, w południowo-zachodniej Anglii. Kandydaci mogą spodziewać się tradycyjnych ścieżek A-level, które prowadzą na uniwersytet, jak również szerokiego wyboru kursów zawodowych, które obejmują od opieki nad zwierzętami do inżynierii i wiele innych. Dodatkowe oferty South Devon College obejmują praktyki zawodowe, kształcenie dorosłych i Sixth Form Education oraz programy University Centre.

Lista 19 kursów licencjackich i magisterskich South Devon College - Katalog Kursów

Skład uczniów South Devon College

Animacja FD
73% 15% 5% - - Leeds Oncampus W pełnym wymiarze godzin